Zusca8
11.07.16,16:56
Vo firme sme dostali reklamáciu na výrobok, ktorý je úplne v poriadku len po zakúpení si pán surfoval na internete a našiel podľa neho ten výrobok lacnejšie. Prišiel do predajne a žiadal zľavu alebo že vráti tovar a chce peniaze spať. V skutočnosti u nas kupil sadu a to čo našiel na internete ako lacnejšie je len jedna jej časť. Vysvetliť si to nedal a napísal e-mail kde sa vyhráža obchodnou inšpekciou. Vie mi niekto poradiť, kto je v práve? alebo pridať nejaký odkaz na zákon pod ktorý to spadá...ja som pozerala obchodný zákonník aj stránky o právach spotrebiteľa ale tento konkrétny prípad som nenašla. Myslím si, že pri kúpe súhlasil s cenou a je jeho chyba, že sa najskor nepoobzeral aj inde... a chcela by som podotknúť, že výrobok nie je predražený a máme cenu podľa dovozcu.
Žabinka
11.07.16,15:42
- ak ste e-shop http://www.uspesne-podnikanie.sk/predavate-tovar-cez-internet-dokedy-ho-moze-zakaznik-vratit
- ak ste kamenná predajňa, je len na dobrej vôli predávajúceho, či tovar vezme späť a vráti peniaze alebo vymení za iný tovar.. to, že je inde tovar lacnejší, nie je dôvod na vrátenie tovaru..
- ak tovar nie je poškodený, aká reklamácia? nižšia cena tovaru u iného dodávateľa nie je predmetom reklamácie..
arizona
11.07.16,16:23
A co reklamoval zakaznik? Nejaku zavadu? Ci len cenu?
Zusca8
11.07.16,18:15
dakujem krásne za odpoveď, chcela som sa v tom uistiť
Zusca8
11.07.16,18:17
ved to, že len cenu. keby závadu tak by sme postupovali ako pri normalnej reklamacii, ale to ze si niekto niečo kupi a potom si povie ze mohol som to radšej kupit inde lacnejšie a ešte sa vyhraza obchodnou inšpekciou je troška nezvyčajna reklamacia pričom nereklamuje vyrobok ale cenu
arizona
11.07.16,19:06
Reklamoval cenu? To by ho teda riadne vysmiali, keby poslal na teba staznost. Ved ho nikto nenutil kupit,ked sa mu cena nepozdavala. Nedaj sa zastrasit! Nema narok ani na ziadnu reklamaciu,ani na vratenie tovaru, ci penazi.