M3G
23.06.06,17:20
Dnes som si kúpil kolu a na základe tohoto videa som usúdil, že 1 mentos hodený do fľašky neuškodí......no a najhoršie, že som to urobil hneď v aute.
blb:confused:

http://video.google.com/videoplay?docid=4077724936497803978&q=mentos
Zita5
23.06.06,15:25
No paráda a čo na to auto ?:p
M3G
23.06.06,15:34
No paráda a čo na to auto ?:p

Doteraz som ho umýval. Nanešťastie(našťastie) som bol cca 3 km od domu(skúsil som to hneď ako som vyšiel z obchodu). Sa mi to stalo hodil som fľašu von, naštartoval a utekal domov rýchlo umývať. Auto bolo ešte aj vonku od červenej koly(višňová kola:mad: :mad: , som hlúpy, že som nekúpil obyčajnú sódu).

Až keď som umýval auto, uvedomil som si, že auto vyzeralo ako keby som niekoho zrazil-pri vodičových dverách celé utečené od višňokoly-ako som to vyhadzoval(inak mám biele auto). A ešte som aj letel ako odtrhnutý....
Zita5
23.06.06,15:46
A ešte som aj letel ako odtrhnutý....


Ja viem ...odtrhnutý plagát ?:p Ale to nemyslíš vážne , Ty určite sranduješ .:p Ak by to mala byť pravda , ako Ťa také niečo mohlo napadnúť ......ach;)


P.S......alebo , že by to bolo ako ...odtrhnutý z reťaze ?:p
Melnick
23.06.06,15:53
Doteraz som ho umýval. Nanešťastie(našťastie) som bol cca 3 km od domu(skúsil som to hneď ako som vyšiel z obchodu). Sa mi to stalo hodil som fľašu von, naštartoval a utekal domov rýchlo umývať. Auto bolo ešte aj vonku od červenej koly(višňová kola:mad: :mad: , som hlúpy, že som nekúpil obyčajnú sódu).

Až keď som umýval auto, uvedomil som si, že auto vyzeralo ako keby som niekoho zrazil-pri vodičových dverách celé utečené od višňokoly-ako som to vyhadzoval(inak mám biele auto). A ešte som aj letel ako odtrhnutý....


Ale veď to ťa charakterizuje,ináč sa mi to v Tvojom profile veľmi páči,ale že si až taký odtrhnutý som netušila.:D :D :D
Keď vietor zdvihne zo zeme nejaký papier,vieš že mi vždy prídeš na um?:) ;)
M3G
23.06.06,15:57
Ja viem ...odtrhnutý plagát ?:p Ale to nemyslíš vážne , Ty určite sranduješ .:p Ak by to mala byť pravda , ako Ťa také niečo mohlo napadnúť ......ach;)


P.S......alebo , že by to bolo ako ...odtrhnutý z reťaze ?:p

Nesrandujem:( Už som sa dva týždne poriadne nevyspal-asi to bol skrat.
Naschvál som bol kúpiť mentos a kolu a aby to nevyzeralo podozrivo, kúpil som aj čipsy. Chcel som to skúsiť doma na dvore, ale ako som sedel v aute, už som nemohol vydržať. Povedal som si, že jeden keď tam hodím, nemôže to byť také strašné. Som "predpokladal", že to stihnem odpiť, ale ako som to tam hodil, nastal taký výbuch, že som nestihol nič, ani sa poriadne nadýchnuť. Posledný moment, čo si pamätám bol, ako som sa rozhliadal po aute a pozeral na tú spúšť. Vyzeralo to ako sen, počas cesty domov som rozmýšľal, ako som takú blbosť mohol urobiť....

Inak sranda to mohla byť-pre okoloidúcich :D :D :D
Melnick
23.06.06,15:59
Inak sranda to mohla byť-pre okoloidúcich :D :D :D[/quote]

A nielen pre nich.:D :D :D
M3G
23.06.06,15:59
Keď vietor zdvihne zo zeme nejaký papier,vieš že mi vždy prídeš na um?:) ;)

To je super:D :D :D. Také asociácie som nečakal...
Zita5
23.06.06,16:02
Ty ak žartuješ , tak Ťa vypískam:p ....ja to zajtra na záhrade vyskúšam ..........na záhrade , nie v aute/kto by ho umýval/ ..... O.K?

Kúpim Mentos + Colu a idem na to zajtra .................:p som zvedavá na ten gejzír .....;)
Melnick
23.06.06,16:07
Ty ak žartuješ , tak Ťa vypískam:p ....ja to zajtra na záhrade vyskúšam ..........na záhrade , nie v aute/kto by ho umýval/ ..... O.K?

Kúpim Mentos + Colu a idem na to zajtra .................:p som zvedavá na ten gejzír .....;)

No ja to urobím rodine pri grilovačke ,už sa teším na reakcie:D :D :D
M3G
23.06.06,16:08
Ty ak žartuješ , tak Ťa vypískam:p ....ja to zajtra na záhrade vyskúšam ..........na záhrade , nie v aute/kto by ho umýval/ ..... O.K?

Kúpim Mentos + Colu a idem na to zajtra .................:p

:D :D :D skús, potom napíš ako bolo:p

že vraj stačí hocičo bublinkové - aj sóda. Čím viac bubliniek, tým lepšie. Nie, že kúpiš nejakú mítickú bez bubliniek a potom ma vypískaš:).

mentos asi hocijaký - ja som kúpil black currant
maturantka
23.06.06,16:08
Prosím, mohli by ste mi popísať, o čo v tomto pokuse ide? Nejde mi to stiahnuť, mám veľmi pomalý internet. Ďakujem.
Zita5
23.06.06,16:08
Majka a čo ak nás prepustia z domácich služieb a dostaneme rodinný trest.....ha ?:o
M3G
23.06.06,16:10
Prosím, mohli by ste mi popísať, o čo v tomto pokuse ide? Nejde mi to stiahnuť, mám veľmi pomalý internet. Ďakujem.

Teraz som našiel aj nejaký "vedecký pokus"

http://www.redyak.com/rants/Mentos/Mentos1.htm
Zita5
23.06.06,16:10
:D :D :D skús, potom napíš ako bolo:p

že vraj stačí hocičo bublinkové - aj sóda. Čím viac bubliniek, tým lepšie. Nie, že kúpiš nejakú mítickú bez bubliniek a potom ma vypískaš:).

mentos asi hocijaký - ja som kúpil black currant

Nie , zajtra sa môžeš tešiť na hlásenie z akcie "MENTOS":p
Melnick
23.06.06,16:11
Majka a čo ak nás prepustia z domácich služieb a dostaneme rodinný trest.....ha ?:o

Juj,keby to len chceli urobiť,aspoň by som oddychovala.:p :p :p
Zita5
23.06.06,16:11
Ja to budem aj foťiť .......:p a potom to pripojím do linku.
M3G
23.06.06,16:12
Juj, už sa teším na Vaše príspevky ;)
Zita5
23.06.06,16:14
Prosím, mohli by ste mi popísať, o čo v tomto pokuse ide? Nejde mi to stiahnuť, mám veľmi pomalý internet. Ďakujem.

Do coca-coli hodili mentos a nastal úžasný výbuch ....všetko je na okolo, len nie vo fľaške .:p Zajtra môžeš vyskúšať.
Melnick
23.06.06,16:14
Pre maturantku: do fľaše s colou hodíš mentos a výsledok je pekný gejzír. Doporučujem nerobiť v miestnosti,ktorú neplánuješ bieliť.:D :D
Zita5
23.06.06,16:15
Juj, už sa teším na Vaše príspevky ;)


No to sa môžeš , len bude horšie ak to nevyjde ................:cool:
maturantka
23.06.06,16:20
Ďakujem, dúfam, že deti ma nepredbehnú...
M3G
23.06.06,16:21
No to sa môžeš , len bude horšie ak to nevyjde ................:cool:

Si kúp viac typov koly, jedna určite pôjde:)

Zatiaľ môžem povedať, že višňová kola ide. Majú ju v Same.
Podľa mňa pôjde aj 2,5 litrová Budiška, perlivá samozrejme. Pri tejto môžete aj tancovať....:D

A podľa príspevkov,čo som čítal, pôjde aj diétna kola-originál(coca cola light), tá je však dosť drahá na taký experiment.
Zita5
23.06.06,16:25
Čo by spravilo pivo .......?
M3G
23.06.06,16:27
Čo by spravilo pivo .......?

