Stevo_Alex19
31.07.16,09:17
Googlovanim som sa dostal k celkom zaujimavemu projektu - swisscoinu. Nasiel som aj slovensku FB skupinu s vyse 400 ludmi, takze celkom dost ludi so zaujmom. Je to multi level marketing s kryptomenou ako produktom. Co si o tom myslite ? Je to podla vas dobre / zle ? Projekt zacal este len 4 juna 2016, rad by som si naskocil do prveho vozna. Oplati sa to, neoplati sa to? Ja by som mal zaujem o ten balicek za 275 € ale nechcem ich vyhodit do vzduchu.
arizona
31.07.16,09:14
To je ozaj zaujimavy projekt!
Funguju mesiac,maju velmi doveryhodnu web stranku, kde sa musis najskor zaregistrovat,aby si sa vobec dozvedel nieco blizsie. A zaplatis len 275 euri za nejaky vstupny balicek...no,nekup to !!! :D

...aj tak si myslim, ze tema je zalozena len kvoli reklame :(
buchač
31.07.16,09:39
Hm...

Henten projekt je MOŽNO zaujímavý...ALE pre niekoho iného.
Bližšie info nie je problém získať a aj zadarmo...NO ide o niečo oné.

Myslíš, že je založená téma kvôli reklame ?
Ja som o tom presvedčený...ALE mladý programátor si neuvedomuje, že nie je všetko o číslach...1 a 0...

...a ako som si pozrel príspevky v profile ?
Nuž slušne povedané...mladý je dobre vychcaný...respektíve sa o to snaží, no nemá na to.
jslancik
31.07.16,10:12
kryptomeny... neviem, či sa jedná o dolovanie (asi nie), alebo o obchodovanie. ani to nebudem pozerať. éra alternatívnych kryptomien je už nejaký ten rok pasé... Keď už vravíš o tom prvom vozni :D zaoberal som sa tým asi pár rokov dozadu, asi 3. Už vtedy to bolo pasé. bol som asi o mesiac pozadu, aby sa mi aspoň vrátili investované peniaze.
k obchodovaniu - obchodovať môžeš hocičo. predpokladám, že toto má mizernú likviditu a nevyužíva páku. ak chceš obchodovať, tak to skús radšej forex s mikrolotmi :D
ďalej - kryptomeny sú všetky priamo naviazané na BTC. a jeho kurz je občas sklamaním.
chceš radu? rob si, čo chceš. ak máš navyše pár stoviek, ktoré nepotrebuješ, tak skús. s najväčšou pravdepodobnosťou o ne prídeš. ale keď nevyskúšaš, nevieš. Darmo ťa my tu môžeme odhovárať.
Stevo_Alex19
31.07.16,16:39
Tak 1000 € som si dal do recyclixu. Tam mi to v pohode vyplaca. Tak skusim co spravi toto :)
Stevo_Alex19
31.07.16,16:45
Bol som predtym v projekte WORLDGMN - ten zacinal este horsie, stranka nefungovala viac ako ufngovala a tak dalej, je to na zaciatku preto nejako nevnimam to ze stranka zatial nie je ani ze nie su proste veci prelozene su len v Nemcine. Tam som dal vstupny poplatok 1690 USD :) A potom to cele v pohode fungovalo ;) To len na okraj len som chcel vediet ci uz niekto konkretny nieco neskusil lebo v skupine na FB este neodovedali na moju otazku a ja som clovek ktory nerad caka a tak som sa spytal aj tu... A este k tej reklame - aj na ten worldgmn si robim reklamu? Oh a dal som aj 1000 € do recyclixu :) Tiez si robim reklamu ? Potreboval som vediet ci to uz ma niekto vyskusane vsetko pretoze nie su ziadne podklady ani materialy v slovencine a nemcina je pre mna smrtelna vec. Neovladam ju a nenavidim ju :) Nikto mi zatial nevedel nic ovedat ani dat podklady a tajne som dufal ze tu mi ich niekto da.
bodliak
31.07.16,17:02
Pyramida. A vieš, čo si myslím o tebe ?
Stevo_Alex19
31.07.16,18:28
Nie :) Ale nechaj si to kludne pre seba :) Na takyto ton debaty aky si zacal nemam vobec chut :)
bodliak
31.07.16,18:37
Tak tu nerob reklamu podvodníckej habaďúre!
Stevo_Alex19
01.08.16,11:54
Takže ak sa spýtam či už niekto staval z YPORKY robím reklamu ? :) Logika jak sviňa... Ale typický Slovák :)
Soňa K
01.08.16,12:25
Jano si kúpil rifle za 20 e, predal ich Ferovi za 22 e, Fero Mišovi za 24 e a tak ďalej, až na konci businessu stáli rifle 2000 e a furt to boli len rifle s úžitkovou hodnotou 20 e. Každý na trase zarobil 2 e a ten posledný, ktorý ich už nemal komu predať, stratil 2000 e a hodil si mašľu.
kopretinka
01.08.16,16:08
"Je to multi level marketing. Co si o tom myslite?"
myslím si to,čo o každom MLM a o každom "lietadle"

"Tam som dal vstupny poplatok 1690 USD a dal som aj 1000 € do recyclixu"
no šak daj ďalšiu tisícku,mne je to úplne fuk.
bodliak
01.08.16,16:16
Porovnávať stavebný materiál s pyramídovou hrou je logika jak sviňa.
Stevo_Alex19
01.08.16,18:30
Adkash mi odporucil clovek ktoreho som poznal a ten tam mal svoje prachy, teda ten worldgmn, recyclix to iste. SwissCoin som si nasiel sam a nerad pcham prachy do nevyskusaneho. Tot vsio. World bo otestovany, Recyclix takisto a tu sa snazim najst cloveka ktory otestoval toto.
buchač
01.08.16,18:37
Stevo_Alex19 (Dnes 21:30)...a nerad pcham prachy do nevyskusaneho.
=======================

Že jaký si zlatý....:D :D :D

Takže môj komentár ( buchač (Včera 12:39) ) platí o to viac.
Zopakujem to najdôležitejšie :


" Nuž slušne povedané...mladý je dobre vychcaný...respektíve sa o to snaží, no nemá na to. "
---------------------------------
...a darmo Ty do bodliaka ideš...
Ja si myslím o Tebe to isté...