salomen
14.07.16,16:24
Viete niekto čo je toto za hubu?Mám už dlhšie problémy zápalového charakteru vlastne celého tela najnovšie mi to chýta aj zrakové centrum.Zápalové parametre v krvi v norme.Aj oči podľa očiarky v poriadku.Z vnútorných kútikov očí teda nie očí ale už je to vlastne koža sa mi stále tvoria také bodky.Koža je tam zožltnutá.Tak som zobral vatovú tyčinku a zotrel to.Do Petryho misky som nalial trocha želatíny a po asi 4 dňoch výsledok na foto.Myslel som či to nenatiahlo tú pleseň zo vzduchu ale ako je na druhej foto kde som nič nedal tam je čistá plocha.Tak ma napadla nejaká hubová infekcia.Je to reálne žeby mohli škodiť toxíny z tých plesní?Teda niečo ako toxická otrava?A vysvetľovalo by to absenciu zápalových parametrov krvi kedže to škodí toxicky?Zaoberať sa tým alebo je to blbosť.Vďaka.
buchač
14.07.16,14:47
kaivorus
02.07.16 21:05

myslím si, že sa začina v tomto prípade zhoršovať imunita - obrany schopnosť...
v tomto prípade sa jedná o dôsledky napadnutia patogénmi a dôsledky sa prejavujú /daj si v krvnom rozbore pozrieť železo!!!/
deje sa okolo teba niečo a ty to nechceš vidieť!!!
http://www.porada.sk/t284798-problemy-s-videnim.html#post2859754
Podotýkam, že kaivorus dostal 2x neužitočné...
----------------------
Nie je normálne robiť si doma testy a laboratórne pokusy. Na to sú iní a iné pracoviská.
Argumenty typu..."doktori nerobia, nechcú, nedá sa..." proste neuznávam, netolerujem v žiadnom prípade...a ohľadom zraku už vôbec nie.


Viac k tomu nemám čo dodať, aj keď by bolo čo...
Terezia13
14.07.16,15:00
toto môže posúdiť jedine lekár a poprípade laboratórne vyšetrenie - v STERILNOM!!! prostredí, to sa doma nedá dosiahnuť teda postup - lekár - vyšetrenie - výsledky - liečba, môžeš to pestovať v akýchkoľvek miskách a v akejkoľvek !kultúre", ale želatína to nebude
Anika61
14.07.16,16:19
Prepáč mi,ale mne sa zdá takéto sledovanie samého seba už za hranicou normálneho sledovania vlastného zdravia... aj po prečítaní ďalších tvojich otázok Záhada odlesky napr....zvlášť keď očné a aj iné vyšetrenia od lekarov sú v poriadku...asi by si sa mal prestať až tak prehnane kontrolovať a zaoberať sa chorobami....A v nesterilnych podmienkach vypestuješ akúkoľvek pleseň ,ktorá s tvojím zdravotným stavom nemá nič spoločné....Ak si presvedčený,že trpíš plesňovým,hubovým ochorením choď k lekárovi,nech ti urobí vyšetrenia.
http://koktail.pravda.sk/hviezdne-kauzy/clanok/56817-ako-sa-zbavit-plesni-hub-a-kvasiniek-na-tele/
salomen 33
14.07.16,17:28
Cením si všetky názory ale žiadna vecná odpoveď.Samozrejme stery a krv sa spraví u lekára ale chcel som vedieť aj názor niekoho či nemá skúsenosť.Skúste si zadať Aspergilové infekcie a potom to už asi taká blbosť asi nebude.Sedí mi z toho skoro všetko ale nebudem teoretizovať bez dokazov.Skúste niekto k veci.
Terezia13
14.07.16,18:47
tvoju otázku neberieme ako blbosť, ale zamysli sa - teória je jedno a takéto domáce experimentovanie je iné, doma nevytvoríš to sterilné prostredie, ako v labáku a pleseň je všade okolo nás, takže to čo sa ti v tej mištičke ukáže, nemôže byť zaručený výsledok, a s plesňou by som sa takto vôbec nezahrávala, ver mi, viem o čom hovorím
buchač
14.07.16,20:43
Keď k veci, tak veci.

1. Vystupuješ pod dvoma nickmi...a to sa nemá robiť.
2. Primeraný (Tebe vyhovujúci) názor tak skoro nedostaneš.
3. Skúsenosť ? Neblbni...nie každý je blázon, aby hazardoval so zdravím...teda, existuje dosť nenormálnych, ale ešte som nejak nepostrehol nikoho, čo by všanc dával svoje oči.
4. Mali by Ťa dať na výstrahu ako markantný a odstrašujúci prípad a príklad do skrípt ....
sosak
15.07.16,04:36
Takéto pokusy v nesterilnom prostredí a za pomoci nesterilných pomôcok - vatovej tyčinky sú nepreukazné a neriadil by som sa nimi. V druhej Petriho misky si mal čistou vatovou tyčinkou pretrieť agar a určite tam niečo vyrástlo.
-------------------------------------------------------------------------
Nechcem zľahčovať tvoje problémy, prečítaj si tento článok, kde sa spomína zápal očí.
Keď parazity spustia ochorenie

Keď sa roztoče rozmnožia, môžu byť príčinou ochorenia, ktoré sa nazýva demodikóza. Pacienti s demodikózou majú podráždené oči, svrbia ich očné viečka a čelia dermatitíde. Choroba sa však môže prejaviť aj stratou rias, zápalmi očí a poruchami videnia. V boji s parazitmi je účinný tea tree olej, ktorý sa zmieša s makadamiovým olejom a aplikuje na postihnuté miesta. Tak sa zabijú všetky vajíčka roztoča.
http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/1000649/1422515/Zaskoci-vas--co-zije-na-vasej-tvari-a-vo-vlasoch--Na-sebe-mate-tieto-parazity-
-----------------------------------------------------------
Pacienti, ktorí trpia Demodex napadnutia môžu sťažovať na viečka a obočie svrbenie (najmä v noci), madarosis, pálenie a pocit cudzieho telesa, ktorá sa zdá, že pochádza pod ich viečkami. Demodex blefaritída je sledovaný rovnako u mužov i žien, a je s vekom súvisiace. Štúdia ukázala, že Junemann Demodex sa vyskytuje u 25% z 20-ročných, 30% z 50-ročných a 100% u pacientov starších ako 90 rokov.
https://translate.google.sk/translate?hl=sk&sl=en&u=http://www.healio.com/optometry/cornea-external-disease/news/print/primary-care-optometry-news/%257B586c29a0-2bf5-4548-9670-14e88fae9b98%257D/demodex-infestation-requires-immediate-aggressive-treatment-by-doctor-patient&prev=search
Možno je to odpoveď na tvoju staršiu otázku:
http://www.porada.sk/t284798-problemy-s-videnim.html#post2859754
kaivorus
22.07.16,19:54
Vidím, že niektorí neviete o príčinnosti, vplyve nesprávnej energetiky, vibrácií na jednotlivé bunkové systémy ľudského organizmu a rozvoju patogénnosti vplyvu na chorobné prejavy - venujú sa tomu medici na lekárskych fakultách, ako aj študenti farmaceutických fakúlt.
Tvrdíte tu niekedy zbytočnosti a nie riešenia...
nechcete hľadať pravdu..., pravdu, asi ju nechcete ani počuť, a ani vidieť
Nečudujem sa, že niektorí chorí, a tí čo prežili ťažké ochorenia i s prípadnými operáciami /vyoperovanými orgánmi/ sa nepoučili a komentujú ,..., majú ďaleko od znalostí vnútrotelových procesov...