:o píšem si do zoznamu, čo mám kúpiť.
Zita5
23.06.06,16:30
Oky len píš a taktiež aj šampus ...ten mám , ale mentos nemám teraz ...ja som za každú srandu :p našim už vlasy dupkom stoja , že aké experimenty budem robiť .
willma
23.06.06,19:02
:o píšem si do zoznamu, čo mám kúpiť.
Keďže som čítala nejednu serióznu počítačovú radu predpokladala som aj, že si vážený odborník, ale keď si schopný vyviesť takéto niečo ...:D . No neviem, neviem...:D . Keď mi náhodou buchne počítač, v prípade tvojej odbornej osobnej pomoci si budem musieť dať veľký pozor na colu a mentos v tvojej prítomnosti:D :D :D
M3G
23.06.06,19:11
Keďže som čítala nejednu serióznu počítačovú radu predpokladala som aj, že si vážený odborník, ale keď si schopný vyviesť takéto niečo ...:D . No neviem, neviem...:D . Keď mi náhodou buchne počítač, v prípade tvojej odbornej osobnej pomoci si budem musieť dať veľký pozor na colu a mentos v tvojej prítomnosti:D :D :D

Ja som ale rád, že sa mi to stalo, aspoň ma to prebralo. Predtým som bol taký oťapený a teraz.....som dokončil ešte 2 dpháčky.

Čo sa týka odbornej osobnej pomoci v oblasti PC, väčšinou sa riešia vážne veci, ale občas(keď PC nedá na osobnú odbornú radu) potrebujem aj nejakú inšpiráciu :D :D :D :D. A experimenty.
bepo
23.06.06,20:06
V USA je to veľký hit,už sú dokonca dvaja maníci ktorí z toho urobili šou-majú viac fliaš a perfektne s tým striekajú.Ide tam o chemickú reakciu oxidu uhličitého v cole alebo spriteu s povrchom cukríka-ten v jednom okamihu uvoľní veľké množstvo oxidu a to spôsobí gejzír.
ondrejvla
23.06.06,21:27
Prosím Vás, ako sa dá zablokovať táto téma, ak ju uvidia moji pubetiackí vnuci, tak fakt maľujeme! Dúfam, že to nemôžu nikde nájsť, alebo áno?
bv_alexandra
24.06.06,06:29
Prosím Vás, ako sa dá zablokovať táto téma, ak ju uvidia moji pubetiackí vnuci, tak fakt maľujeme! Dúfam, že to nemôžu nikde nájsť, alebo áno?
Pošli mi mail na nich pošlem im že v žiadnom prípade nemajú otvárať tento link
http://www.porada.sk/t28724-mentos.html:D:D:D:D:D:D:D:p (http://www.porada.sk/t28724-mentos.html)
Elena Navrátilová
24.06.06,06:54
Náhodou ja by som doporučila Vlastička, aby si im to ukázala na vhodnom mieste a ver, že aj oni by boli opatrní pri výbere miesta experimentu, keď to budú chcieť urobiť aj sami už im určite strach nedovolí, aby výber miesta bol v pohode a ešte budeš naj babina na svete, lebo oni v ich veku Ťa budú určite obdivovať. Čím iným chceš chlapcov v takom usmerniť. Práve takýmito zábavkami by som povedala. Toto je náhodou veľmi vydarený relax pri tých denných starostiach, ktoré sa musia riešiť a zvládať po každej stránke. Ak už niekto experimentoval a má podobné zážitky sem s nimi.
ALDA
24.06.06,07:04
Že by som to dnes malým na chalupe predviedla:D:D:D
Melnick
24.06.06,07:16
Pre Ondrejvla: Vlasti radšej im ten experiment predveď sama ,aby videli jeho prípadné následky:D :D :D
sklenkova
24.06.06,10:26
Moja mladá tvrdí že je to super,robili to na chate
willma
24.06.06,11:20
Ja som ale rád, že sa mi to stalo, aspoň ma to prebralo. Predtým som bol taký oťapený a teraz.....som dokončil ešte 2 dpháčky.

Čo sa týka odbornej osobnej pomoci v oblasti PC, väčšinou sa riešia vážne veci, ale občas(keď PC nedá na osobnú odbornú radu) potrebujem aj nejakú inšpiráciu :D :D :D :D. A experimenty.
A čo tak presná strela papučou, ako som písala v inej téme?:D
Elena Navrátilová
30.06.06,15:44
Zitka, ako? Skúšala si? Prilepíš nejaký link, resp. foto? Dúfam, že si si nemyslela, že zabudnem čo si tu sľúbila prilepiť. Čakám. M3G dal návod, aspoň povedz či je spoľahlivý.
willma
30.06.06,16:42
Ja som poskytla tento návod na použitie môjmu 16 synovi počas výletu. Aj som sa ho zabudla opýtať, či to vôbec skúšal. Ak áno jeho bývalá triedna má asi o mne skvelú mienku. No ale čo už, keď aj ja som za každú ftákovinu
ayya
30.06.06,16:56
:D :D
len tri dni som prec a taketo super veci mi utecu ??? :p
Elena Navrátilová
30.06.06,16:59
No to si teda nemôžeš nechať utiecť, lebo to je náramná zábavka. Ešte že som taká zvedavá ako tá Zitka experimentovala, keď toľko sľubovala.
Zita5
30.06.06,17:00
Zitka, ako? Skúšala si? Prilepíš nejaký link, resp. foto? Dúfam, že si si nemyslela, že zabudnem čo si tu sľúbila prilepiť. Čakám. M3G dal návod, aspoň povedz či je spoľahlivý.



OK zajtra, slovo musím dodržať .....
Elena Navrátilová
30.06.06,17:00
Ja som poskytla tento návod na použitie môjmu 16 synovi počas výletu. Aj som sa ho zabudla opýtať, či to vôbec skúšal. Ak áno jeho bývalá triedna má asi o mne skvelú mienku. No ale čo už, keď aj ja som za každú ftákovinu
No nemôže si myslieť nič zlé. lebo to je "ftákovina". Keby si ho navádzala na "vtákoviny" to by bolo horšie, nie?
Elena Navrátilová
30.06.06,17:02
OK zajtra, slovo musím dodržať .....
Ani nevieš aká som zvedavá. Majster N môže závidieť, čo sa tu chystá, nie? Na tom prvom obrázku to je mentos cole a na druhom Zitka po výbuchu?
Zita5
30.06.06,17:03
Ani nevieš aká som zvedavá. Majster N môže závidieť, čo sa tu chystá, nie? Na tom prvom obrázku to je mentos cole a na druhom Zitka po výbuchu?


Elen presne si to vystihla .:DNa ten prvý obrázok klikni .
Elena Navrátilová
30.06.06,17:05
Veď vtedy ma to aj napadlo. Ale či sa vedia tak usmievať neviem. Ale v tej cole sa budú, lebo sa budú musieť.
Zita5
30.06.06,17:08
Ja som sľúbila , že niekoho tu aj vypískam a teraz neviem koho ....
Elena Navrátilová
30.06.06,17:11
Zitka ja si to pamätám, ale nepožalujem. Som kamoška, vieš?
willma
30.06.06,17:12
Ak neprilepí Zitka foto tak pre tých, ktorý prišli neskoro k tejto témičke je v prvom príspevku aj link na to čudo. Ak som náhodou neobjavila AMERIKU.
fuj tajbl aj so slovenčinou a pomalou klávesnicov- nestíha potvora dopisovať moje myšlienky.
Zita5
30.06.06,17:12
Tak pssssst.:p
Simonab
30.06.06,17:13
Teda baby ste ma dostali, aj ja som za každú ftákovinu. Chlap na mňa pozerá, ako že či mi šibe, ale Adam ( mladší syn ) horlivo prikyvuje, ža vyskúšame.:D
Mne ten link nejde otvoriť.:confused: Ale prvýkrát sa podarilo, tak sme videli a učíme sa rýchlo.:D
Zita5
30.06.06,17:14
Simonka ....Ty si túto tému až teraz objavila .......????:) Tak do toho a fotto sem .
willma
30.06.06,17:15
Teda baby ste ma dostali, aj ja som za každú ftákovinu. Chlap na mňa pozerá, ako že či mi šibe, ale Adam ( mladší syn ) horlivo prikyvuje, ža vyskúšame.:D No asi len závidí, že na takú skvelú zábavku neprišiel sám a bojí sa, že stratí dobré bodíky u synka:D
Elena Navrátilová
30.06.06,17:17
Teda baby ste ma dostali, aj ja som za každú ftákovinu. Chlap na mňa pozerá, ako že či mi šibe, ale Adam ( mladší syn ) horlivo prikyvuje, ža vyskúšame.:D
Mne ten link nejde otvoriť.:confused: Ale prvýkrát sa podarilo, tak sme videli a učíme sa rýchlo.:D
No Simonka Ti teda prezradím, že pokiaľ nám takto "šibe" môžu byť chlapi spokojní, nie?
Simonab
30.06.06,17:18
Simonka ....Ty si túto tému až teraz objavila .......????:) Tak do toho a fotto sem .

