HuskySK
06.08.16,20:26
Dobrý deň, chcem sa opýtať či je potrebné huskymu zaobstarať popruhy pre vývoj hrudníka alebo niečo také... :D Neviem presne čo ale známy ktorý robí v chov. potrebách niečo také povedal, že proste potrebuje popruhy na hrudník.

Ďakujem
jslancik
07.08.16,04:56
Počuj,, ty si fakt nastuduj veci ohľadom výchovy a tréningu... Nemáš o tom ani páru, chudák husky. Ma iba dva mesiace...
V konecnom dôsledku ma tvoj kamos pravdu. Hrudník sa mu bude formovať vtedy, keď bude niečo ťahať. Napr. Teba na kolobežke, biku. A na to potrebuje popruhy. Ale ak si si myslel, že mu nasadia popruhy a jemu z toho narastie hrudník, tak :D len treba trénovať primerane veku. Vo veku 8t si ho asi akurat kupil, skôr by sa ani nemali odlucovat od súrodencov a matky A ty máš na neho take naroky, ze az.
Ty si si fakt pred kúpou takého špeciálneho psa nenaštudoval všetko o tom, čo sa s nim ma robiť (a kedy)? Ani 400 strán diskusii na dogfore?
alaya1
07.08.16,05:24
Nepotrebuje.
alaya1
07.08.16,05:26
myslim, ze ho mal oboznamit s tym skor chovatel, od ktoreho ho kupil, ak vsak nie je z mnoziarne.
HuskySK
07.08.16,08:43
Moj zlatý, Ja ho nechcem zapriahnut hneď dnes za traktor nech ho ťahá... Že by som sa len pýtal dopredu či to je potrebné alebo nie. No chudák husky, nevieš vôbec ako sa u nás má... Študoval som čo som našiel a to čo som nenašiel tak na to sa pýtam. A dík za radu.
jslancik
07.08.16,13:29
no tak toho je veľmi málo, čo si našiel... ako vravím, nič o tom nevieš a máš sa toho ešte veľa čo učiť. ale kľudne strúhaj všeznalého frajera. mne je to fuk.
HuskySK
07.08.16,14:51
:D ja sa tu na frajera nehrám. Nevravím ze sa ešte nemám čo učiť ale takúto pomoc moc ľudí neocení, keď do niekoho zabŕdaš. Je pravda že si odpovedal na otázku ale akým spôsobom. Vôbec to nieje zábavné a ľudí týmto znechutíš pýtať sa. Tak na čo sú potom tie diskusie? Mne osobne je to fuk ale poznám kopu ľudí ktorý by takúto odpoveď nečakali a dosť by ich to znechutilo... A mimochodom keď sa opýtam na dve otázky z napr. 1000 tak som toho strášne málo našiel...
jslancik
07.08.16,17:45
Nezáleží na tom, koľko otázok položil, ale aké. A ty sa pýtaš úplne základy, dokonca úplne od veci. Tak sorry... A akých 998 otázok si to nepolozil? :)
kn-alka
05.08.17,12:32
no po roku ho už určite nepotrebuje, kukaj aj na dátum otázky, reaguješ na rok starú tému !!!!