sklenkova
24.06.06,14:23
Môžu byť v zmluve mzdové podmienky:
4h. denne- hodinová mzda 43,50, a ďalej neviem ako to napísať pri tržbe nad 15000,- patrí zamestnancovi odmena 7% zo zarobenej sumy?
Táto slečna má malé dieťa,poberá RP,bude mať nárok aj na daňový bonus,mzdu mesačnú dosiahne-celoročnú neviem-ale ako to robíte keď ten bonus nemôžem odpočítať z dane?
-a bude mať nárok pri polovičnom úväzku nárok na cestovné
-nechcela by som ju nijako poškodiť,neviem či môže robiť soboty,preto jej chcem dať aj tie percentá
sklenkova
24.06.06,13:43
stále rozmýšľam ako to napísať a neviem na to prísť a ten daňový bonus...
Magma
24.06.06,15:28
Mzdové podmienky napísať tak ako si to uviedla, majú byť zrozumiteľné a jasné. Daňový bonus sa zamestnancovi vyplatí aj keď nemá daň, ak celkove nie je z čoho bonus odčítať (z preddavkov všetkých zamestnancov) tak ho treba pýtať späť z daňového úradu každý mesiac. Je na to tlačivo.
sklenkova
24.06.06,17:16
Bude len jeden zamestnanec a daňový bonus som v živote nevyplácala,hrabem sa vtom čítam a bojím sa aby som neurobila chybu. Tie mzdové podmienky stále prerábam len aby to nebola hlúposť, ZP nič také neuvádza.
Magma
25.06.06,17:32
Ak má nárok na daňový bonus - nezaopatrené dieťa... tak sa niet čoho báť. Kľudne vyplať 540 korún a pýtaj späť z daňového úradu. Tlačivo je na stránke: www.drsr.sk.
sklenkova
25.06.06,18:56
Podla mňa má,dieťa má 2 roky je jej zverené-slobodná matka,spoločné bydlisko,dostáva detské prídavky akurát neviem či dokonca roka zarobí požadovanú čiastku/39600,-/,ale mesačne ju presiahne.Je pravdou že poberá RP,ale zákon o tom nič nepíše