eva9
04.08.16,08:04
Dobrý deň, prosím Vás má niekto skúsenosti s bývaním v keramickom dome? Pred pár týždňami sme sa o tejto možnosti dozvedeli, celkom nás zaujala, ale radi by sme sa porozprávali s niekým, kto už v takomto dome býva a vedel by nám poradiť.... Ďakujeme
alltracboy
04.08.16,07:08
v com by mal byt ako lepsi? Byva sa v nom urcite ako v kazdom inom.
viktorviktor
04.08.16,10:54
pozri, je tam dobrý odkaz od Nandrolon na link domu bez komína
http://www.porada.sk/t178128-p2-betonovy-montovany-epd.html
chandler
05.08.16,11:19
co je keramicky dom? akoze klasicky tehlovy? to asi nie ked ste sa o tom dozvedeli pred par tyzdnami.
eva9
05.08.16,12:59
nie, nejde o tehlovy dom. pozrite tuto stranku: http://www.silicateworld.eu/
zk24
05.08.16,14:17
O tomto type som sa aj ja dozvedela asi tak pred rokom iba. Dokonca som s tym panom zo silicateworld mala aj stretnutie a prednasku od neho, v nejakkm rozostavanom dome. Nijako ma to neohurilo ale ani neodradilo. Ale kedze je ich tak malo postavenych, respektove ja nikoho oaobne nepoznam, tak tiez zatial tuto moznost som dala do uzadia. Pozotivom bolu pre mna uzke obvodove steny a to ze je to kvazi "betonovy" prefabrikat... Nic viac neviem... Ak sa tu najde niekto kto ma skusenosti, tiez si ich rada vypocujem
chandler
05.08.16,14:18
vyzera to ako totalna blbost, a tvoj prispevok skor snaha o reklamu ako otazka. z tej stranky je uplne jasne vidiet, ze vedia preco neukazuju ako sa tie "keramicke" blbosti vyrabaju.
misoft
05.08.16,17:56
Len na okraj - pomenovanie "keramický" je zavádzajúce - teda tí, čo to takto označujú - ZAVÁDZAJÚ.
Nie je tam žiadna "keramika" - mimochodom - z čoho sa robí keramika? Z kaolínu a ten sa vypaľuje.
Ale ten ich "výrobok" je z expandovaného ílu! Jeho výhoda - malá nasiakavosť, malá merná hmotnosť, dobré izolačné vlastnosti - ale nie je to KERAMIKA, len má niektoré podobné vlastnosti.
Nájdite si LIAPOR - to je hmota, z ktorej to vyrábajú.
eva9
08.08.16,14:02
vyzera to ako totalna blbost, a tvoj prispevok skor snaha o reklamu ako otazka. z tej stranky je uplne jasne vidiet, ze vedia preco neukazuju ako sa tie "keramicke" blbosti vyrabaju.

Nikto, nikomu nerobí reklamu. Otázka bola položená či tento typ domov niekto pozná alebo v ňom býva. Ak nemáte, čo k téme prosím nepíšte sem. Ďakujem, hľadám rady nie blbosti.
chandler
08.08.16,18:34
vyzera to ako totalna blbost, a tvoj prispevok skor snaha o reklamu ako otazka. z tej stranky je uplne jasne vidiet, ze vedia preco neukazuju ako sa tie "keramicke" blbosti vyrabaju.

Nikto, nikomu nerobí reklamu. Otázka bola položená či tento typ domov niekto pozná alebo v ňom býva. Ak nemáte, čo k téme prosím nepíšte sem. Ďakujem, hľadám rady nie blbosti.

hladas na porade niekoho kto v nom byva ked postavili tych domov 5 ? to ti asi nikto neuveri :) radsej im zazvon doma :)
eva9
10.08.16,10:21
veď práve, tých domov nie je ešte na Slovensku veľa a preto je ťažké niekoho, kto v takom dome býva nájsť. Verte mi, kebyže viem, kde je taký dom, radšej tam zazvoním a popýtam sa osobne ako takto cez internet....
buchač
10.08.16,11:58
veď práve, tých domov nie je ešte na Slovensku veľa a preto je ťažké niekoho, kto v takom dome býva nájsť. Verte mi, kebyže viem, kde je taký dom, radšej tam zazvoním a popýtam sa osobne ako takto cez internet....

Mne je v podstate jedno, či ide o reklamu alebo nie.
Poviem svoj názor inak...či vezmeš alebo, tak to určite nebude môj problém.
Neviem síce, aké a ako si podnikla kroky k získaniu tých informácií...teda okrem netu a Porady.

AK by som JA potreboval informácie, tak ver, že by som ich získal.
Postupoval by som najprv cez net...Porada by šla úplne bokom...

Otázka znie asi aj takto..."Čo Ti bráni získať nejaký kontakt na majiteľa toho zázraku (keramiky) od predajcu ?"
Myslím si, že niektorý by pustil adresu...už len z toho titulu, že sa mu možno zarysuje prípadný nový bizňys...

Lenže šmariť tému na Poradu je ľahšie, bezprácnejšie, pohodlnejšie ako vypisovanie mailov alebo prípadné oslovenie cez telefón.....či ?
jaro91
12.02.17,20:03
myslim ze by sa tu zisla kontrola a filtrovanie prispevkov kedze niektori ludia nechapu vyznam slova "porada"