Joj Zitka len v byte nemóžem. Ále napadlo ma mám kamoša, ktorý si z nás často vystrelí a my mu vždy naletíme. Toto bude odplata u nich na dvore.:D :D :D
Elena Navrátilová
30.06.06,17:19
A fotiť bude kto? Musíš najprv synátora zaškoliť a poučiť, čo a ako a Ty len cvakaaaaj...
willma
30.06.06,17:19
A neuvažujú náhodou nad novou maľovkou? Ja len že by si mu urýchlila rozhodovanie (pre Simonku)
Zita5
30.06.06,17:21
Joj Zitka len v byte nemóžem. Ále napadlo ma mám kamoša, ktorý si z nás často vystrelí a my mu vždy naletíme. Toto bude odplata u nich na dvore.:D :D :D


Tak treba mu to zvesela všetko vrátiť super slušným spôsobom formou akcie "MENTOS".
Elena Navrátilová
30.06.06,17:22
Na tom dvore by to bolo ozaj pre srandu. No ale keby už mali majstra na maľovanie v chodbe, prečo nie.
Simonab
30.06.06,17:26
A fotiť bude kto? Musíš najprv synátora zaškoliť a poučiť, čo a ako a Ty len cvakaaaaj...

Fotiť bude manžel. :) No dom majú čerstvo natretý, aj okná menili, to by ma asi dorazil.:D
Elena Navrátilová
30.06.06,17:29
To by zase nebolo na srandu. Veď Ty si šikulka, to zvládneš tak, aby bolo len na tú srandu. Ale prinajhoršom to tiež skús v aute, ako pôvodný zakladateľ, nie?
willma
30.06.06,17:49
No zbohom baby ste samodeštruktívne typy
babenko1
30.06.06,18:48
neskúšali ste to s kofolou? :D
M3G
30.06.06,18:54
neskúšali ste to s kofolou? :D

To nie, ale dnes som to skúsil s kolou z Lídla.
No a nebolo to nič moc. Čo som mohol čakať od koly za 5.90 :mad: Škoda toho mentosu.
willma
30.06.06,19:12
Ty si tiež nedáš pokoj, čo?:p
Zita5
30.06.06,19:21
Simonka Ty si to už nebodaj skúšala , keď dávaš súhlas ?Vydrž do zajtra:D
katkaj
30.06.06,20:00
A ja som si myslela že len môj priateľ je šibnutý keď mi pred dvomi mesiacmi poslal to video a povedal že ten mentos doma vyskúšame. Samozrejme myslel v byte:eek: :eek: Tak som mu hneď vysvetlila že skúšať môžeme ale určite nie v obývačke:D :D
Ste mi to teraz pripomenuli, sme medzitým na to aj zabudli :p
Elena Navrátilová
01.07.06,05:27
Ďakujeme za ohodnotenie. Po pokuse oznám ako sa zadarilo.
Simonab
01.07.06,12:10
Simonka Ty si to už nebodaj skúšala , keď dávaš súhlas ?Vydrž do zajtra:D
Zitka ešte som neskúšala, neboj. Na to musí byť príležitosť. ;) Dala som súhlas, že škoda toho mentosu.:D
Zita5
01.07.06,17:07
Akcia MENTOS sa odkladá z dôvodu dažda .
katkaj
09.07.06,17:42
Kočky musím sa s vami podeliť o výsledok pokusu s mentosom. Včera sme mali večer opekačku a robili sme pokus s mentosom a pivom. Tak Vám môžem povedať že s 10stupňovým pivom to nefunguje:p Po vhodení mentosu do plechovky to síce chvíľu šumelo ale žiaden gejzír sa nekonal:D
Tak nabudúce skúsime inú tekutinu:)
Elena Navrátilová
09.07.06,17:53
Dobre Katka, pivo kto má rád nech radšej vypije. Ostáva to na osvedčenej cole.
Zita5
09.07.06,18:00
No super ...ja som opäť nedodržala slovo s akciou MENTOS .Nie mojou vinou prosím , ale zakaždým mi niekto skonzumoval môj zakúpený Mentos.:D
A ako dni plynú, tak ja som "pokaždé "zabudla doplniť domov zásoby ...nuž aj také veci sa dejú .:p
Danila
09.07.06,18:14
Už to čítam všetko x- tý raz. Nevládzem, bolí ma hlava. Pomôže mi niekto v mojej zvedavosti? Čo je to MENTOS? Možno by som aj vedela, ale keď vybuchuje vo fľaši, a je to všetko akési samodeštruktívne, tak neviem, ČO je prosím - MENTOS. Nech sa v téme pohnem ďalej. Vďaka
Zita5
09.07.06,18:25
Už to čítam všetko x- tý raz. Nevládzem, bolí ma hlava. Pomôže mi niekto v mojej zvedavosti? Čo je to MENTOS? Možno by som aj vedela, ale keď vybuchuje vo fľaši, a je to všetko akési samodeštruktívne, tak neviem, ČO je prosím - MENTOS. Nech sa v téme pohnem ďalej. Vďaka


Cukríčky ......moja , vieš ?:p
Elena Navrátilová
09.07.06,18:27
Danilka Mentos sú cukríky v šuľku, rôznej príchute.
Elena Navrátilová
09.07.06,18:29
No super ...ja som opäť nedodržala slovo s akciou MENTOS .Nie mojou vinou prosím , ale zakaždým mi niekto skonzumoval môj zakúpený Mentos.:D
A ako dni plynú, tak ja som "pokaždé "zabudla doplniť domov zásoby ...nuž aj také veci sa dejú .:pZItka nevadí, necháme to na stretko abstinujúcich fajčiarov, každý sa postaví a poviem, som abstinujúci fajčiar volám sa a dostane gejzír cola-mentos, dobre?
Danila
09.07.06,18:46
No tak to sú potom tie mentosky, občas slúžiace namiesto žuvačiek. No ale teda že by vybuchovali vo fľaši? Zajtra, keď budem vládať udržať coca-colu to vyskúšam. Ďakujem za promtnú a vyčerpávajúcu odpoveď.
Melnick
09.07.06,18:53
No tak to sú potom tie mentosky, občas slúžiace namiesto žuvačiek. No ale teda že by vybuchovali vo fľaši? Zajtra, keď budem vládať udržať coca-colu to vyskúšam. Ďakujem za promtnú a vyčerpávajúcu odpoveď.
Danilka pozoooooor!!!!!! Nerob to v miestnosti,ktorú sa práve NECHYSTÁŠ bieliť;) ;) ;) .Pretože dôsledky znášaš sama,my sa budeme iba chichúňať.
Zita5
09.07.06,18:54
Danilka pozoooooor!!!!!! Nerob to v miestnosti,ktorú sa práve NECHYSTÁŠ bieliť;) ;) ;) .Pretože dôsledky nesieš sama,my sa budeme iba chichúňať.


Vidíš to ma ani nenapadlo ju upozorniť , treba dávať na ňu pozor , lebo z tej baby vyžaruje kopec energie ...:)
Melnick
09.07.06,18:57
Vidíš to ma ani nanapadlo ju upozorniť , treba dávať na ňu pozor , lebo z tej baby vyžaruje kopec energie ...:)
Nooo,len aby ten gejzír v jej byte nebol väčší ako ten jej kopec energie:D :D :D :D
Melnick
09.07.06,18:59
Cukríčky ......moja , vieš ?:p
Taký krátky príspevok a u mňa = véééééééééééééľmi dlhý smiech.
Zita5
09.07.06,19:00
Taký krátky príspevok a u mňa = véééééééééééééľmi dlhý smiech.


Práve preto krátky ...........:p :p
Melnick
09.07.06,19:02
A takto to vyzerá ,keď sa 17-tky zabávajú.:D :p :D :p :D :p :D :p
Zita5
09.07.06,19:03
Majka na chichotanie nie je potrebný dlhý príspevok ....nie ?:p Čo zasa Ťa manžel ťahá spoza stola ?:p :p :p
Zita5
09.07.06,19:03
A takto to vyzerá ,keď sa 17-tky zabávajú.:D :p :D :p :D :p :D :p


M E N T O S - nech žijú 17-tky ....:p :p :p :cool: :cool:
lenkak
09.07.06,19:07
ako dobre sa zabávam.
Dobrá téma na sledovanie.
Danila
09.07.06,19:10
Energia zo mňa vyprcháva priamoúmerne úbytku síl. Síl mi ubýva z úbytku...
Ale chválabohu, že ste ma upozornili. Lebo ja som fakt strelená a chcela som to vyskúšať u môjho dobrého klienta. A nie je ani lakomý. Takže ja to idem radšej prespať a želám pekný zbytok večera.
Melnick
09.07.06,19:13
UF, šťastie že si to nevyskúšala ,možno by už nebol klientom.:) :D :D :D
Zita5
09.07.06,19:21
Energia zo mňa vyprcháva priamoúmerne úbytku síl. Síl mi ubýva z úbytku...
Ale chválabohu, že ste ma upozornili. Lebo ja som fakt strelená a chcela som to vyskúšať u môjho dobrého klienta. A nie je ani lakomý. Takže ja to idem radšej prespať a želám pekný zbytok večera.


