rasto000
24.07.16,08:23
Koruna na bazene Tampa sfukne za cca 24 hod tak, ze sa z neho vyleje polovica vody. Nedokazem vsak nikde na celej ploche najst ani naznak defektu. Ventil tesni. Nanasam saponatovu penu, dokonca som ju aj nastriekaval z postrekovaca. Kontroloval som aj z vnutra, kedze sa voda vyliala, s korunou sa da dobre manipulovat. Moze byt koruna oslabena vplyvom slnka na celej ploche a spusta komplexne? Bazen ma 2 mesiace. Dik za kazdu radu...
arizona
24.07.16,07:31
nemas na okoli macky? Tie radi prederavuju tu obruc na bazene,dierky su ozaj nenapadne,malicke.
rasto000
24.07.16,07:48
mam, nie su sice moje, ale chodia mi po dvore.
KoxXxo
24.07.16,08:11
Aj mňa to už prestalo baviť a preto som teraz kúpil bazén s konštrukciou.
arizona
24.07.16,09:15
Podla mojich skusenosti,mas obruc prederavenu pravdepodobne od macacich pazurikov. Su to iba take drobnucke vpichy,akoby ihlou,preto ich tazsie zbadas. Preto sme kupili bazen s konstrukciou,bez tej nafukovacej obruce a od vtedy je pokoj.

Ale je mozne aj to, ze bazen je chybovy,zle zlepeny. Tiez sa nam to stalo,bazen sme reklamovali a uspeli sme.Odfot ho,priloz k reklamacii
rasto000
07.01.18,16:34
vyriesene, reklamaciu uznali vraili mi vsetky peniaze a dokonca mi nechali aj kartusovy filter co bol k tomu:)
dmc
07.01.18,17:18
Ten kartusovy flter ti je aj tak na 2 veci. Bazen Tampa vydrzi max 4 roky - obruc tvorena tensim materialom pod vplyvom UV ziarenia zacne postupne degradovat a prepustat vzduch - vlastna skusenost na 2 bazenoch. Vymenil som ho za bazen s konstrukciou - Florida - zatial bez problemov.
rasto000
07.01.18,17:38
mas pravdu uz mam pieskovy, kartusovy som daroval:)