Ovetš Alednok
07.07.16,01:56
Zdravim, uz 3x za poslednych par dni s mi stalo, ze som sa zobudil a vankus podomnou bol cely mokry, az som sa cudoval ze to je zo mna, ze som mohol vobec tolko vypotit... Alo kazdy clovek som sa vzdy trocha potil v noci, ale toto je extrem, v izbe je prijemna teplota, neviem preco sa ale potim a hlavne tak extremne
jslancik
07.07.16,03:11
Príjemná teplota 25 stupňov? :D

Ak za to nemôže tvoja nanič priateľka, tak si skus sledovať cukor, štítnu žľazu - ta ma na starosti reguláciu tepla. A samozrejme, lieky na alergiu som zabudol spomenúť.
vicktor
07.07.16,11:18
Co znamena "extremne" a "vankus cely mokry" - dal sa zmykat?
Ja sa tiez potim asi viac nez priemer, ale myslim nie nezdravo. EXTREMNE sa mi stalo iba raz nastastie. Zobudil som sa v noci na zimu, ze lezim v studenej kaluzi... Zahada.
Keby to bolo castejsie, urcite idem na vysetrenie.
kopretinka
02.12.20,18:07
4 roky určite čaká na tvoju radu....
Taynee
03.12.20,13:37
Aj keď ťa to môže veľmi obmedzovať, 3x ešte nie je zase až tak veľa. Ja sa napríklad nemôžem prikryť hrubou perinou alebo paplónom, lebo sa spotím ako žena v prechode. Čiže radšej mám trochu teplejšie v izbe, ale iba ľahkú prikrývku.

Určite, ak to bude pokračovať, a netrpíš nadmernou obezitou, cukrovkou a vysokým krvným tlakom, tak skoč na rozbor krvi. Tam sa ukáže, či to nie je nejaká infekcia, znížená funkcia štítnej žľazy alebo iné systémové ochorenie. Ja som napríklad užívala pri nadmernom potení šalviové tabletky. Pomohli na tú chvíľu. Alebo šalviový čaj, to je najlepšia alternatíva.
korela
03.12.20,15:06
Aj srdce sa môže takto ohlasovať.
marjankaj
03.12.20,15:22
Vy by ste pomohli aj nebožtíkovi.:eek:
kopretinka
03.12.20,15:25
Dátum otázky si si všimla?
misoft
03.12.20,17:06
Malé písmenká.... ani lupa nepomáha.... :D:D:D
korela
03.12.20,17:24
A čo je zasa na tejto otázke neaktuálne? Ľudia stále hľadajú odpovede na nezvyklé dôvody svojho zhoršeného zdravotného stavu. Odpovede môžu pomôcť komukoľvek a možno aj zachrániť život, ak sa hneď poberie k lekárovi.
marjankaj
03.12.20,18:05
Tak to je pravda. Na túto stránku často chodia aj nesvojprávni.