Andrej Hrubša
20.07.16,16:09
Hľadám tlačiareň na tlač bločkov z VRP. Finančná správa uvádza, že VRP podporuje len formáty a A4, A5 a A6. Jediné tlačiarne bločkov majú rozmer 58 alebo 80mm. Máte niekto osobnú skúsenosť s ich využitím a prípadnou finančnou kontrolou?
jslancik
20.07.16,18:08
Mňa teraz furt otravuje reklama na tlačiareň z erp, skus pohľadať niečo pod názvom KML, alebo niečo v takom zmysle.
Andrej Hrubša
21.07.16,09:06
Asi myslíš mini tlačiareň KML‑58 tlačiacu na 57mm termopapier. Finančná správa uvádza minimálny podporovaný formát A6. Máš ju osobne vyskúšanú v mobilnej prevádzke?
jslancik
21.07.16,09:28
nemám. skús sa popýtať priamo distribútora. tá tlačiareň má asi softvér ťahajúci informácie z FS, ale upravuje si ho na svoj formát.
Andrej Hrubša
22.08.16,09:23
Ak by to niekoho zaujímalo, tak tá tlačiareň funguje celkom pekne i keď nepodporuje všetky znaky ktoré by sa na slovensku hodili. Na maďarské názvy ulíc na našom krásnom slovensku programátor zabudol. Nahradzuje znaky otáznikmi.
Marek Gerboc
01.07.19,21:31
No ja mám tiež s tým problém. Kúpil som maličkú tlačiareň bločikov Xprinter 58mm na termopapier, pripojiteľnú iba cez USB k PC. Ale z FS sa tlačí najmenší formát na A6, a tlačiareň to tlačiť nevie. Resp vie, keď si to zmenším na 50%, ale bločik nie je čitateľný. Neviete nikto žiadnu fintu, ako vytlačiť bločik v čitateľnom formáte?