Emik27
11.08.16,10:39
Dobrý deň,
prosím Vás.. Z cestovného príkazu vznikol zamestnancovi nárok na stravné vo výške 2x4,20 EUR. