mufol
09.08.16,22:21
Dobrý deň/Ahojte,
Volám sa Roman , mám 30 rokov. 8 rokov som pracoval pre telekomunikačného operátora na technickej podpore (nebol som zdvíhač na ktorého niekto nakričal) Požiadavka sa mi dostala opracovaná, ja som ju riešil ako druhá línia, predposledná.
Po toľkých rokoch som z tým sekol. Rok som bol na úrade práce. Absolvoval som svoje sny a cestovanie učil sa jazyk.
Je čas znovu sa zapojiť do pracovného procesu. Som na čiastočnom invalidnom dochodku.
Myslím si , že mám skvelé vyjednávacie a organizačné schopnosti ( po miernom zaučení)
Chcel som sa zamestnať avšak , zdravotné obmedzenia sú niekedy obmedzujúce.
Preto hladám seriozno prácu z domu alebo niečo na vlastnú past .
Mám vztah ku kynológií, zaujímam sa o pestovanie, drobnochov, liečivé rastliny, k IT, zaujímam sa o všeobecný prehlad. Neviem v čom by som mal začať podnikať. Patrím ku skromným ľudom, nepotreboval by som obrovské peniaze. Viem , viem , že sa pustiť do podnikania a nevedieť v čom chcem je asi vopred odsúdené na neúspech.
Ale predsa sa spýtam? Čo by ste mi odporučili pri týchto mojích skusenostiach a zálubách?
Bolo by možné zriadiť napr. chránenú dielnu napr. na chov prepelíc, výcvik psov na canestenterapiu, alebo iný druh výcviku, prípadne malú biofarmu skor určenú na vzdelavanie detí alebo niečo v tomto duchu?
Ďakujem a kritiku príjmam rád , pre svoje zlepšenie
taiko
09.08.16,20:40
Ked vlozis do svojej snahy tolko energie, ako si vlozil do textu tejto otazky, tak ak zacnes cokolvek z posledneho odstavca, tak to musi vyjst :)
jslancik
10.08.16,03:32
Tak ti poviem, ze nestačí mat iba dobrý nápad. Je nutné vychytať všetky detaily a dôsledne to naplánovať. A ani to nestaci. Treba to rovnako dôsledne zrealizovať.
Skus si niektorý z tvojich nápadov detailné rozanalyzovat. Ak si rozumný, tak prídeš na mnohé úskalia a bude na tebe, ako sa s tým vysporiadas.
Napr. skus zistiť, kto by bol tvojim klientom. Skus ich osloviť, či a za akých podmienok by ste mohli spolupracovať. A dozvedel by si sa o druhom dôležitom bode - konkurencii.