judit.esam
19.07.16,08:37
Dobrý deň, chystám sa kúpiť nijaké šaty a iné "dobroty" v Bonprix, má niekto skúsenosti, pasujú veľkosti podľa tabuľky, koľko trvá reklamácia , keby niečo?? Prosím dajte nijaké info.
ivka70
19.07.16,06:42
Na ich stranke mas recenzie priamo k jednotlivym produktom, aj co sa tyka velkosti a vsetkeho.
Urcite sa tam dozvies ovela viac ako vseobecne konstatovania.
Vacsinou plati, ze treba objednavat o cislo mensie ako clovek nosi ,ale nemusi to platit pri vsetkych veciach.
Reklamacia neviem, vratenie tovaru bez problemov, do tyzdna, max. dvoch su peniaze na ucte.
madla
19.07.16,06:44
Ja mám s Bonprixom zatiaľ dobré skúsenosti. Veľkosti pasujú nosím č. 38. Niektoré veci predávajú vo veľkosti 36/38 a aj tie sedia. Raz som im vrátila zásielku, peniaze poslali späť na účet v priebehu niekoľkých dni.
judit.esam
19.07.16,06:49
Ďakujem, pozerala som recenziu k tovarom, hlavne som chcela že či veľkosti pasujú, už som tiež počula, že sú väčšie.. skúsim a uvidím..
judit.esam
19.07.16,06:51
nemáte náhodou skúsenosti so šatami, aké látky, sú,, chcem jedny šaty, napísané šifón, len na obrázku vyzerá na tvrdší materiál,, nemali ste podobné,,? :D náhodou?
veronikasad
19.07.16,06:52
Akú veľkosť nosíš ? Lebo ja sa tiež pri veľkosti okolo 50-ky neviem trafiť ... Vracala som tovar, s vrátením peňazí nie sú problémy.
Napr. konfekčné veľkosti z Makyty a zo Slovenky mi sedia bez problémov.
judit.esam
19.07.16,06:56
veľkosť 40/42 no už som bola tak, že boli veľké, zvyčajne mám z Tchibo veci, tie sedia,, ale Bonprix ešte neviem.. musím stihnúť do konca júla objednať a po prípade vrátiť.. :)
veronikasad
19.07.16,07:00
Neviem či ti do konca júla príde zásielka, ak nechceš mať viazané peniaze, neobjednávaj veľa vecí naraz. Mňa otravuje vracanie zásielky a chodenie na poštu, radšej nakupujem v kamennej predajni, kde si tovar môžem vyskúšať.
judit.esam
19.07.16,07:21
no, ešte by som chcela cez víkend pochodiť nejake obchody, ale problém v obchodoch je s veľkosťami, už ani tú 40ku málo kde mali,, pekné šaty sú len na xs,s,m postavy,, a potom je mi na vracanie v obchode, keď povedia, že také veľkosti nemajú :D :D
arizona
19.07.16,07:57
Ja si tiez dlhe roky objednavam z Bonprixu. Nereklamovala som este nic,takze neviem poradit. Ale asi 2-3x som tovar vracala,peniaze bez problemov nabehli na ucet.

Vacsinou citam recenzie k vyrobkom dost mi pomozu.
Rada u nich nakupujem napr.plavky, ci nohavicky,tie mi vzdy sadnu na 100%,hoci inde mam problem sa trafit.Kvalita velmi dobra za rozumnu cenu.

Paci sa mi, ze maju veci nizsich aj vyssich cien,podla toho sa orientujem.Tie drahsie veci su zvacsa dobrej kvality.
Ale mam aj niekolko triciek "na doma" za par eur.Za nejakych 5 eur neocakavam super vyrobok,ale posluzi 2-3 sezony uplne k spokojnosti.Bavlna prijemna na dotyk.

Spodne diely objednavam o cislo mensie. Vrchne diely zvacsa rovnakej velkosti,alebo tiez obcas o cislo mensie, zalezi od strihu.
arizona
19.07.16,08:51
Ja mam od nich kupovane dvoje letne saty asi pred 2.rokmi. Strih,material aj kvalita boli velmi dobre.
Dušan Kadlečík
20.07.16,15:02
Bon prix úplne v pohodicke. Ak si neobjednavala, zrejme zo začiatku možno netrafis presne, ale po prvej objednavke zistis či je veľkosť ok. My objednavame celkom často, materiál veľmi príjemný, prevažne košele a kratase, partnerka aj šaty tričká a iné, vždy ok. Peniaze ti vždy vrátia ak posles späť, je možnosť nevracat peniaze ale kúpiť iný tovar treba. Je to seriózna firma !!!
Tamila
21.07.16,09:08
Aj ja objednávam z Bonprixu veľa. Keď vyskúšaš raz veľkosť, potom sa už trafíš. Ich veľkosti až tak nesedia z veľkosťami v našich obchodoch. Treba použiť veľkostnú tabuľku. Keď som si nebola istá, kúpila som si jednu vec v dvoch veľkostiach a potom som jednu vrátila. Odpadlo mi dvojité poštovné pri objednávke. Tričká a menšie veci vraciam v klasickej kancelárskej obálke ako listovú zásielku, nie balík. Posielajú dosť rýchlo a z vrátením peňazí nie je problém, vracajú na účet.