andrea.styndlova
17.07.16,13:48
Dobry den,
chcem sa poradit. V praci posielam denne rutinne mail s rovnakym textom na rovnakych ludi v rovnakom case. Viem to automatizovat cez Outlook? Automaticke nastavenie a mail odide v spravnom case, na spravne osoby so spravnym textom?
Dakujem
zk24
17.07.16,14:04
Dobry den,

"recurring" email sa cez outlook neda poslat. Toto Outlook nepodporuje. Riesenim by mohlo byt nastavenie opakujucich sa udalosti. Vytvorit "event, appointment, meeting request" a nastavit mu periodicitu, poslat na vybranych ludi a nastavit tam reminder , kolko pred danou povinnostou sa im zobrazi na monitore pripomienka k tejto udalosti.

Nemam Slovensky outlook, iba anglicky, preto neviem ako sa volaju tieto moznosti v slovencine. Ale snad ste pochopila :)

Priklad:
Napriklad poslete meeting request, appointment s textom "Vyplnte si dochadzku", nastavite Daily at 10a.m. a Reminder 15min. Odoslete. A ludim vybehnete reminder o 9:45h s textom "vyplnte si dochadzku, due 10a.m." mozu to zrusit alebo otvorit a otvori sa im ten vas mail povodny, kde moze byt viacej informacii k tomu. Vzdy ten isty jeden mail sa bude otvarat
andrea.styndlova
17.07.16,16:48
Ďakujem za odpoveď. Má to dva malé haciky, mail je do skupinovej schránky (netuším akej aplikácie) a posielané to do druhej firmy...ak um Poslem pripomienku na robotu, môže to bych pochopené inak ako ziadajuci mail.
Kabaka123
17.07.16,17:05
a čo toto?

https://support.office.com/sk-sk/article/Tipy-na-e-mailov%C3%BD-marketing-86faf118-b883-416f-b67d-7596412ab882

publisher?

Posielajte série e-mailových správ v rovnakom čase každý deň, týždeň alebo mesiac
zk24
17.07.16,17:17
Aha, ak je to do inej firmy a mozno este aj na ineho mailoveho klienta, tak to nebude fungovat. Predstavila som si to ze vramci vlastnrj firmy chcete zamestnancom posielat maily...
andrea.styndlova
18.07.16,16:08
toto je mozne napojit na Outlook (pracuje to pod outlookom?) tak, ze ked da prijemca odpovedat tak mi to pride do outlookoveho konta?
Kabaka123
18.07.16,17:12
neviem, nemám skúsenosti... ponúkla som to ako riešenie... vyskúšaj
andrea.styndlova
18.07.16,17:13
dakujem skusim