kampari
27.06.16,15:12
Pozdravujem,
sme malá firma VO a MO so staveb. materiálom (nemáme povinnosť mať overenú závierku audítorom), registratúrny plán nemáme a vedúci chce zlikvidovať staré doklady (hlavne faktúry, dodacie listy, zmluvy platné v tých rokoch) v rozpätí rokov 1995 -2004 .... 10 ročná lehota už uplynula. Samozrejme, mzdové doklady mám zvlášť odložené. Ktoré doklady s trvalou dokumentárnou hodnotou treba odovzdať do archívu, resp. či sa nás to, ako malej firmy vôbec týka....??? Som čítala, že vypracovaný návrh na vyradenie registratúrnych záznamov (napr. účtovné doklady a súvisiace dokumenty) sa predložia štátnemu archívu, ktorý ho preskúma. Nás sa to asi netýka, čo? ....Prosím poraďte mi tí skúsenejší .... idem to robiť po prvý krát , akože sa zbaviť zbytočných šanónov, ako postupovať .....
Ďakujem vám vopred.....
Ľaľa
04.07.16,18:47
neviem či pomôžem, ale najlepšie je poradiť sa s pracovníkmi štátneho archívu
avalik
04.07.16,20:54
Dav
05.07.16,07:30
Malé spoločnosti netvoria záznamy s trvalou registratúrnou hodnotou,vyradiť sa môže všetko - okrem miezd- ale aj tak by som doporučovala zájsť do okresného archívu a prekonzultovať vyraďovanie s nimi. Pomôžu aj pri spracovaní registratúrneho poriadku a plánu.Sú tam milí a ochotní ľudia a spolupracuje sa s nimi veľmi dobre.