Jana Rajnohova
21.07.16,09:08
Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, akú registratúrnu značku prideliť žiackym veciam - konkrétne žiadosť o prijatie do školy, žiadosť o odhlásenie, prípadne iné žiadosti týkajúce sa žiaka. Jedná sa o bežnú korešpondenciu, alebo to treba zaradiť do osobného spisu žiaka?
Ďakujem
misoft
21.07.16,07:22
Dám protiotázku: tie "žiacke" veci - obsahujú nejaké osobné údaje? Ak áno - tak to nemôže byť bežná agenda, musí to podliehať pravidlám pri nakladaní s osobnými údajmi!
IIla
01.08.16,14:30
Podľa registratúrneho plánu školy, pozrite v časti Žiacke veci.
(Predpokladám, že to bude značka ZC.).
Terezia13
01.08.16,15:06
predpokladám, že sú tam aj osobné údaje, takže to nie je bežná korešpondencia, okrem toho, by to malo byť aj v registratúrnom pláne školy
Jana Rajnohova
02.08.16,05:34
Ďakujem, tak teda dokumentáciu ohľadom prijímacieho konania je teda značka ZC, ale keď mám napríklad žiadosť o oslobodenie z telesnej výchovy, rozhodnutie o oslobodení z telesnej výchovy, alebo žiadosť nosiť mobilný telefón do školy, či žiadosť o uvoľnenie z vyučovania? To som v registratúrnom pláne nenašla
IIla
04.08.16,15:41
Žiadosti o oslobodenie z TV, o uvoľnenie z vyučovania = úľavy z dochádzky, t.j. ZB. Nosenie mobilu do školy patrí tiež – myslím – pod kategóriu "správanie žiakov". Tieto žiadosti teda môžete dať pod ZB.
Jana Rajnohova
11.08.16,07:02
A rozhodnutia o oslobodení, alebo uložení výchovného opatrenia tam môžem tiež zaradiť? Lebo podľa starého registratúrneho plánu boli zaradené pod značkou SR, ale v novom registratúrnom plánu je táto registratúrna značka zrušená.
A ak by som mohla ešte mám problém zaradiť nasledovné veci, neviem, alebo som si nie istá akú registratúrnu značku im priradiť:
- Prehľad o učiteľoch a ich týždenných úväzkoch podľa predmetov v školskom roku
- Nadčasy, zastupovanie,
- Zápisnica o prevzatí školy,
- Dohoda medzi vedením školy a rodičmi
- Dodacie listy.
- Rodičovská rada,
- Ročné zúčtovanie,
- ELDP,
- Prevádzkový denník kotolne
- A pokladničná knihu môžem zaradiť do GU2?

Ďakujem