veronicka51
02.07.16,16:06
Zdravím potrebovala by som od vás radu. Chcela by som začať podnikať, len neviem čo mi všetko treba vybaviť. Ako mám začať? Som v tom stratená :( Potrebovala by som niekoho, kto mi povie krok za krokom ako mám postupovať. Ďakujem
lujza.j
02.07.16,14:20
jslancik
02.07.16,15:53
veľmi, veľmi, veľmi, veľmi všeobecne a nekonkrétne zadaná otázka. napíš, čo potrebuješ vedieť, a čo už vieš, a môžeme radiť. Nevieme nič. nevieme, či radiť o založení sro, alebo živnosti. nevieme, v čom chceš podnikať - aby sme ti poradili, čo v tej oblasti potrebuješ vybaviť. či chceš sekáč, potraviny, krčmu, reštiku, stavebniny, murárčinu, hodinového manžela (manželku - to by bolo "originál" :D), alebo hocičo iné. Najťažšie a najkomplikovanejšie je robiť v oblasti spracúvania či predaja potravín, tam potrebuješ najviac povolení a vybavovačiek.
dobrý začiatok je hľadanie informácii na internete (nie kladenie takýchto otázok). O podnikaní a jeho začiatkoch je množstvo stránok, cez ktoré sa môžeš postupne prelúskať. a keď budeš mať nejakú "zapeklitú" otázku, tak nech sa páči, šup sem s ňou na poradu.
veronicka51
02.07.16,16:01
Praveže neviem o tom vôbec nič. Chcela by som si na začiatok založiť živnosť. Malo by isť o obchod s oblečením, nie sekáč.. všetko by som si dovážala zo zahraničia.
arizona
02.07.16,18:01
Ked pises, ze o podnikani nemas ani paru a ani google ti nepomohol v rozhlade,odporucam sa prihlasit na nejaky vhodny kurz.To ti urcite pomoze
kopretinka
02.07.16,19:37
krok za krokom? len tak zadarmo?