Olikra
20.07.16,17:52
Pekny den,
prosim Vas na nasich prevadzkach mame zamestnancov ktori pracuju 8-micky t.j. 5 dni v tyzdni, ale aj zamestnancov ktori maju zmluvy ako v dvojzmennej prevadzke, ktore podla mna ale nie su spravne nakolko robia podobnym systemom ako je kratky/dlhy tyzden ibaze nepravidelne (ca. 10, max. 11h/den). T.j. 3, prip. 4 dni/tyzden. Tito nemaju 40h/T ale 38 a 3/4/T. Nase prevadzky su cez sviatky vzdy zatvorene, takze osmickarom pocitam akoby ich odpracovali, ale ostatnym nie, nakolko im nevychadza smena. S tymto maju problem, preco im smena nevychadza. Podla mna by mali mat zmluvy ako pri nerovnomernej pracovnej dobe. Maju pocit ze je to nespravodlive ked si oni tie hodiny odrobit musia a kolegovia nie a uprimne si to myslim aj ja. Viete mi to niekto vysvetlit preco to tak je? Nikde som to nenasla.
bombosko
21.07.16,12:17
majú nerovnomerne rozvrhnutý PČ. je potrebné sa na ňom dohodnúť so zástupcami zamestnancov alebo so samotným zamestnancom. píšete, že sa u Vás nepracuje bez ohľadu na to, či ide o rovnomerný alebo nerovnomerný PČ, preto aj tí, ktorí pracujú v NPČ, majú nárok na ušlú mzdu, takže za sviatky budú mať buď mzdu, ak sú mesačne odmeňovaní alebo náhradu, ak ide o hodinovkárov. Nie je možné plánovať FPČ bez sviatkov.
Olikra
21.07.16,16:57
Dakujem pekne za odpoved. To napadlo aj mna, ze tak by to bolo spravodlive, ale to by som musela akoze naplanovat smenu vsetkym zamestnancom a oni sa striedaju:-/ Nikdy nerobia vsetci naraz. Podla zakona ked nemaju naplanovanu smenu tak im nepripada narok na nahradu mzdy resp. im to nemusime ratat ako odpracovany den. Ale zda sa mi to nespravodlive. Na druhej strane nemozem to ratat vsetkym. Ved ja im neviem naplanovat smenu ked nie sme otvoreny. Ci?
avalik
21.07.16,17:28
vies naplanovat zmeny na cely rok, ak na danu zmenu pripadne sviatok, tak tym co mali pracovat to zaratas do FPC, rovnako ako osmickarom, ktorym padne sviatok cez tyzden
Olikra
21.07.16,19:15
Este mi prosim vas poradte kolko hodin im mam za ten sviatok pocitat.