4l3na
26.07.16,11:25
Som studentkou vysokej školy, pravdaze ako vascina studenov sa ucim hlavne vecer, a dost narychlo, potrebujem nieco, co mi pomoze udrzat sa a potiahnut aj celu noc. Mate nejake rady typy ?
Chobot
26.07.16,09:27
Liter kávy.
lujza.j
26.07.16,09:38
Ziadny...radsej kusok pospat a pokracovat po spanku.kvalitny zeleny caj..ak
jslancik
26.07.16,10:23
je dosť individuálne, ako čo na koho zaberá. Ale na väčšinu ľudí energetické nápoje zaberajú dočasne (cca 15 minút - individuálne), potom je stav ešte HORŠÍ ako predtým. to sa týka ja kávy.
okrem toho, v takýchto nápojoch je strašne veľa svinstva, ktoré ti ničí všetko, počnúc žalúdkom a končiac mozgom. nie je nič horšie, ako si dať energeťák na lačný žalúdok (lebo jesť nie je kedy/chudneme/nie je za čo, pravda?). Detto káva na lačný žalúdok, zelený čaj tiež. Na to tiež pozor.
čo tak zmeniť svoje návyky, a učiť sa pravidelne, normálne cez deň, vynechať všetky "vlastnosti" študentského života ako seriály, žúrky, bary, atď. Do životopisu si plánuješ dať, že rada robíš veci na poslednú chvíľu? A že žiješ podľa hesla "čo môžeš urobiť dnes, neurob ani zajtra a máš dva dni voľna".
toľko k mojym typom.
ivka70
26.07.16,10:35
Studentka vysokej skoly by mohla vediet, ze sa pyta na tipy.
mareko
26.07.16,12:20
Pravidelné prestávky s krátkym cvičením, či pobehaním si na čerstvom vzduchu. Ak sa nedá na čerstvom vzduchu, tak aspoň po balkóne alebo izbe či chodbe pri otvorenom okne.
vicktor
26.07.16,12:32
Len aby si nezaspala na veky vekov. Pisali nedavno o takom pripade.
Myslim ze na plechovke je to napisane (o pocte davok, nie o tej dievcine).
osky
29.07.16,06:19
hm,u mna to istila len poctiva zalievana Kava.neznasala som ju,ale ked som mala o 2 dni skusku a uciva bolo ako na 3 encyklopedie....tu nepomahalo len ucit sa pravidelne,aj tak sa nedalo vsetko zapamätat,pretoze toho bolo prilis Vela.
uvarila som si tak Liter a popijala stale,spolu s vodou do neskorej noci.
ale urcite nie celu noc a urcite nie casto.a nezurovala som,bola som stale v knihach,pokym som si nebola ista ze prejdem aspon s odretymi usami.....
ked presla skuska,nasledovalo ocistne obdobie plne vitaminov...v jednom roku som taketo nieco absolvovla max.3 razy,nie na kazdu skusku sa treba takto pripravovat.
ale zaberalo to....skoncila som s cervenym diplomom.
na energydrinky som alergicka,neuznavam ich,cera som prave dva vyhodila,dake smrtaky davali vo firme kde moj muz robi zadarmo !!!!vraj aby mali lepsi vykon,to zu kde sme.som mu to zakazala pit-ked otrci krpce kto mi ho vrati!!!!!je to humus,nepi to!!!!