Ďakujemzapomoc
19.07.16,13:31
Som začínajúca podnikateľka v oblasti eventov myslím naozaj začínajúca a tak hľadám ludí ktorí majú skúsenosti (majiteľov eventovky, managerov) a ochotne by mi pomohli formou cenných rád ako začať možno je to neštandardné ale naozaj skúšam všetky možnosti ako sa toho dozvedieť čo najviac. Bola by som rada ak by bola možnost podrobnejšie komunikovat v súkromných správach.Vopred ďakujem za odozvu.
jslancik
19.07.16,12:06
si predstav, že by si teraz šla za niekým z tebou menovaných - majiteľov eventovky, manažérov - a pýtala by si si od nich rady. Nepripadá ti to divné? Prečo by mali poskytovať know-how niekomu, kto im bude priamo konkurovať?
Nevidím to moc ružovo, že by ti tu niekto poradil. A je dosť odvážne, keď si založila podnikanie na niečom, s čím nemáš žiadne skúsenosti, ani o tom žiadne vedomosti.
Veľa šťastia - budeš ho potrebovať.
Ďakujemzapomoc
19.07.16,12:15
Dobry den v prvom rade neviem otom zeby sme si potykali v druhom rade myslim ze som dostatocne naznacila ze si uvedomujem "hlupost" takeho to pocinania ale ako hovorim nezastavi ma ani reakcia podobna vasej opakujem, ja len skusam a nemienim byt naozaj prekvapena ak nikto nezareaguje. V neposlednom rade nikdy som nepovedala ze otom vobec nic neviem dovolim si povedat ze informacii je dostatok aj prestudovanych materialov mate pravdu v tom, ze problemom su skusenosti presne o tie mi ide nikto uceny z neba nespadol a preto su zaciatky take tazke a plne si to uvedomujem .....ale dakujem za vas nazor ktory mi sice nepomohol ale mozno som to dostatocne vysvetlila pre dalsie podobne poznamky:)
bodliak
19.07.16,12:23
Tu si všetci tykajú, vieš ?

Informácie ktoré hľadáš, sú pravdepodobne konkurenčnou výhodou, know-how, ktoré odlišuje tvoje íventy od tých profesionálnejšie zvládnutých.
Ďakujemzapomoc
19.07.16,12:32
nie neviem
preferovala som skor sukromne spravy presne preto ze som si vedoma ze som neupresnila otazku - informaciu o aku mi ide. Ja nepotrebujem biznis plan ani ich know- how.... ale moja chyba ze to tu komentujete takto kedze prispevok nie je konkretny a je hodny takejto reakcie. mala som viac upozornit na tu potrebu sukromnej spravy a dakujem za reakciu
bodliak
19.07.16,12:34
Tak daj konkrétnu otázku.
jslancik
19.07.16,12:47
nemyslím, že by tu bol vôbec niekto z tebou požadovaných ľudí. zato tu máme "sedliackeho rozumu" na rozdávanie.
Ďakujemzapomoc
19.07.16,12:54
zdravemu sedliackemu rozumu sa nebranim
jslancik
19.07.16,12:58
brániš :D lebo nedáš otázku, na ktorú by sme mohli sedliackym rozumom odpovedať :D alebo ťa poslať do teplých krajín ako obvykle :D
Ďakujemzapomoc
19.07.16,13:05
no prave pre tie teple krajiny to medzi nami nebude fungovat:D
bjuty smis
19.07.16,13:27
ako píšeš...naozaj velmi neštandartné :))

a na porade sa radí verejne a nie v súkromných správach...
misoft
19.07.16,13:30
mimotemy
Tu na Porade sa zásadne TYKÁ (ako na všetkých fórach), bez rozdielu veku, pohlavia, hodnosti, bohatstva, sociálneho postavenia - takže sa neurážaj. To sme si všetci v tomto ROVNÍ!
Alebo snáď nepoznáš nepísané pravidlá chovania na fórach? Alebo na FB každému VYKÁŠ?
Ďakujemzapomoc
19.07.16,13:31
naozaj neviem ako to tu funguje myslela som ze je aj takato moznost dakujem za reakciu:)
bodliak
19.07.16,13:40
A ty chceš robiť íventy? Chceš zabávať ľudí, motivovať, spájať ?
Podľa toho, čo tu píšeš, si povahovo úplne vedľa.
Ďakujemzapomoc
19.07.16,13:40
ale naozaj vam dakujem aj za taketo rekcie pomohli ste mi viac upresnit otazku aj ked je este stale nedostatocna na priamu odpoved ale naozaj som to nechcela uplne verejne:) ale ak to tu inak nejde tak potom si odpoviem sama a hadam dobre:)este raz dakujem majte sa
bjuty smis
19.07.16,13:45
no napíš tú tú tajomnú otázku :)

však si tu anonymne a nemáš sa čoho obávať...
misoft
19.07.16,13:46
mimotemy
Tu sa radí VEREJNE! Niekedy i táto otázka a odpovede k nej môžu pomôcť iným, keď si vyhľadajú riešenie, skôr podané. Uvedom si jedno - pokiaľ nedáš relevantnú otázku s dostatkom podkladov - odpovede sa nedočkáš. A cez SS sa dávajú rady SÚKROMNÉHO charakteru, rady, kde sa niečo týka osoby....
misoft
19.07.16,14:35
Mohla si to ako Debatu zaradiť. Dostala by si (časom) viacej podnetov. A spomínal som - TU SA RADÍ VEREJNE!
Ak chceš súkromne - tak si tu sa nemusela ani registrovať.
Ďakujemzapomoc
19.07.16,14:37
ano uvedomujem si uz sa ani nebudem dakujem naozaj som nechcela nikoho urazit ani rozculit pekny den