Tomáš987
04.07.16,14:12
Pred mesiacom

Pred mesiacom sa mi stala škodová udalosť ktorú som sposobil ja za volantom druhého auta nebol majiteĺ ale jeho kamarát išlo len o šúchance na nárazníkoch nič vážne políciu sme nevolali ani sme nespísali správu o nehode nechal som mu meno a kontakt namňa s tým že sa mi ozve majiteľ a vyriešime to buď cez poistku alebo po dohode no prešiel týždeň a ozval sa mi že to chce vyriešiť a chce sa stretnúť tu problém nebol čakal som ho na dohodnutom mieste no nik neprišiel keď som mu volal s5 povedal že namňa zabudol a ozve sa mi .. no ozval sa až po 2 týždňoch že to chce znova vyriešiť cez poistku a ak nebudem ochotný tak pojde cez právnika alebo ma dá na políciu. Tak sa chcem spýtať ak by som tochto pána ignoroval a na jeho telefonáty nereagoval možem mať s toho problém ? O vodičák koli tomu prísť nechcem :/ Teraz sa rozhodujem či to vyriešiť cez tú poistku a vyhovieť mu alebo to nechať tak a nereagovať času mal dosť...


Ďakujem za rady
bubkoch
04.07.16,16:52
po "udalosti" ste vyhodnotili situaciu, a kedze ste nevolali policiu ani nespisali zaznam o nehode, tak de jure k ziadnej skode nedoslo ...
pocas nasledujucich 3 tyzdnoch si pripadnu skodu mohol sposobit kedykolvek po "udalosti" ...
ja by som ho ignoroval