Ľudovit Š
18.07.16,00:15
V piatok v poobedňajších hodinách som predal dron, kt. som predával cez internetový portál. Ozval sa mi na to jeden pan, dohodli sme si stretnutie.V daný deň prišiel pan aj s chlapcom kupit dron, ukázal som im ako sa zapína, dal som ho pred tým nabit vsetko bolo ok, s dronom som na chvilu aj vzlietol, fungoval ako mal a dnes v nedeľu, mi volal ze ho chce vrátiť pretože uz zrazu nejde vrtuľa, nabíja sa dlho a nevydrží dlho vo vzduchu. Svoje peniaze chce samozrejme spet a dron mi vráti, ale čo ja teraz s tým dronom ? Vsetko šlo ako malo, a im to zrazu po 2 dňoch nejde, nic nefunguje. Kto vie vlastne co s tým robili, ovládanie je samozrejme náročne takze neviem ako by som sa mal zachovať.
ivka70
18.07.16,02:33
Predaval di ho ako sukromna osoba cez bazar - pouzity alebo ako obchodnik cez e-shop?
Ľudovit Š
18.07.16,06:57
Predával som ho ako súkromná osoba cez bazár, dron bol použitý.
misoft
18.07.16,14:11
Kašľať na neho - videl ako funguje, bol mu predvedený v prevádzke, fungoval, je to použitý tovar. Pre teba je to uzavreté. Že si to predával cez bazár - irelevantné . je to len portál, ktorý zabezpečí zobrazenie a kontakt - bazár to fyzicky nepredáva. Je to vzťah ty a kupujúci.
Mne to navodzuje fakt, že mladý to roztrepal a fotrík to chce zvaliť na teba... chlapec sa zabavil, dodžubkal to a teraz sa toho chcú zbaviť a prachy späť.
Povedz tomu chytrolínovi, že ty nezodpovedáš za to, že malý sráč s tým nevie robiť a rozbil to.