Ja som to vravela , že táto baba priam srší energiou ...od istého času ........ona je schopná aj klientovi pošramotiť firmu z ingrediencii akcie M E N T O S ........:p :p :p
Elena Navrátilová
09.07.06,19:24
Dúfam, že len za tichého šumu kamier, aby bolo čo pozerať na porade, nie?
ormika
10.07.06,05:21
Ďakujem vám za pobavenie sa pri vašom písaní o akcii MENTOS. Je to super debata, dokonale som si ten výbuch predstavila a je mi to veľmi smiešne. Dobre ste ma naladili na dnešný deň! VĎAKA!!!:D :D :D
dana9
10.07.06,09:58
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana
Zita5
10.07.06,10:03
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana


Dani pozor, aby sme Ťa nezbierali .:p
katkaj
10.07.06,10:06
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana

Vyskúšaj a daj vedieť výsledok experimentu :D Len v tomto prípade by to bolo zaujímavejšie asi opačne - najprv mentos a na to kolu :D
ormika
10.07.06,10:06
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana
:D :D :D :D :D :D ....no predstava hroznááááá :D :D :D :D tak... a toto by ma v živote nenapadlo! :D :D :D
ormika
10.07.06,10:09
Dani, ale ono je to asi aj dosť nebezpečné....asi by som to ani neskúšala...
M3G
10.07.06,10:52
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana

Už odskúšané. Nič sa nestalo. Do úst som si nalial kolu a hodil tam mentos. Na základe toho som usúdil, že to nefunguje a preto som to skúsil s kolou a mentosom v aute :mad:. A to fungovalo.
bepo
10.07.06,12:20
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana
Ešte sa nenašiel nikto kto by to udržal v ústach,dôležitá je tam chemická reakcia s oxidom-ak sa použije stará vypáchnutá kola príp neperlivá minerálka tak to neurobí nič
AlaNR
10.07.06,12:29
Dana9,
ak by nastal výbuch, požiadaj členov rodiny, aby stáli pri tebe s lopatkou a metličkou.
Potom ťa bude stačiť len pozametať...
Melnick
10.07.06,13:01
Pri čítaní tejto témy, okrem toho, že sa skvele bavím, :D :D tak ma napáda jedna dosť neodbytná otázka. Čo sa stane, keď sa napijem koly a potom zjem mentos:eek: :confused:

dana
Dani niééééééééééééé. Obvinia nás že sme " Aladinovci"
bendži
10.07.06,13:04
Už odskúšané. Nič sa nestalo. Do úst som si nalial kolu a hodil tam mentos. Na základe toho som usúdil, že to nefunguje a preto som to skúsil s kolou a mentosom v aute :mad:. A to fungovalo.

výsledok bol možno ovplyvnený prostredím, v ktorom bol pokus vykonávaný... ;)
Danila
10.07.06,13:34
No nie je nám tu dobre? Občas nám poradia, občas poradíme, snažíme sa abstinovať, ale čo je najdôležitejšie, ja sa v kuse rehocem ,keď sem sadnem, a nemôžem sa odtiaľto odlepiť. Moja bránica toto nezažila, o jojóoooj. Dofrasa, ako to robíte s tými farebnými loptičkami? A mentos s coca-colou? Je to niečo na spôsob rozvodu. Každý je dobrý, ale samostatne. Prihodila by som smejka, ale chcem to odoslať ešte tento mesiac. tak si ho domyslite.
katkaj
10.07.06,13:37
No nie je nám tu dobre? Občas nám poradia, občas poradíme, snažíme sa abstinovať, ale čo je najdôležitejšie, ja sa v kuse rehocem ,keď sem sadnem, a nemôžem sa odtiaľto odlepiť. Moja bránica toto nezažila, o jojóoooj.

Súhlas :) Len to trochu opravím, na porade je nám najlepšie :p:p Teda aspoň mne :D:D:D
M3G
10.07.06,14:46
výsledok bol možno ovplyvnený prostredím, v ktorom bol pokus vykonávaný... ;)

Čo si mala na mysli??? ;)

Zuby si umývam každý deň, pozri, aké ich mám biele :D :D :D. Takže to by pokus nemalo ovplyvniť...:)
Melnick
28.07.06,20:20
Čo si mala na mysli??? ;)

Zuby si umývam každý deň, pozri, aké ich mám biele :D :D :D. Takže to by pokus nemalo ovplyvniť...:)
Len daj pozor,aby Ti také ostali aj po ďalších experimentoch.
Nejako nám to tu viazne. Pri lietaní po celom západoslovenskom kraji si neobjavil niečo čo by stálo za pokus???
Danila
05.08.06,14:07
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
Zdeni
05.08.06,14:20
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
Takže ich chudáčiť predsa musel ísť kúpiť?:D :D :D
Zita5
05.08.06,14:26
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.

Danilka a to môžeš byť šťastná ,že si to odniesol mentos , že dieťa nevyjadrilo svoju nespokojnosť inak .:)
M3G
05.08.06,14:28
Len daj pozor,aby Ti také ostali aj po ďalších experimentoch.
Nejako nám to tu viazne. Pri lietaní po celom západoslovenskom kraji si neobjavil niečo čo by stálo za pokus???

Momentálne experimentujem s dovolenkou....a rozmýšľam či mám alebo nemám ísť.
Danila
05.08.06,14:28
Nie, on myslel na mentos a kolu p o r a ď á c k u. Lebo pri čítaní príspevkov v tejto téme som sa strašne nasmiala, no a on bol zvedavý - čomu. Tak som niečo z toho len tak medzi zuby pustila. Odvtedy vie, že moja Porada - to je posed s mentoskami a kolou.
Melnick
05.08.06,15:21
Momentálne experimentujem s dovolenkou....a rozmýšľam či mám alebo nemám ísť.
Jasné že máš ísť.:) :) :)
Melnick
05.08.06,15:23
Vyháňala som dnes môjho vnúčika od inetrnetu: Samozrejme slušne a vľúdne. Že si pokazí oči, že je to nie veľmi dobrá forma zábavy, lebo je to sedavé a on potrebuje pohyb a blá....blá.... A on mi na to: Takže rovno povedz, že máš zase chuť na mentosky a kolu. Ja nie som predsa taký blbý..... a stratila som reč.....Ešte teraz je nafučaný.
Ale Ťa odhalil.:D :D :D A my ich máme stále za hlupáčikov.:p :p :p
Orim
23.08.06,00:06
No asi pred rokom nechala dcéra doma 2 litrovú Coca colu light. Mne však vôbec nechutí, pretože som na sladké.
Nenapadlo ma nič lepšie ako ju otvoriť, keďže som bol smädný.

Rozhodol som sa ju vylepšiť tak, že si ju osladím. Kde inde ako v kuchyni. Zobral som lyžičku nabral kryštálový cukor a vysypal som ho do flaše. Hneď som odkladal nádobu s cukrom na miesto kde obvykle býva. No asi po 1,5 sekunde ma niečo oblialo a začalo to desne striekať. Striekalo to až na povalu, cola sa dostala aj do poličiek v kuchyni, chcel som situáciu zachrániť a pritlačil som prst na vrch flaše, dosiahol som len akurát to, že to striekalo ďalej a dookola. potom som flašu s colou hodil do dresu, ale aj tak to striekalo a penilo o dušu, prestal to až vtedy, keď som flašu strčil vrchom do vypúšťacieho otvoru v drese. Po skončení šumenia vo flaši mi ostalo na dne asi 1,5 cm coly. Vôbec nebola sladká tak ako som si ju pred tým predstavopval, že si ju osladím. Chvílu to trvalo než som to všetko poutieral. Lenže to nebolo všetko ono to začalo lepiť, nielen na podlahe ale všade, kde tá cola bola. Musel som všetko dôkladne vyumyvať čistou vodou, niekoľkokrát aby to prestalo lepiť - desne to totiž neznášam.
Dnes už máme vymalované. Možem vám povedať, že to vôbec nebolo smiešne, keď som to riešil, teraz sa však nad tým pousmejem, keď si predstavým ako tam manipulujem s tou colou.
:)
Elena Navrátilová
23.08.06,03:22
Orim a ja že kde si sa nám "závislákom" stratil a Ty si maľoval? No viem si predstaviť tú robotu. Ale teraz sa už zasmej spolu so mnou a ostatnými.
lenkak
23.08.06,15:49
krásny rozveseľovák.
Melnick
23.08.06,16:13
Dnes už máme vymalované. Možem vám povedať, že to vôbec nebolo smiešne, keď som to riešil, teraz sa však nad tým pousmejem, keď si predstavým ako tam manipulujem s tou colou.
:)

