Soňula
23.06.06,08:13
Vždy, keď sa pripojím na internet, začnem vyberať z ponuky Internet Explorer niaku stránku, automaticky sa mi objaví na lište "WhenUSave".Myslím, že je to nejaká ponuka, aby som si to naištalovala niaky program do PC. Dosť ma to obťažuje, stále to musím rušiť tak, že zruším celé okno. Dá sa to zrušiť natrvalo? Ďakujem.
Braňo
23.06.06,06:35
S veľkou určitosťou sa jedná o nejaký spyware. Preto Ti odporúčam preskenovať celý PC Ad-Aware, Spybot a potom aj NODom. A do budúcnosti záplatovať systém a používať Operu alebo Firefox na prehliadanie internetu.
tiny77
23.06.06,06:46
S veľkou určitosťou sa jedná o nejaký spyware. Preto Ti odporúčam preskenovať celý PC Ad-Aware, Spybot a potom aj NODom. A do budúcnosti záplatovať systém a používať Operu alebo Firefox na prehliadanie internetu.

Braňo, inak operu som mala i ja.
ale vraj ak mam winXP, tak sa bije so systemom a lepsi je potom explorer alebo maxthon.

ja uz teda neviem. fakt, rok som mala pokoj.
s operou, avastom, atd

a teraz mi vsetko pada vkuse.

alebo tu plati - kolko ludi, tolko nazorov?
Soňula
23.06.06,06:58
Na takú pre mňa zložitú vec ako "preskenovať PC" si netrúfam. možno v budúcnosti sa aj k tomu dostanem. Ďakujem za odpovede, takže mi nezostáva nič ine, len naďalej klasicky "zrušiť okno".
Pekný deň.
bepo
23.06.06,20:15
A nemáš nainštalovaný BSPlayer?