ZuzanaJa
08.08.16,16:49
Dobry den. Chcem Vas poprosit o radu co sa tyka pracovneho casu a prace pocas sviatkov. Mam pracovnu zmluvu kde mam pracovny cas urceny v priemere na 40 hodin tyzdenne pricom zamestnanec a zamestnavatel sa dohodli ze zamestnanec bude pracu vykonavat v rezime nerovnomerne rozvrhnuteho pracovneho casu. Pracovnu poziciu mam zastupca manazera a dochadzku mam vzdy na jeden mesiac danu a to od pondelka do piatku 8 hodin denne. Vikendy a sviatky som mala volne no teraz mi nariadili ze pocas sviatkov musim chodit do prace nakolko fond hodin mam na mesiac august vraj 184 hodin. V pripade ze nepojdem pocas sviatku do prace si ho musim nadrabat lebo by mi chybali hodiny. Preto Vas prosim viete mi to vysvetlit prosim kedze uz neviem kde by som sa mohla poradit? Dakujem velmi pekne.
veronikasad
08.08.16,17:51
Si odmeňovania hodinovou al.mesacnou mzdou?
ZuzanaJa
08.08.16,17:54
Mesacnou mzdou
veronikasad
08.08.16,17:57
Sviatok je súčasťou mesačného fondu prác.casu a tým aj mesačnej mzdy. Nevidím dôvod prečo by si si ho mala nadpracovavat.
veronikasad
08.08.16,17:59
Pracuješ pondelok- piatok, čo teda znamená nerovnomerne rozvrhnuty prác.cas?
ZuzanaJa
08.08.16,18:07
No v zmluve mam uvedene presne tak ako som pisala v otazke preto nerozumiem tomu ako vlastne mam pracovat?lebo dochadzku mi kazdy mesiac zhotovuju od pondelka do piatku od 06:00 do 14:30. A vlastne ten sviatok mi nariadili s argumentom ze mam zmluvu z nerovnomerne rozvrhnutym prac.casom ale popri tom na 40 hod.tyzdenne.
ivka70
08.08.16,18:20
Vyzera to tak, ze vasa nepretrzita prevadzka funguje aj cez sviatky, teda narok na nahradu mzdy za sviatok ti podla zamestnavatela nevznikne, lebo neplati, ze nepracujes preto, ze je sviatok a zmena je kvoli sviatku zrusena.
Je to zavadzajuce definovat v zmluve nerovnomerne rozlozeny pracovny cas a potom ho definovat rovnomerne.
Ale z takej definicie aka je vychadza to, co tvrdi zamestnavatel - aj ked si nemyslim, ze to je definovane ok.
Poziadajte o stanovisko Inspektorat prace.
ZuzanaJa
08.08.16,18:28
Hej prevadzka funguje nepretrzite ale v ziadnych zmluvach to nemame ze sme nepretrzita prevadzka. Asistentky predaja maju preto zmluvy robene na dlhy kratky tyzden len manazer a zastupca manazera mame zmluvy na 40 hod.tyzdenne s nerovnomerne rozvrhnutym casom. A to znamena vlastne ze pre mna plati aky fond pracovny?lebo aj stravne listky dostavam podla toho kolko pracovnych dni ma dany mesiac. A musim teda robit sviatky pripadne si ich nadrabat?dakujem za odpovede.
ivka70
09.08.16,06:07
Pri nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom case to naozaj plati.
Ale reco mate nerovnomerne, ked robite rovnomerne, je otazka. Preto by som to riesial s IP, nech da k tomu vysvetlenie.