Gigisi
26.06.16,19:47
Vlastním dve záhrady medzi ktorými je cesta – ulička, ktorej som 2/6 vlastník s ostatnými záhradkármi. Chcela by som tú časť cesty odkúpiť a pripojiť k jednej záhrade, čím by som tie 2 záhrady spojila. V podstate to už mám zistené ako to urobiť ale problém je ten, že keď nám zavádzali elektrinu, tak na tú cestu majú ťarchu elektrárne, aby mohli odčítať elektromery. Ale posledný elektromer je pred tým úsekom cesty o ktorý mám záujem a iný dôvod elektrárne nemajú aby na túto časť cesty chodili. Dá sa nejako zbaviť tejto ťarchy na daný úsek cesty aby som to mohla odkúpiť od spoluvlastníkov?
arizona
26.06.16,18:06
A nejdu kable dalej,ako je ten elektromer? Je mozne este za tym usekom do buducna stavat?
terezamaria
26.06.16,19:03
Musíš jednať jedine s Elektrárňami, pre akú príčinu dali ťarchu....a že si ochotná dať písomné vyjadrenie, že môžu chodiť odpisovať i vtedy, keď pozemok odkúpiš.....teda pokiaľ bolo toto príčinou tejto konkrétnej ťarchy.
Gigisi
29.06.16,19:39
Nie tým úsekom už nevedú žiadne káble. Za tým úsekom je zavedená elektrina, ale z iného smeru. Proste mám záujem o koniec cesty cca 15 x 2,5 metra, na ktorý nemajú elektrárne žiaden dôvod vstupovať, tá ťarcha sa jednoducho dala na celú cestu kvôli elektromerom. A čo sa týka káblov to sme si museli robiť sami. Tie elektrárne nezaujímali.
Gigisi
29.06.16,19:40
Neviete mi poradiť za kým mám v tých elektrárňach ísť?
expeeert
30.06.16,04:29
do zákazníckeho centra, tam sa inde nedostaneš, jedine potom keď ti príde odpoveď od niekoho konkrétneho, tak si zistiť kontakt priamo na toho človeka a jednať s ním.