Dan1
06.07.16,14:31
Dobrý deň, mohli by ste mi poradiť kde je najlepšie poistiť auto na havarijné poistenie ? Ide o to,aby pri prípadnej nehode bolo zo strany poisťovne vôľa plniť - dobré plnenie.
ivka70
06.07.16,12:40
Ak odovzdas vsetky podklady k skodovej udalosti, ziadna z poistovni nema dovod a dokonca ani zakonnu moznost neplnit.
Obehni si poistovne, zisti, ktora ti na tvoje auto da najlepsie podmienky a rozhodni sa.
Dan1
11.07.16,06:47
Len som počula od viacerých ľudí že je problém z plnením od poisťovní, preto som mala tento dotaz, ale ak je to tak ako píšeš tak ok. Ďakujem za informáciu, zariadím sa podľa nej.
ivka70
11.07.16,06:57
Problem s plnenim moze byt v akejkolvek poistovni. Vsetko zavisi od dokumentovania poistnej udalosti.
Treba mat dobru zmluvu a necakat zazraky, na poisteni vzdy zarobi poistovna, nie ten, kto je poisteny :)
Dan1
11.07.16,07:15
Ivka to máš pravdu, ale predsa len poisťovne majú rôzne podmienky čo plnia. Tak som myslela či niekto z osobnej skúsenosti nevie doporučiť za dobrú cenu slušný rozsah krytia :-). No skusím čo si poradila. Dík
lujza.j
11.07.16,08:01
Myslim,ze je to zbytocne tu nieco doporucit....ja mam 6 auto poistiek +rodinne cestovne v jednej poistovni......kazde auto je predsa indivindi.....+babenka co vie vybavit cenu....
Katy a R
11.07.16,08:21
ty si musíš porovnať ponuky poisťovní - lebo len ty vieš, že čo všetko vlastne chceš mať poistené, prípadne s akou spoluúčasťou a pod ... a tiež aj sympatie zavážia ;)
expeeert
11.07.16,11:36
Od poisťovní si pýtať návrh zmluvy a prípadné všeobecné obchodné podmienky a tie preštudovať. Podstatné je to čo je kryté a ešte viac podstatné sú výluky z poistenia. Toto poisťovňa pri udalosti pozerá ako prvé. Potom si pozrieť podmienky a aké doklady sú vyžadované pri udalosti.
No a nakoniec cenu poistenia.
buchač
11.07.16,11:42
Do hociktorej...len nie do tej Grupamy.