Orim,Orim vidím,že si na hodinách "Mentosu" nedával pozor. Ináč by si nemal čistučký,omaľovaný bytík. Daj na nás 17-ky vieme o čom hovoríme. Do coly pridávame ďalšie ingrediencie iba vonku na trávniku.
A v tomto duchu sa niesli všetky naše varovania.:) :) :) :) :) :)
Danila
23.08.06,16:25
No konečne, konečne. Tu nám vždy bolo veselo. To je tak. Orim pri počítači zaspí, nedočíta, a potom napodobňuje M3G. Ale aspoň má vylíčené. Desná práca. Len by ma zaujímalo v koľkých izbách si s tou colou pošpľechoval, keď tu bol tak poriedko.
abel
23.08.06,16:32
To mi vnuklo myšlienku - nemôžem muža nahovoriť, že by bolo treba vymaľovať. A musím to diplomaticky vymyslieť tak, aby otváral colu a úúúúplne náhodou tam mne spadne mentos :D :D :D
lenkak
23.08.06,16:34
Elenka, to je vynikajúci nápad, úplne Ti ho schvaľujem.
Danila
23.08.06,16:38
To mi vnuklo myšlienku - nemôžem muža nahovoriť, že by bolo treba vymaľovať. A musím to diplomaticky vymyslieť tak, aby otváral colu a úúúúplne náhodou tam mne spadne mentos :D :D :DOd rehotu nedýcham.
Melnick
23.08.06,16:41
To mi vnuklo myšlienku - nemôžem muža nahovoriť, že by bolo treba vymaľovať. A musím to diplomaticky vymyslieť tak, aby otváral colu a úúúúplne náhodou tam mne spadne mentos :D :D :D

A úplne náhodou nech Ti tam Elenka spadne mentos v každej izbe ,ktorú chceš omaľovať.:D :D :D
Danila
23.08.06,16:47
A úplne náhodou nech Ti tam Elenka spadne mentos v každej izbe ,ktorú chceš omaľovať.:D :D :DJóoooooój, radšej opatrne. Veď v tej poslednej by ju mohol zahlušiť.
lenkak
23.08.06,16:51
veď môže sa aj cukor vysypať...
abel
23.08.06,17:05
Ešte premyslím taktiku, aby trasa od miesta činu dajme tomu po kúpeľňu, kam v panike budem s tou fľašou utekať, bola čo najefektívnejšia :D :D
ormika
23.08.06,17:17
Nech žijú experimenty!:D Zase som sa dobre pobavila. Už som to dnes potrebovala....:D vďaka! Keď si predstavím pokus MG3 v tom aute a pridám od orim colu s cukrom v kuchyni, tak idem od smiechu do kolien :D :D :D
Elena Navrátilová
23.08.06,17:27
Veď práve. Ešte by mohli zverejniť ako dlho odstraňovali následky. KOmu to ako dlho trvalo. No tak ten by bol na tom lepšie, nie?
abel
23.08.06,17:28
Jóoooooój, radšej opatrne. Veď v tej poslednej by ju mohol zahlušiť.
My odchovanci Porady už vieme, že to treba urobiť tak, aby som si akože zahryzla do jazyka a on sa potom bude pri pive chváliť, akú má dobrú manželku, keď mu ani veľmi nefrfľala.
Melnick
23.08.06,17:42
Jóoooooój, radšej opatrne. Veď v tej poslednej by ju mohol zahlušiť.To predsa nechceméééééééééééé.Radšej neomaľovaný byt,ako nám majú Elenku zahlušiť.:D :D :D :D :D :D :D :D
Zita5
23.08.06,17:48
Ešte premyslím taktiku, aby trasa od miesta činu dajme tomu po kúpeľňu, kam v panike budem s tou fľašou utekať, bola čo najefektívnejšia :D :D


Aby si potom nedopadla takto :)
Melnick
23.08.06,17:53
Aby si potom nedopadla takto :)
A veď pri vínku ,ohníku a nie sama opustená - to by nebolo zas až také zlé,nemyslíš.
Zita5
23.08.06,17:56
A veď pri vínku ,ohníku a nie sama opustená - to by nebolo zas až také zlé,nemyslíš.



No práve že to by malo byť v prospech Elen , pri stane skončí so susedom .:p Druhá osoba nie je manžel ale sused ....:p
Melnick
23.08.06,17:59
No práve že to by malo byť v prospech Elen , pri stane skončí so susedom .:p Druhá osoba nie je manžel ale sused ....:p:eek: :eek: :eek: :eek: to je fakt sused? Mne sa podobal na manžela.:D :D :D :D :D :D :D :D
Zita5
23.08.06,18:01
Nie,manžel po výbuchu MENTOSU .....by mohol vypadať takto......
Melnick
23.08.06,18:02
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Tak to je bez chyby.
Danila
23.08.06,18:06
Človek si na chvíľu odskočí, a je to tu ako u 17 - tiek.
Marína
23.08.06,18:06
A veď pri vínku ,ohníku a nie sama opustená - to by nebolo zas až také zlé,nemyslíš.
Neboj, k tomu ohníku rúčeho šuhaja a ihneď by si si mohla aj zatancovať.
abel
23.08.06,18:09
Ja som sa lepšie prizrela a to tam sedí môj manžel so susedom a ja som s tým vínkom pod stanom.
P. S. Stano je tiež sused. :cool:
Zita5
23.08.06,18:13
Čo sa tanečku týka .....pri ohníku , niet nad moju brušnú tanečnicu .....:)
Zita5
23.08.06,18:14
Ja som sa lepšie prizrela a to tam sedí môj manžel so susedom a ja som s tým vínkom pod stanom.
P. S. Stano je tiež sused. :cool:


Elen len nezačínaj zahovárať ....:o
abel
23.08.06,18:15
Zitka, Evka, tie tanečnice, to som celá ja. Keby môj manžel zbadal túto tému, myslím že sa s maľovaním spoločného bytu vôbec nemusím trápiť. :mee:
Marína
23.08.06,18:20
Zitka, Evka, tie tanečnice, to som celá ja. Keby môj manžel zbadal túto tému, myslím že sa s maľovaním spoločného bytu vôbec nemusím trápiť. :mee:
Nuž čo, keď nevymaľuješ tak vymeníš:p. Teraz síce neviem či byt alebo manžela. Máš na výber.
Zita5
23.08.06,18:22
Elen ...len prosím nekúp na skúšku REDBUL.......:)
abel
23.08.06,18:31
Oj, ako mi je tu s Vami dobre. Rozmýšľam, čo som chcela robiť s tým plným šanónom, čo som si priniesla z roboty domov. Asi som ho chcela zobrať na prechádzku.
lenkak
23.08.06,18:32
aby si si s ním trošku zacvičila, to namiesto činky .
Zita5
23.08.06,18:41
Oj, ako mi je tu s Vami dobre. Rozmýšľam, čo som chcela robiť s tým plným šanónom, čo som si priniesla z roboty domov. Asi som ho chcela zobrať na prechádzku.


Elen aby to nedopadlo takto ...:rolleyes:
Zdeni
23.08.06,18:43
Oj, ako mi je tu s Vami dobre. Rozmýšľam, čo som chcela robiť s tým plným šanónom, čo som si priniesla z roboty domov. Asi som ho chcela zobrať na prechádzku.
Nechaj šanón na pokoji, lebo pozri čo sa môže stať:D .
http://www.zeta.sk/images/smilies/03157895f8321c6b3d77edc136115420.gif
Danila
23.08.06,18:48
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.
lenkak
23.08.06,18:51
Ale čoby, že na to nemáš. Chceš pridávať smailíkov? Nie je problém. Pridávali sme tu linky, kde nájdeš takých smajlíkov. Uložíš si ich do PC, a pošleš ako klasickú prílohu. Prílohu vieš pridať?
Zita5
23.08.06,18:52
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.


