korduľa
22.06.06,11:29
ahojte poradaci, mohli by ste mi prosim poradit,
prave som zistila, ze som mala zle nastavene sviatku v POHODE, tak som to dala do poriadku.
co mam ale urobit, ked vz na odvody je mensi ako minimalna mzda? ako sa to da urobit v systeme, ked mi tam automaticky vyhodila mensi vz ako moze byt?
dakujem
jankasm
22.06.06,09:46
ahojte poradaci, mohli by ste mi prosim poradit,
prave som zistila, ze som mala zle nastavene sviatku v POHODE, tak som to dala do poriadku.
co mam ale urobit, ked vz na odvody je mensi ako minimalna mzda? ako sa to da urobit v systeme, ked mi tam automaticky vyhodila mensi vz ako moze byt?
dakujem

Skús nejako natvrdo vo výplatnej páske zadať správny VZ. Program by mal ponúkať takú možnosť.
korduľa
22.06.06,09:56
ked dam urobit vyplaty a pozriem sa do odvodov, tak je tam uvedeny vz 6845 a to sa neda prepisat, ale je pod tym akoze moznost uprava, kde sa da nieco dopisat, tak neviem, ci tam mam doplnit rozdiel do 6900, ale inac neviem ako by sa to dalo
jankasm
22.06.06,09:59
ked dam urobit vyplaty a pozriem sa do odvodov, tak je tam uvedeny vz 6845 a to sa neda prepisat, ale je pod tym akoze moznost uprava, kde sa da nieco dopisat, tak neviem, ci tam mam doplnit rozdiel do 6900, ale inac neviem ako by sa to dalo

To bude asi ono, však vyskúšaj.
Mne sa tiež v programe dá upraviť VZ len cez korekciu, takže mám VZ, ktorý vyrátal program, do korekcie napíšem sumu, o koľko potrebujem upraviť VZ a potom by ti malo do pásky nahodiť ten upravený VZ.
m.hladka
22.06.06,10:00
Mala by tam byt kolonka "Doplatok do min.mzdy" a tam sa vpise rozdiel sumy medzi VZ a min.mzdou a tak sa bude rovnat HM 6900.- Sk.
korduľa
22.06.06,10:10
skusila som to a vyzera, ze to moooze byt, dakujem