Consultix
25.07.16,18:45
Ahojte, poprosim skusenych mzdarov o analyzu nasledovnej situacie.
Poistenkyna ma vypisany termin porodu, pricom do predpokladaneho terminu nastupu na MD by mala ziskat 278 dni poistenia za posledne 2 roky. Tato doba sa sklada z uc ukonceneho TPP a z TPP na ciastocny uvazok, ktory momentalne trva.
Ma moznost sa zamestnat u ineho zamestnavatela na plny uvazok s tym, ze samozrejme bude mat podstatne vyssi vymeriavaci zaklad ako teraz.
U noveho zamestnavatela by ziskala do nastupu predpokladaneho odchodu na MD asi 94 dni poistenia.
1. Kedze u noveho zamestnavatela bude mat viac ako 90 dni a zaroven celkovo viac ako 270, moze poziadat o materske od tohoto zamestnavatela?
2. Bude jej pocitany DVZ len od noveho zamestnavatela, alebo aj s prihliadnutim na starych?
Pozrime sa prosim na to aj z pohladu, ze zostava na ciastocny uvazok u aktualneho zamestnavatela a u noveho sa zamestna na plny uvazok a bude mat subeh dvoch zamestnani (poistnych vztahov), resp. u doterajsieho zamestnavatelasa ukonci PP dohodou a nastupi u noveho zamestnavatela a bude mat len jeden poistny vztah.
Dakujem Vam vopred za namety :)
Katy a R
25.07.16,17:39
Ak v čase nástupu na MD bude mať 2 poistenia - tak len z týchto poistení si môže nárokovať. Výpočet je z týchto poistení - ale viď def. RO v zák o SP. V prípade, že je 90 dní platené, tak príjem z minulých PP netreba riešiť. Ale sa bude skúmať - že či je splnená základná podmienka 270 dní v obidvoch poisteniach a ak áno - tak bude aj dávka z obidvoch poistení.
ak by hrozilo, že nebudú splnené podmienky v obidvoch - tak treba spraviť tak, aby mala len to "lepšie" poistenie ....
A nezabudnúť - že podmienka 270 dní je do pôrodu - 278 dní je dosť natesno (aj skôr sa môže narodiť;).
Consultix
25.07.16,18:24
Dakujem!
Takze ak jej zostanu dva prijmy, napr. doterajsi na 3 hod tyzdenne (HM 100 EUR/mes) a zamestna sa u noveho zamestnavatela s HM 700 EUR na plny uvazok, pricom u noveho zamestnavatela ziska aspon 90 dni poistnej doby, za ktoru za nu odvadza novy zamestnavatel poistne, tak si moze poziadat o materske od noveho zamestnavatela?
Bude jej potom pocitany DVZ len z noveho zamestnania, alebo spocitaju sa VZ z obidvoch poistnych vztahov?
278 dni ziska do nastupu na MD, co je 6 tyzdnov pred porodom, takze az tak skory porod hadam nebude mat...
Katy a R
25.07.16,18:28
aha - takže dní je dosť ;) - ak splní podmienky v obidvoch poisteniach - tak sa jej vlastne vypočítajú dve dávky. z každého poistenia zvlášť.
veronikasad
25.07.16,18:56
Dopln dátumy trvania všetkých prác.pomerov.Dolezitych je nielen 270 dní poistenia, ale aj 90 kal.dni bez Pn u nového zamestnávateľa, ak chce materskú z nového zamestnania.
Katy a R
25.07.16,18:59
píše, že 94 dní - vie o tej podmienke ;)
Consultix
25.07.16,19:44
Veronika: 90 dni u noveho bude mat bez PN (teda prepdokladam - hadam neochorie)...
Zamestnavatel na prelome roku: 85 dni bez PN
Sucasny zamestnavatel (doteraz): 99 dni bez PN
Novy zamestnavatel (od zajtra) 94 dni do dna planovaneho nastupu na MD.

Katy: Niekde som raz cital, ze materske moze byt len z jedneho zamestnania, teda z jedneho poistneho vztahu. Moze jej byt vyplacane materske z 2 poistnych vztahov subezne? Bude potom od prveho zamestnavatela dostavat 70% z VZ za predch. rok a od noveho zamestnavatela 70% z aktualnej HM 700 EUR (co bude splnenim 90 dni VZ pre vypocet)?
Katy a R
25.07.16,19:59
ešte raz - ide o 2 povinné poistenia - vypočíta sa z obidvoch. Samozrejme, ak je splnená zákl. podmienka - a bolo by to aj v prípade, keby nemala 90 dní, ale výpočet by bol v takom prípade iný. lepšie by to bolo na konkrétnom prípade ;) kuk okolo §54 (RO, aj DVZ...)
daj aspoň presnú dobu trvania toho ukončeného poistenia - že či vôbec stačí?? a kedy PTP? (a dátumy treba - ako veronika už napísala;))
Consultix
25.07.16,20:25
dakujem za pomoc :) co sa tyka konkretnych hodnot, tak nerad pustam klientske veci do eteru, tak som si dolil napisat ti spravu. hadam som neprekrocil hranicu :)
karka
26.07.16,05:41
Nesmie byt počas 90 dní PN? no ja som bola a vyplácalo sa mi materské vypočítané z tých 90 dní....
veronikasad
26.07.16,05:42
Na tie presne dátumy som sa pýtala z toho dôvodu, že pre vznik nároku na materské z dvoch poistení potrebuje 270 dní nem.poistenia z každého poistenia. Zapocitava sa aj predchádzajuce ukoncene poistenie. Čiže ak súčasne poistenie neukončí, nárok jej podľa mňa nevznikne. Predpokladám že si počítal kal.dni, nie pracovne
Katy a R
26.07.16,08:44
veronika má pravdu - keď to druhé zamestnanie ešte len bude - tak aj po prirátaní toho vlaňajšieho zamestnania (bolo kratšie, ako som predpokladala) to nevyzerá na to- žeby tam bolo dosť dní (večer sa mi nechcelo počítať) . Preto treba tie presné dátumy (aby sme neteoretizovali)
Consultix
26.07.16,09:09
Veronika, Katy, dakujem za ochotu :) Takze riesenim je, aby zmenila zamestnavatela, teda aby co najskor sa zamestnala u noveho zamestnavatela s vyssou HM a nasledne ukoncila TPP u existujuceho zamestnavatela. V tomto pripade bude mat 270 dni poistenia (a ked z 3 roznych poistnych vztahov) a len jedneho zamestnavatela, u ktoreho ziska aspon 90 dni NP, takze pri urceni DVZ sa bude prihliadat len na prijem u noveho zamestnavatela. Zhrnul som to spravne?