Danilka .......:)
lenkak
23.08.06,18:54
Zdeni
23.08.06,18:58
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.
A nemusíš to ani ukladať do PC ako ti radí Lenka. Stačí ak prejdeš na napr. Zeta, skopíruješ smajlíka / "vysvietiš ho"/ a vložíš do svojho príspevku.
Melnick
23.08.06,19:00
Ja som pri PC síce bez Zdenkiných veľkých okuliarov,ale pre slzy smiechu už pomaly nič nevidím a práve som zobrala jeden šanón za ruku a idem ho vyvenčiť. Nebude sa len Elenka prechádzať so šanónikami.:D :D :D :D :D
lenkak
23.08.06,19:00
aj tak sa dá .
Melnick
23.08.06,19:07
:D .
http://www.zeta.sk/images/smilies/03157895f8321c6b3d77edc136115420.gif Ja už pracujem. Ukradla som Ti Zdeni smajlíka.
Zita5
23.08.06,19:15
Majka .................
Melnick
23.08.06,19:18
Majka .................
Zitka Tvoji sú vycvičení ,nedajú sa ukradnúť,keď sa o to pokúšam ,ostanú stáť v nemom úžase.:) :D :D :D :D
Zita5
23.08.06,19:20
Zitka Tvoji sú vycvičení ,nedajú sa ukradnúť,keď sa o to pokúšam ,ostanú stáť v nemom úžase.:) :D :D :D :D


Ale to som prekvapená , tak potom ak ho uložíš a opäť vložíš do témy sa musia pohybovať ........alebo musíš naň kliknúť .
Zdeni
23.08.06,19:20
Zita5
23.08.06,19:22
Zdeni ....
Zita5
23.08.06,19:24
Zdeni radšej odtiaľto prchám .....závratnou rýchosťou.
Melnick
23.08.06,19:25
Majka, pracuj, pracuj..............takto :D
http://www.zeta.sk/images/smilies/e3cec914633f1125d25ec28b120d75e3.gif

Len,aby som zajtra ja nebola na mieste toho PC.:D :D :D A ten s kyjakom môj klient.:D :D :D
Zdeni
23.08.06,19:27
Zita5
23.08.06,19:28
Aj ja .......
Zdeni
23.08.06,19:31
No tak tu pri Vás by som nezaspala aj keby som ako chcela. Som tu do noci a potom ráno takto:
http://www.zeta.sk/images/smilies/ba030894f947d22212092d19887757f1.gif
Ivana Š
23.08.06,19:36
Len,aby som zajtra ja nebola na mieste toho PC.:D :D :D A ten s kyjakom môj klient.:D :D :D

Aby to nebolo opačne - klient miesto PC a Ty s kyjakom v ruke:D
Zita5
23.08.06,19:36
Tu asi nikto nezaspí....
Zdeni
23.08.06,20:05
Každá dostane coca-colu a mentos, čo ma naučí tieto zázraky. Ja tu blednem závisťou, kde na toto chodíte. Ale, vlastne- ja na to nemám. Ja sa tu radšej pokochám a idem spať.
Lenka, niekto nám tu sľúbil coca-colu a mentos.................:D
http://www.zeta.sk/images/smilies/6362690592ce414509578f854e2ede89.gif
Melnick
23.08.06,20:39
Aby to nebolo opačne - klient miesto PC a Ty s kyjakom v ruke:D
:D :D :D Keď nebudem mať pre neho spracované potrebné doklady je celkom možné ,že to tak dopadne ,pretože útok je najlepšia obrana.
Zita5
23.08.06,20:42
Majka už je navarená večera ?.....:pAlebo raňajky ......lebo už je veľa hodín....
Zita5
23.08.06,20:44
Nemysli teraz na klienta ...v takúto nočnú hodinu .....:)
Elena Navrátilová
24.08.06,04:23
Teda, nie som tu len pár chvíľ a Vy si tu takto džemujete, tancujete a jete a spinkáte a pijete... Ale to vidno, že tu panuje správna partia.
Eulalia
24.08.06,13:41
No dievčatá, musím Vám povedať, že ma už brucho bolí od smiechu:D :D :D
Konečne po dlhšom čase mám možnosť zabrúsiť aj do inej témy, nielen odbornej a fajčiarskej a ľaľa, čo som objavila. Veď to je lepšie ako 10 šuťákov, čo ste Vy z tejto témy urobili:D :D :D :D :D :D :D Ešte dobre, že sedím pevne za stolom a som v tejto chvíli sama v kancelárii, lebo by na mňa určite pozerali, či mi náhodou nešibe.
Zitka, dážď prešiel, horúčavy už sú za nami, zase je tu dážď a Tvoje foto zo sľúbenej akcie tu stále chýba. Čo sa stalo?;)
Melnick
24.08.06,13:52
Teda, nie som tu len pár chvíľ a Vy si tu takto džemujete, tancujete a jete a spinkáte a pijete... Ale to vidno, že tu panuje správna partia.

A to si dnes ráno Elenka stihla ešte aj tu vyvádzať? Veď ja sa na cestu - akou bolo Tvoje dnešné cestovanie za nami "Poraďáčkami" do RBK musím chystať týždeň :D :D :D a aj tak dofrčím neskoro.:( .

A pre všetkých,ktorí Ťa nepoznajú osobne :) : Elenka je super!:) :) :)
lenkak
24.08.06,14:31
Lenka, niekto nám tu sľúbil coca-colu a mentos.................:D
http://www.zeta.sk/images/smilies/6362690592ce414509578f854e2ede89.gif

aj ja čakám...
Elena Navrátilová
24.08.06,17:39
Ja stíham, lebo chcem. Preto je to ešte lepšie, krajšie, veselšie ako keby som musela.
Orim
28.08.06,19:50
Orim,Orim vidím,že si na hodinách "Mentosu" nedával pozor. Ináč by si nemal čistučký,omaľovaný bytík. Daj na nás 17-ky vieme o čom hovoríme. Do coly pridávame ďalšie ingrediencie iba vonku na trávniku.
A v tomto duchu sa niesli všetky naše varovania.:) :) :) :) :) :)

Ten môj príbeh je asi spred 1 - 1,5 roka

ešte tu nebolo varovanie :)
účtovník 007
28.08.06,20:18
Ľudkovia, ja som si prečítala túto tému a prvé čo ma napadlo bolo:
MENTOS =

M maľovanie
E ekonomicky
N nenáročnou
T technikou
O odporúčajú
S sedemnástky

:D :D :D :D :D :D
Melnick
28.08.06,20:21
Ľudkovia, ja som si prečítala túto tému a prvé čo ma napadlo bolo:
MENTOS =

M maľovanie
E ekonomicky
N nenáročnou
T tchnikou
O odporúčajú
S sedemnástky

:D :D :D :D :D :D
Príspevok roku 2006.:D :D :D :D :D
Elena Navrátilová
29.08.06,05:20
Ľudkovia, ja som si prečítala túto tému a prvé čo ma napadlo bolo:
MENTOS =

M maľovanie
E ekonomicky
N nenáročnou
T technikou
O odporúčajú
S sedemnástky

:D :D :D :D :D :D

Ďakujeme, ďakujeme. Máš dobré nápady. Ja pripojím: My Ekonómky Nechceme Tu Ostať Smutné. Preto je téma Mentos super.
Melnick
29.08.06,09:20
M - myslíte
E - ekonómovia/ky,
N - na
T - tohotoročné
O - oslavy
S - SNP ??????????????????????????

síce nie vtipné ,ale reálne.
Elena Navrátilová
29.08.06,09:25
Prečo nie vtipné? Samozrejme, že to je vtipné.My Ekonómky/ovia/ Neustále Totiž Oslavujeme Sviatky.:D ;)
Elena Navrátilová
29.08.06,09:29
No a to dúfam, že bude sviatok v Dolnom Kubíne, alebo v Ružomberku a tak. Sviatky sa patrí vždy osláviť.:D ;)
Melnick
29.08.06,09:36
No a to dúfam, že bude sviatok v Dolnom Kubíne, alebo v Ružomberku a tak. Sviatky sa patrí vždy osláviť.:D ;)

Myslím Elenka-Nebude To Ostatná Shou. Budú aj ďalšie a nielen v Kubíne.:D :D :D

Mne ten obed fakt prihorí.:mad: :D :D :p
Elena Navrátilová
29.08.06,09:39
Majka Elenka Neostanú Totiž Osamelé Smutné. Tak toto musíme dodržať, dobre? Dúfam, že aj ostatní sa pripoja k tomuto záväzku. Len porozmýšľam ako to zosúladiť do 5 písmen.:D
Elena Navrátilová
29.08.06,09:42
Myslím Elenka-Nebude To Ostatná Shou. Budú aj ďalšie a nielen v Kubíne.:D :D :D

Mne ten obed fakt prihorí.:mad: :D :D :p

Majka ak prihorí obed, kúp colu a mentos a isto zabudnú, že sú hladní.:D :D
Melnick
29.08.06,09:50
Majka ak prihorí obed, kúp colu a mentos a isto zabudnú, že sú hladní.:D :D
No, to by som zrejme bola premaľovaná už aj ja ,hlavne v miestach pod očami.:D :D :D :D :D :D :D :D
Danila
29.08.06,10:17
Tak čo Vy tu dnes predvádzate, ja smekám.
Elena Navrátilová
29.08.06,10:21
Napadla ma pesnička, ktorá znela kade tade pri školských akciách. Poď k nám, z nás každý...:D :D chcel by dať tej ceste Tvojej správny smer:D :D
Melnick
29.08.06,10:28
Tak čo Vy tu dnes predvádzate, ja smekám.
Môžeš Ešte Niečo ,Tiež Ohromne Srandovné sem pridať Danilka.
Melnick
29.08.06,10:30
Napadla ma pesnička, ktorá znela kade tade pri školských akciách. Poď k nám, z nás každý...:D :D chcel by dať tej ceste Tvojej správny smer:D :D

