SERVIS
23.06.06,08:43
Chcem sa dostať na stránku, ktorú mi odporučil môj známy, ale na mojom počítači sa mu to akosi nedarilo a nevedel ako na to. Názov je:
- www.maps.google.com. Chceli sme pozrieť satelitné obrázky nášho mesta. Ja mám nastavený prehliadač internet explorer. Neviete niekto ako na to, ale po lopate? Ďakujem
Barbara
23.06.06,06:50
Chcem sa dostať na stránku, ktorú mi odporučil môj známy, ale na mojom počítači sa mu to akosi nedarilo a nevedel ako na to. Názov je:
- www.maps.google.com (http://www.maps.google.com). Chceli sme pozrieť satelitné obrázky nášho mesta. Ja mám nastavený prehliadač internet explorer. Neviete niekto ako na to, ale po lopate? Ďakujem


Servis, ja som klikla natú stránku,ktorú máš v príspevku a ide mi to pekne, nemusela som nič iné hľadať, alebo nastavovať, len trebalo chvíľu počkať, kým to posťahovalo:D
teraz mi napadlo, že som išla cez Operu a ide to aj cez explo, vyčkaj chvíľu a naskočí Ti:D
dík za tip:D:)
janaGT
23.06.06,06:51
aj mne to ide v poriadku
lusy
23.06.06,07:00
SERVIS
23.06.06,07:03
Djovky moje, ale ja potom neviem pokračovať, napíšem adresu a vypíše mi viacero odkazov z ktorých si neviem vybrať tú "našu". Takže to skúste násť kto máte čas a chuť a mne oznámte konkrétnu stránku. Ďakujééém.
Barbara
23.06.06,07:09
Djovky moje, ale ja potom neviem pokračovať, napíšem adresu a vypíše mi viacero odkazov z ktorých si neviem vybrať tú "našu". Takže to skúste násť kto máte čas a chuť a mne oznámte konkrétnu stránku. Ďakujééém.


Servis no veď keď Ti naskočí tá stránka, tak už nič nehľadaj, ale napíš hore do toho prázdneho okienka, že -Bratislava- .....kde je napísané Search :p a klikni na Search a je to
jess
23.06.06,07:26
:cool:,ale funguje len Bratislava
willma
23.06.06,07:30
Ten stránka nemá hyba.
zuzanar
23.06.06,07:33
Skús stránku http://earth.google.com/ tam sa dá stiahnuť voľná verzia.
Hlinkovx
23.06.06,08:01
:cool:,ale funguje len Bratislava

mne ukázalo aj Prievidzu....jasné..že som nenašla moju ulicu...ale podstatné je, že vedia, že niečo také existuje
len som nešla cez vyhľadávacie okienko..ale posúvala som si mapu smerom na prievidzu... a našlo to
Chobot
23.06.06,08:24
To isté je aj tu:
http://www.gmap-pedometer.com/

skú to pozerať odtiaľto. Táto stránka navyše umožňuje merať vzdialenosti objektov a lokalít na mape.
zuzanar
23.06.06,08:38
Tá kvalita je rôzna, mne na dedine našlo aj dom a dvor, ale nie je to veľmi aktuálny stav.
Barbara
23.06.06,08:50
To isté je aj tu:
http://www.gmap-pedometer.com/

skú to pozerať odtiaľto. Táto stránka navyše umožňuje merať vzdialenosti objektov a lokalít na mape.


Ty koky, tu je tuším aj čistejší obraz.:D
Počúvaj ma Chobi, alebo fšecci, to čo vidieť vo vode sú vlny, alebo dno há?:rolleyes: a kde sú žraloky???:rolleyes: alebo vraky:rolleyes: nevidím ništ;) už som prišla nato, to je dno!


a ešte 1 otázka, gde nájdem okruh F1???:rolleyes: :rolleyes: :D teraz ani si neviem spomenúť na štát v ktorom teťkom budú preteky:rolleyes:
a už to mám Indianapolis:D
aaale som to poplietla, teraz budú preteky v Kanade , o týždeň v USA
SERVIS
23.06.06,10:01
No asi som úplne ľavá, ale mne ešte žiadnu mapu zo spomínaných adries neukázalo.
Barbara
23.06.06,10:02
No asi som úplne ľavá, ale mne ešte žiadnu mapu zo spomínaných adries neukázalo.

:D nezúfajjj a skúšajjj:D
Zita5
05.07.06,16:19
lenkak
05.07.06,16:20
Zita5
05.07.06,16:20
No teraz Vierka povedz , kde sa podel Tvoj príspevok ?????:D
Viera123
05.07.06,17:24
No teraz Vierka povedz , kde sa podel Tvoj príspevok ?????:D
Zitka aj Lenka, ďakujem. Pozerala som sa, či niekto reaguje na môj príspevok, a keď som videla, že nikto, tak som to vymazala a našla si to sama... Ospravedlňujem sa. Myslela som, že naozaj nikto neodpovedá.
lenkak
05.07.06,17:39
treba mať väčšiu trpezlivosť, niekedy trvá dlhší čas kým niekto zodpovie na otázku.
Hlavne cez víkend, či sviatok.
ormika
02.08.06,14:25
Ahojte, túlam sa po porade aj po web stránkach a našla som si aj satelitnú mapu, pomocou vás a chcem sa spýtať, ako vám to najviac priblíži? Mne na 20 m a viacej to nejde? Asi chcem veľa, čo?:D Dík