Zita5
23.06.06,13:48
Spravila som chybu v názve príspevku , nechtiac .......stlačením Enteru namiesto SHIFT .....odklikla som si tému do porady . Moja otázka .......prečo nie je v našich možnostiach takúto chybu napraviť ...resp.opraviť ?
Je možné ............ale len vnútornou opravou pri písaní odpovede , ale ako hlavný chybný názov sa týmto spôsobom nedá opraviť.

Je to veľký pre nás problém? Alebo v čom to spočíva ? Bolo by to veľmi vhodné , mať aj takúto možnosť .

Ďakujem .
endrju
23.06.06,13:02
Spravila som chybu v názve príspevku , nechtiac .......stlačením Enteru namiesto SHIFT .....odklikla som si tému do porady . Moja otázka .......prečo nie je v našich možnostiach takúto chybu napraviť ...resp.opraviť ?
Je možné ............ale len vnútornou opravou pri písaní odpovede , ale ako hlavný chybný názov sa týmto spôsobom nedá opraviť.

Je to veľký pre nás problém? Alebo v čom to spočíva ? Bolo by to veľmi vhodné , mať aj takúto možnosť .

Ďakujem .

Právo na takúto opravu majú moderátori a správca. Treba v takomto prípade použiť tlačidlo Nahlás. :)
Zita5
23.06.06,13:56
Ďakujem endrju , ja som aj použila tlačítko "nahlás" a prosbu priamo v texte pri uvedenom blahoželaní a osobne SS Richardovi .Takže som vyvužila všetky spôsoby , ktoré sa dajú využiť .
Vidím , že už je to opravené za čo Vám moc ďakujem .

Ale ,ešte stále sme nedostali odpoveď , že prečo si to nemôžeme opraviť už pri zistení chyby . Bola by som rada , keby sme mohli dostať na uvedený problém odpoveď. :) Ďakujem .