zara2122
02.08.16,11:50
Kúpili sme si dvere v Merkury Markete, keď sm ich doviezli domov, zistili sme, že nám nepasujú, sú väčšie ako sme chceli. My sme im zadali správnu veľkosť, no oni nám ich nesprávne objednali. Keď sme to boli reklamovať, nechceli ich vziať späť. Spísali sme aj reklamáciu. Prosím poraďte čo robiť aby nám vrátili peniaze, pretože tie dvere boli naozaj drahé.
Tweety
02.08.16,10:41
Ziadajte dodanie dverí aké ste objednali.
sosak
02.08.16,11:17
Urobili ste chybu pri preberaní dverí na predajni, keď ste si objednané dvere neodmerali a bez toho ste ich prebrali a odviezli domov. Tu už je ťažké polemizovať či ste zadali správny rozmer, alebo nie. Dvere, keď sú veľké sa dajú opraviť a zrezané plochy nanovo olaminovať. Vy ste chceli dvere vrátiť, akoby ste si rozmysleli, že ste asi urobili chybu a nechcete ich. Požiadajte predajcu o opravu dverí tak, aby pasovali do vašej zárubne. Je tu ešte otázka, kto zavinil, že dvere majú iný rozmer, aký má byť. V tom prípade by opravu mal platiť vinník.
lujza.j
02.08.16,12:54
Objednavka s rozmermi existuje....ak ano....tak treba byt priebojny!ak nie SOI..
Tato predajna nerada reklamuje....o vrateni penazi ani nehocoriac.....ale ja som tak taky cirkus....v mieste vydaja tovaru narobila.....obecenstvo som mala velke..zakaznici len kukali.....ked uz nevedili co a ako.....prisiel ku mne krpaty poliak a posepkal mi do ucha....ze mi vratia peniaze a rozbaleny balik plavacky vezmu na reklamaciu....za tu mi do 30dni vratili lóve.....uz nikdy viac tam nic...