designed
14.07.16,10:16
Ako som pisal uz v predchadzajucej otazke. Po odobrati vodicaku mi riadne uplynul cely trest, pred vyse tyzdnom. Takze zakaj jazdenia mi vlastne uz uplne vyprsal a mohol by som jazdit, ak by mi vratili vodicak. Tu nastava problem: Musim absolvovat preskusanie. Ale neni komisar, ktory robi preskusanie. Vsetci dovolenkuju a zevraj budu dovolenkovat este vyse dvoch tyzdnov. Zaujima ma, ci je mozne takto natahovat vratenie vodicaku. Lebo vyhovarat sa na to, ze neni komisar mozu potom teoreticky do hocikedy. Podla mna ak chyba uradnik, mal by ho niekto zastupovat. Moja otazka teda je, ci je toto nejak napadnutelne - ze po uplynuti trestu sa neviem dopracovat k vodicaku pre dovolenky uradnikov. Mna to momentalne uz obmedzuje, kedze trest som si odpykal, chcem ist na preskusanie a chcem naspat vodicak. Z mojho pohladu je to uz len natahovanie casu a zaujimalo by ma, dokedy mozu uradnici takto natahovat cas.
buchač
14.07.16,10:19
TY si už mal dovolenku ? Respektíve sa na ňu pravdepodobne (určite) aj chystáš.
Tak nechaj láskavo aj iných, nech si trochu odfúknu.

Komisár/i proste nemôžu predpokladať vopred (na rozdiel od plánovania dovoleniek), že koľkí "zodpovední vodiči" budú mať VP odobratý a daný do čistiarne.....či ???
designed
14.07.16,10:46
Ja ked mam dovolenku, tak ma zastupuju. Moja dovolenka neobmedzuje nikoho. Od toho su urady, aby uradovali. To nieje o jednom cloveku. Nezodpovedni vodici, to sem teraz naco tahas? Dali mi vymerany trest, cely som ho odkrutil. Kde je problem?
buchač
14.07.16,10:50
... máš pravdu...čo piješ ?
designed
14.07.16,18:39
Kakavko od maminy.
misoft
14.07.16,18:48
Tak sa sťažuj... že i napriek ukončeniu trestu, PZ SR ti nie je schopný vrátiť VP a neumožňuje ti vykonať preskúšanie....
zk24
14.07.16,18:58
Ja si tiez myslim, ze ked skonci trest, takze ziadne predlzovanie dovolenkou. A keby si policajt zobral neplatene volno na rok tak akoze ho nikto nezastupi?

I ked si myslim ze riesenie a natahovanie sa s nimi, staznosti, vsetko bude trvat dlhsie nez dovolenka toho policjta
lujza.j
14.07.16,19:49
Treba to dat na inspekciu,do tv....co si to ti fizli dovoluju....
Ked som isla.na dov.nik ma nezatupoval...nik moju robotu nerobil...este pocas dov.....mi jej nakydali az...po....takze dov.nemala ziadny vyznam.....
buchač
14.07.16,20:31
Pozri vyššie, čo som napísal.

Dovolenky sa plánujú.
Na preskúšanie sa predvoláva...a nie že jeden deň skončil trest a na druhý deň budú poliši zvoniťpri dverách s čistučkým VP.

To znamená, že kvôli jednému človeku sa komisár neunúva. Na to preskúšanie sa v určitý deň predvolajú viacerí lajdáci, čo nevedia jazdiť alebo boli ožratí a až tak sa vykoná preskúšanie.
zk24
15.07.16,05:32
Ja nevravim ze mu ho maju doniest na cervenom podnose s podakovanim. Maju mu oznamit najblizsi termin na skusky, a nie ze ten clovek je na dovolenke, tak potom sa uvidi. Termin skusky by mal byt dany bez ohladu na to ci policajt ma alebo nema dovolenku. Ci tiez tak, ze jeden pise, druhy cita, a iba jeden vie dat razitko o skuske?
ivka70
15.07.16,05:37
A ty ako vies, ze je to tak? Co ked najblizsi termin na taketo preskusanie je o 2 tyzdne? Policajti predsa nemusia vypisovat terminy 2x tyzdenne .....
Mozno to suvisi s dovolenkami, ale tazko s nejakym umelym natahovanim terminov.
buchač
15.07.16,07:47
ivka70 (Dnes 08:37) A ty ako vies, ze je to tak? Co ked najblizsi termin na taketo preskusanie je o 2 tyzdne? Policajti predsa nemusia vypisovat terminy 2x tyzdenne .....
======================

Kóóóóóóóóóónečne niekto pochopil, o čom celý čas vravím...
zk24
15.07.16,07:59
Ale s tym uplne suhlasim. Ak mi povedia, najblizsi termin je 1.8.2016, ok. Ale aby mi povedali, ze maju policajta na dovolenke, a s tym ze sa uvidi ked sa on vrati....a ja ani neviem kedy je termin, to sa mi zda blbe.