Wotan
28.06.16,07:00
Dnes som videl predo mnou vozidlo s takouto vecickou pri SPZ-ke. Myslel som najprv, ze radar, ale auto riadila zenska a nie celkom isla podla predpisov.

Z tej vecicky ide jeden kablik poza SPZ. Viete co to moze byt? GPS? Parkovaci senzor (tie vsak ma normalne dole 4), alebo naozaj radar?
arizona
28.06.16,05:06
foto rozmazana a este aj nalezato! Ved aspon priloz normalne fotku
misoft
28.06.16,05:06
Že si nad tým hlavu lámeš. Pokiaľ je to starší typ VW (ktoré senzory nemali), tak to môže byť senzor, dodatočne (amatérsky) namontovaný.
Keby to bol radar, ten je o niečo väčší a istotne by nebol takto vytrčený.....
zk24
28.06.16,05:10
Radar ??
Wotan
28.06.16,05:16
ok, pridal som detailnejsie foto, zial fotene z auta narychlo mobilom
Wotan
28.06.16,05:18
VW je to novsi typ - Tiguan 2.0, senzory ma celkom dole 4ks parkovacie.. preto mi nejde do hlavy co to ma byt... Videl som uz na policajnych autach radar v tvare konusu na SPZ ked merali rychlost v obci, ale ano to bolo inaksie. Vyzera to skor ako parkovacia kamera zakryta, alebo len "priprava" na kameru
Wotan
28.06.16,05:20
a zenska za volantom s radarom? To by musela aj fotit potom za sebou
misoft
28.06.16,05:21
Mať tak tvoje starosti a Rothschildove prachy......
buchač
28.06.16,05:22
Hm...radar, GPS, snímač počasia, senzor na rôzne onačiny...

Vsio rovno ... na ho..o.

Radar zvykne byť vpredu, zabudovaný (zamaskovaný) za mriežkou masky. Radar meria zásadne vpredu...to aby zachytil vozidlá v oboch smeroch jazdy. Ešte som nevidel, aby bol radar takto umiestnený.....a tú starú šunku ani nevravím.
Tu sú autá s radarmi
http://autobild.cas.sk/fotogaleria/210274/civilne-auta-omyl-tieto-maju-policajne-radary?foto=7

GPS nepotrebuje žiadne senzory a ani kábliky.

Iné senzory nemá význam ani len riešiť...majiteľ auta si môže naň namontovať trebárs aj satelitnú anténu...teda, pokiaľ mu to schvália.

Že ženská neišla podľa predpisov (žeby rýchlo ?), to tiež nie je Tvoj problém. Pokutu by platila ona a nie Ty. Iné by bolo, ak by nedodržiavala aj iné predpisy a ohrozovala ostatných.
Že išla rýchlo (ak na to myslíš), to Ti ja aj uznávam...to svedčí o tom, že vie aspoň jazdiť...;) :D :D :D

Poznámka :
Tvoje problémy a Onasisove love...sa Ti čudujem.
zk24
28.06.16,05:23
Asi neviem ako teda vyzera radar, ked toto by mal byt radar. ale naco by komu bol radar? Tipuiem senzor alebo cuvacia kamera (zle to vidim na obrazku). Vidno ze toje fotene zo zadneho auta. Tam si rozoznal kabel veduci poza spz??
Wotan
28.06.16,05:26
tak nie je to starost, len zvedavost :) Lebo v prvom okamihu som si myslel ze radar, a nesiel som zrovna najpomalsie, ale potom som videl ze asi nie..tak som len zvedavy, nie ze by ma to nejak trapilo
Wotan
28.06.16,05:28
ano, na semafore sme to skumali, je tam kablik.. ale asi zakryta park. kamera to bude
misoft
28.06.16,08:37
A možno si tajne robí fotečky fešákov za volantom :D:D:D