Myslím,Elenka Nám To Ohromne Spestrila tou piesňou.
Danila
29.08.06,10:46
Môžeš Ešte Niečo ,Tiež Ohromne Srandovné sem pridať Danilka.Mala som, mala som tulipán za pásom. Ale som ho dala...to koukáte.....
Elena Navrátilová
29.08.06,10:50
Majka Ešte Netušia Tajomstvo Ostane Skryté
:D :D :D
Melnick
29.08.06,10:55
Mám Ešte Nápady-To Ostatne Spoznáte.:D :D :D
Elena Navrátilová
29.08.06,10:58
Mne Ešte Niekto Tuná Ostáva Stáť :D :D :D

Dúfam, že to nie je rozum.:D ;)
Melnick
29.08.06,11:09
Môžem Ešte Niekoho Totálne Ohúriť Sedemnástinami?:eek: Asi nie :D :D :D
Elena Navrátilová
29.08.06,11:12
Môžem Ešte Niečo Trochu Osvedčené Skúsiť? Každý nejako raz musel začať, no nie? :D ;)
Danila
29.08.06,11:14
Melnick, Elenka, Nech Túžba Odpúšťať Silnie v každom z nás. Na Zemi aj vo Vesmíre. Aj tu na Porade. Nech svetom pokoj a porozumenie vládne. Ja som dnes odpustila. Všetkým a všetko. Aj vďaka Vám. S úsmevom a láskou. A deň je opäť krajší.
Elena Navrátilová
29.08.06,11:16
Môžem Ešte Niekoho Totálne Ohúriť Sedemnástinami?:eek: Asi nie :D :D :D

Majka Ešte Nepochybuj Totiž O Sebe. Nesvedčilo by Ti to.:D ;)
Elena Navrátilová
29.08.06,11:18
Melnick, Elenka, Nech Túžba Odpúšťať Silnie v každom z nás. Na Zemi aj vo Vesmíre. Aj tu na Porade. Nech svetom pokoj a porozumenie vládne. Ja som dnes odpustila. Všetkým a všetko. Aj vďaka Vám. S úsmevom a láskou. A deň je opäť krajší.

Medzi Elitou Nech Ty Ostaneš Skvieť. Krásne, krásne. Veľká vďaka. Ale aj vďaka Tebe je deň zas pre mňa krajší, ver.:D ;)
Melnick
29.08.06,11:24
:) Milý Em3gé Nepredpokladal Tú Obľúbenosť Svojej témy ,keď ju zakladal a ja už mám výčitky,že nenavštevujem témy o Majetku v podnikaní, o Evidencii vozidiel,o Nákladoch na činnosť, o Tovare prijatom zo zahraničia,o Odpisoch, o Stravných lístkoch pre SZČO.:) :) :p :p :D :D:D Kde sa pozriem vidím len samý MENTOS.
Danilka krásne si to vyjadrila.
willma
29.08.06,11:26
Já len zírám, čo dokážete vyplodiť z jedného slovíčka.:eek:
Elena Navrátilová
29.08.06,11:26
Majka Ešte Nám Tu Ostaň Smejka. Veď aj táto téma bola založená práve kvôli tomu úsmevu.:) :D ;)
Elena Navrátilová
29.08.06,11:28
Já len zírám, čo dokážete vyplodiť z jedného slovíčka.:eek:


Poď "plodiť" s nami. Začalo to úplne nevinne. :D ;) Možno nám to tu niekto prihlási na zápis do nejakej "červenej " knihy.:D Neviem ako sa správne volá manuál pre psychiatrov.:D :D :)
willma
29.08.06,11:30
Preboha stačí :D ja mám dovolenku a musím už konečne začať pracovať.
Melnick
29.08.06,11:35
Preboha stačí :D ja mám dovolenku a musím už konečne začať pracovať.
Veď aj my,ale akosi sa nedá už si hovorím : MElnik, No Tak, Odpochoduj Seriozne pracovať a vieš čo? Neposlúchla som sa.:D :D :D :D :p :p
Elena Navrátilová
29.08.06,11:40
Medzi Ešte Nepoznačenými Tichými Osôbkami Srandujeme čo to dá. To nevadí, keď máme dovolenky.:D :p ;)
willma
29.08.06,11:44
Mne enem nebude tak okato smiešno, keď budem po dovolenke dohadovať termín odloženej kontroly od hasičov a jak poznám kontrolórku určite opäť niečo nájde.:mee: :mee:
Elena Navrátilová
29.08.06,11:47
Nájsť môže, dá termín na odstránenie závad. Neboj, poznám aj takéto. Aj Tvoje pocity. Si požiarnym technikom? Tak si na správnom mieste. Vezmi colu a mentos a budeš hasiť, že Ti budú závidieť aj hasiči. Nehovoriac o kontrolórke.:D :) :D
willma
29.08.06,11:54
Noale to už je následná kontrola. Komplexná bola v januári. 9.1. som nastúpila po dovolenke a kontrola začala 10-teho. A urobila mi to znova. 10.8. som nastúpila na dovolenku a 11. mi volali z roboty, že od 15. je následná kontrola. Šla som do kolen, ale okamžite som vydala príslušné inštrukcie a zažehnala nebezpečenstvo až do môjho príchodu.
Danila
29.08.06,11:58
Ale, ale, nezmýlili ste si tému? Ešte aj tu to chcete zapratať robotou? Veď už tá ohava trčí z každého kúta. Takže - "úsmev, prosím ".
Elena Navrátilová
29.08.06,13:02
Myslím, že aj práca sa dobre robí práve s úsmevom. Takže fajn.:D :) ;)
willma
29.08.06,13:31
Ale, ale, nezmýlili ste si tému? Ešte aj tu to chcete zapratať robotou? Veď už tá ohava trčí z každého kúta. Takže - "úsmev, prosím ".
Veď chechocem od ucha k uchu
http://home.tiscali.cz:8080/cz753210/images/sm_vetsi_usmev.gif
Elena Navrátilová
29.08.06,13:36
A zuby ako noty na bubon. To poznám, ale nie je to našťastie môj prípad.
lenkak
29.08.06,15:51
Mala som čo robiť, kým som sa sem dopracovala. :D
Monika Kováčová
29.08.06,16:27
Teda M3G ty máš super heslo v podpise. Dám si to ako jeden z článkov v zmluve o vedení účtovníctva... :D :D :D
Danila
29.08.06,17:33
Teda M3G ty máš super heslo v podpise. Dám si to ako jeden z článkov v zmluve o vedení účtovníctva... :D :D :DM3G je celý super, nielen jeho heslo. Až na to, že sa nám vyparil. Kdeže sa túlaš, Ty náš mentosácky Bezdeda? Dievčence, mám tušáka, že jemu by celkom pristal aj taký výmysel s toaleťákom. Alebo nie?
Melnick
29.08.06,17:39
M3G je celý super, nielen jeho heslo. Až na to, že sa nám vyparil. Kdeže sa túlaš, Ty náš mentosácky Bezdeda? Dievčence, mám tušáka, že jemu by celkom pristal aj taký výmysel s toaleťákom. Alebo nie? Uvidíme.
No len si ho pozrite v jeho profile: zasnene hľadí,slovka neprerečie......
Ale chýba len od 27.8.2006- 05:41 PM. Zrejme aj pracuje,nielen šaškuje ako my poniektoré.:D :D :D
Zita5
29.08.06,19:07
Ach 17-stky moje ........nedáte chlapcovi pokoj ...lieta ako odtrhnutý plagát po dovolenke a možno vymýšľa pre nás nejakú novú akciu napríklad
"MENTOS II";)
Danila
29.08.06,19:12
No len si ho pozrite v jeho profile: zasnene hľadí,slovka neprerečie......
Ale chýba len od 27.8.2006- 05:41 PM. Zrejme aj pracuje,nielen šaškuje ako my poniektoré.:D :D :DMy už sme sa napracovali až, až. Ale takto som nevystrájala ani v tridsiatke. Toto je ten druhý dych. No jaska. Všimli ste si, veď mentos je zaradený v kolónke- zdravie.
Zita5
29.08.06,19:15
My už sme sa napracovali až, až. Ale takto som nevystrájala ani v tridsiatke. Toto je ten druhý dych. No jaska. Všimli ste si, veď mentos je zaradený v kolónke- zdravie.

