karolina
24.06.06,10:18
Mam len malu otazku. Registrovala som sa uz davnejsie, ale poslednych par dni som sa vobec nemohla prihlasit pod svojim menom a heslom - bolo neplatne. Zaregistrovala som sa dnes znovu pod tym istym menom a heslom - a funguje :o)).
Mohlo sa stat, ze som bola z nejakeho dovodu vyradena? Snad ak dlho neprispejem...?
Diiik.
Viera123
24.06.06,10:09
Nemyslím, možno len nejaký zádrhel, ale po Richardovej "údržbe" to asi opäť nabehlo. Tak veľa poraďáckych úspechov!:)
Richard
28.06.06,09:14
Mam len malu otazku. Registrovala som sa uz davnejsie, ale poslednych par dni som sa vobec nemohla prihlasit pod svojim menom a heslom - bolo neplatne. Zaregistrovala som sa dnes znovu pod tym istym menom a heslom - a funguje :o)).
Mohlo sa stat, ze som bola z nejakeho dovodu vyradena? Snad ak dlho neprispejem...?
Diiik.

Momentálne je takéto niečo vylúčené.
Sú len dve možnosti:
- buď som Vám vymazal prístup kvôli pridávaniu reklamy (nepamätám si)
- alebo ste zadali zle prístupové meno (dvakrát by ste sa nemohli zaregistrovať pod tým istým menom).
Vianocka
11.07.06,13:26
Tiez sa pripajam k prispevku, ktory napisala karolina ohladom nemoznosti prihlasit sa pod povodne zaregistrovanym menom a heslom a tiez som sa dlhsiu dobu na PORADE "neukazala". Nakolko som sa nemohla prihlasit pod povodnym menom "vianocka", zaregistrovala som sa znovu, ale pod novym menom "paris". Avsak rada by som pokracovala na PORADE pod povodnym menom "vianocka" a povodnym heslom a ak by to slo, potom by som nove meno "paris" a nove heslo chcela zrusit. Prosim o reakciu od Richarda. Dakujem.
Vianocka
11.07.06,15:01
Prave sa mi podarilo prihlasit sa pod povodnym menom vianocka, dakujem.
Richard
11.07.06,15:04
ak zabudnete heslo treba si vygenerovať nové
možno vám nepríde ak máte starú emailovú adresu zadanú v nastaveniach....

ak si niekto vytvoril v núdzi nové prístupové meno tak nech mi napíše SSku a ja mu zlúčim dve do jedného (pravdepodobne do pôvodného)

vianocka alias paris ti mi už písať nemusíš - už to viem :-)


------------
edit: paris uz neexistuje viď dva prispevky späť
renča1
15.07.06,14:49
Ja mám opačný problém a to nedarí sa mi odhlásiť. Vždy ked sa odhlásim , tak som aj tak stále prihlásená. Neviete mi poradiť čo to môže byť?
Zoltán Kovács
15.07.06,18:18
Ja mám opačný problém a to nedarí sa mi odhlásiť. Vždy ked sa odhlásim , tak som aj tak stále prihlásená. Neviete mi poradiť čo to môže byť?

Daj si refrešnuť stránku. Zobrazí sa ti už ako neprihlásená. Tento istý problém som mal, a nechápal som. Vyskúšal som refreš a už som bol odhlásený.