sloniatko
04.08.16,09:14
Zakaznicka si pred dvomi tyzdnami kupila penazenku dnes prisla s tym ze chce za nu vratit peniaze co som ale odmietla s tym ze jej to poslem na reklamaciu..ze ale ona nebude cakat..ponukla som jej druhy tovar...lenze ona samozrejme nie ona chce peniaze a ked nie tak ze ide na SOI aj s blokom..aky je prosim vas spravny postup musim vratit peniaze?ved nie som pozicovna ak takto ludia budu chodit a narokovat si stale peniaze mozem rovno zavriet..Dakujem za rady
Tweety
04.08.16,07:15
Nemáš povinnosť vrátiť peniaze.
ivka70
04.08.16,07:16
A aky je dovod na vratenie/reklamaciu?
Kupovala cez internet alebo v kamennej predajni?
sloniatko
04.08.16,07:29
zacala sa jej trhat kupovala v kamennej predajni
Chobot
04.08.16,07:48
V tom prípade nie si povinná prijať tovar späť. Môže podať reklamáciu tovaru, ale to musíš posúdiť ty alebo výrobca, či je reklamácia opodstatnená alebo nie.
ivka70
04.08.16,07:57
Musis zobrat tovar na reklamaciu a na jej vybavenie mas 30 dni, nemusis jej ale hned vracat peniaze.
Ak preukazes ,ze ju poskodila nespravnym zaobchadzanim a nejde o vyrobnu chybu, reklamaciu mozes zamietnut.
ak reklamaciu uznas, bud jej vymenis tovar za rovnaky alebo jej vratis peniaze, nemu si cu vyberat nieco ine za tu hodnotu.
avalik
04.08.16,08:38
V kamennej predajni tiez musis mat reklamacny poriadok ... pri reklamacii do 12 mesiacov od kupy musis mat odborny posudok, ktorym mozes zamiernut reklamaciu, inac nie .... povinnosti mas uvedene v § 18 zakona o ochrane spotrebitela
sloniatko
04.08.16,09:55
reklamacny poriadok tam samozrejme mam ale ona odmietla so mnou komunikovat vypisovat reklamaciu
ivka70
04.08.16,10:10
Tak to je jej problem, nech sa stazuje aj na lamparni ... ty si nic neporusila.