Však Danilka ...áno v kolónke zdravie .....lebo SRaS zdraviu prospieva .:p
Danila
09.09.06,07:39
Však Danilka ...áno v kolónke zdravie .....lebo SRaS zdraviu prospieva .:pUž by som tu toľkokrát niečo napísala. Ale mám sa priznať, že som dodnes neprišla na to, čo je SRaS? Alebo budem zase vyzerať AKO blbec? Takže vysielam SOS.......Dúfam, že sa nájde dobrá dušička, čo ma nenechá čakať ako šéf alastora.......
Zita5
09.09.06,07:49
Už by som tu toľkokrát niečo napísala. Ale mám sa priznať, že som dodnes neprišla na to, čo je SRaS? Alebo budem zase vyzerať AKO blbec? Takže vysielam SOS.......Dúfam, že sa nájde dobrá dušička, čo ma nenechá čakať ako šéf alastora.......


Danilka :) .............................to bola v momente písania môjho príspevku skratka , nad ktorou som teraz rozmýšľala ...čo tým básnik chcel povedať a bolo to nasledovné :

S - smiech
R - radosť
a

S - sranda


Ale pripúšťam , že to môže mať aj iný zmyseľ , ak si to naše krásne 17-stky preložia do svojej reči :p a v tejto chvíli nepochybujem o tom , že budú rozmýšľať .
Danila
09.09.06,08:20
Danilka :) .............................to bola v momente písania môjho príspevku skratka , nad ktorou som teraz rozmýšľala ...čo tým básnik chcel povedať a bolo to nasledovné :

S - smiech
R - radosť
a

S - sranda


Ale pripúšťam , že to môže mať aj iný zmyseľ , ak si to naše krásne 17-stky preložia do svojej reči :p a v tejto chvíli nepochybujem o tom , že budú rozmýšľať .No tak si myslím, keď už to viem, že je to tak. Presne.Presne. Lebo môj vnuk prišiel z obchodu, a nešťastný, prenešťastný, že zabudol kúpiť Colu. Pýtala som sa ho, že načo by mu bola, keď ju nepije. Vraj - MENTOS už mám. No to som nevedela, či sa mám smiať, alebo radšej dopredu si poplakať.
willma
09.09.06,08:56
Danilka, vyžeň ho už aj pre tú COLU ale aj s MENTOS-kami a nech hvízdne pod oknami, keď bude pripravený na pokus
Danila
09.09.06,09:10
Danilka, vyžeň ho už aj pre tú COLU ale aj s MENTOS-kami a nech hvízdne pod oknami, keď bude pripravený na pokusAle on sa vôbec nechystal na pokus mimo svojho obydlia..........
willma
09.09.06,09:48
Tak najprv nech si našetrí na štetce a farby
Eulalia
11.09.06,13:07
Tak najprv nech si našetrí na štetce a farby

...a zorganizuje kamošov na brigádu:D
Melnick
11.09.06,17:59
Danilka :) .............................to bola v momente písania môjho príspevku skratka , nad ktorou som teraz rozmýšľala ...čo tým básnik chcel povedať a bolo to nasledovné :

S - smiech
R - radosť
a

S - sranda


Ale pripúšťam , že to môže mať aj iný zmyseľ , ak si to naše krásne 17-stky preložia do svojej reči :p a v tejto chvíli nepochybujem o tom , že budú rozmýšľať .
Stále
Romantické
a
Sedemnasťročné:) :) :p
Zita5
11.09.06,18:36
Stále
Romantické
a
Sedemnasťročné:) :) :p


Ja som to tušila , že Ty doplníš svoj text ......niečo na zahriatie .....takže dievčence od teraz naša značka SRaS........a nikdy bez nej
Zdeni
11.09.06,18:46
Zitka, tie Stále Romantické a Sedemnásťročné, to myslíš asi takéto?:
http://www.zeta.sk/images/smilies/dab4e89c96ee4964f0338d11d6b4d6a4.gif
Melnick
13.09.06,17:07
Zitka, tie Stále Romantické a Sedemnásťročné, to myslíš asi takéto?:
http://www.zeta.sk/images/smilies/dab4e89c96ee4964f0338d11d6b4d6a4.gifNóóó ,bude to zaváňať veľkým chválenkárstvom Zdeni,ak sa priznáme ,že ešte trošku krajšie?Vieš ja len,aby si nás ostatní vedeli predstaviť.:D :D :D
Elena Navrátilová
13.09.06,17:15
No a to isto nedomyslia. Stále Ružové a Smelé. Budeme presne také ako babka 3-bitka. Z reklamy na 3-bit. Kto neovláda, vysvetlím. :D ;)
Zdeni
13.09.06,18:47
Nóóó ,bude to zaváňať veľkým chválenkárstvom Zdeni,ak sa priznáme ,že ešte trošku krajšie?Vieš ja len,aby si nás ostatní vedeli predstaviť.:D :D :D
Majka, toto bol najlepší obrázok, aký som našla. Skrátka, sme také krásne, že ani obrázky nestačia.:D No takže, ja si myslím, že ostatní si nás už vedia hravo predstaviť. Miss - je pre nás súťaž amatériek.:cool: No nie?
Danila
14.09.06,16:26
Dievčence a kde ste dnes všetky? Na kozmetike a či čo?. Alebo už na tej súťaži?
lenkak
14.09.06,16:28
veď ja som už tu...
Danila
14.09.06,16:34
veď ja som už tu...My dve sme tu dnes skôr do počtu a ako diváčky. Nemáš tento pocit? To čo tu popredvádzali, to skutočne pripomína študentský domov. Hold sú to mladuchy v rozkvete.
lenkak
14.09.06,16:43
a zdá sa, že nielen v tejto réme, asi mali búrlivú náladičku.
Melnick
14.09.06,16:49
a zdá sa, že nielen v tejto téme, asi mali búrlivú náladičku.
aspoň vidíte ,že ten vek -17,nepredstierame. Skáčeme ako žabky/alebo ,žeby žaby?/ z témy do témy.:D
lenkak
14.09.06,16:53
no to je pekné, že závitate aj do tejto témy.:D
Elena Navrátilová
14.09.06,16:57
Náhodou, keby sme nemali 17-násť, tak nestíhame. Kvalita overená rokmi, nezdá sa Vám? Sme Rozumné a Stíhajúce.;)
lenkak
14.09.06,17:09
veď ja som za, aspoň mám čo čítať a môžem si spríjemňovať večer.
Melnick
14.09.06,17:15
Dievčence a kde ste dnes všetky? Na kozmetike a či čo?. Alebo už na tej súťaži?
Danilka a ty čo myslíš,také pekné a doma máme sedieť?Súťaž zrušili-nedalo by sa vybrať z toľkej kvality, na kozmetiku ma už neprijali,vraj nech si korunky radšej pošetrím na niečo iné, kaderníčka mi zamkla pred nosom-vraj vypredané:eek: :eek: .Ledva som sa doplazila domov a tu sa mi dostalo uznania,že dóóóbrá kozmetička.:eek: :eek: a takto povzbudená už aj sa tu pretŕčam. http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/218.gif
Danila
14.09.06,17:19
Danilka a ty čo myslíš,také pekné a doma máme sedieť?Súťaž zrušili-nedalo by sa vybrať z toľkej kvality, na kozmetiku ma už neprijali,vraj nech si korunky radšej pošetrím na niečo iné, kaderníčka mi zamkla pred nosom-vraj vypredané:eek: :eek: .Ledva som sa doplazila domov a tu sa mi dostalo uznania,že dóóóbrá kozmetička.:eek: :eek: a takto povzbudená už aj sa tu pretŕčam. http://www.gify.nou.cz/zeny1_soubory/218.gifJa sa už neválam na stole, ale pod stolom. Som na pokraji síl. A manžel si išiel odmerať tlak.
Elena Navrátilová
14.09.06,17:24
Danilka, kým len sebe. Pohoda. Horšie, keby sa rozhodol Tebe a teplotu a tak.
lenkak
14.09.06,17:24
pokiaľ len tlak tak je všetko OK.
lenkak
14.09.06,17:25
Elenka píšeme naraz.
Zdeni
14.09.06,17:35
Dievčence a kde ste dnes všetky? Na kozmetike a či čo?. Alebo už na tej súťaži?
Čaute krásky 17-nástky, už som tu aj ja. A, ináč na kozmetiku nechodím, ešte by mi nejaká amatérka doničila moju porcelánovú tváričku.:D
Danila
14.09.06,17:39
M3G sa v posteli obracia.
lenkak
14.09.06,17:42
no čo spravili sme si z jeho témy dobrú zábavku. Určite sa teší aj on.:D
willma
14.09.06,17:53
chuďáááák zľakol sa tej presily 17-tok.:D