Ivana Š
24.06.06,14:20
Som v obrovskom šoku. Malý dvojročný chlapček sa prepadol do žumpy a nepodarilo sa ho zachrániť.
Mráz mi behá po chrbte, hneď som utekala skontrolovať moje deti, či sú v poriadku.
Koľkokrát, keď ich napomínam, tak počujem "mami, čo by sa nám mohlo stať!"
Zita5
24.06.06,12:44
Som v obrovskom šoku. Malý dvojročný chlapček sa prepadol do žumpy a nepodarilo sa ho zachrániť.
Mráz mi behá po chrbte, hneď som utekala skontrolovať moje deti, či sú v poriadku.
Koľkokrát, keď ich napomínam, tak počujem "mami, čo by sa nám mohlo stať!"

Ivanka , kde sa to stalo a ako sa mohol prepadnúť do žumpy .....:mee: Dnes?
Ivana Š
24.06.06,13:06
U nás sa to stalo doobeda, a ja to stále neviem predýchať, aj tak mám sklony k panike, ale toto ma zmohlo úplne.
Vyzerá to, že ju mali slabo pokrytú, neunieslo ho, povolilo.
Zita5
24.06.06,13:09
No chúďa malé:mee: ....ja to považujem za nezodpovednosť rodičov .........nech sa na mňa nikto nehnevá,to je veľmi malé dieťa na to , aby bolo bez dozoru dospelej osoby .Aj napriek tomu , že sa to stalo vo dvore .
Ivana Š
25.06.06,16:55
Upresňujem - vyberali im žumpu, keď im vynášali jednu dávku, nezakryli otvor poklopom, otec bol na dvore a videl ako tam ten malý padol. Len ho neskoro vytiahli, nepodarilo sa ho oživiť. Vyšetruje to polícia, otca aj zadržali. Len neviem , on je ako to napísať nie je mentálne postihnutý, ale má veľmi nízke IQ, či ho obvinia, navyše je živiteľ rodiny, matka je na MD
Zita5
25.06.06,17:13
Upresňujem - vyberali im žumpu, keď im vynášali jednu dávku, nezakryli otvor poklopom, otec bol na dvore a videl ako tam ten malý padol. Len ho neskoro vytiahli, nepodarilo sa ho oživiť. Vyšetruje to polícia, otca aj zadržali. Len neviem , on je ako to napísať nie je mentálne postihnutý, ale má veľmi nízke IQ, či ho obvinia, navyše je živiteľ rodiny, matka je na MD

Je to nešťastie ........., ale podľa mojho názoru v takomto prípade to rodičov neospravedlňuje, pretože chlapček tam nemal čo robiť .:mee: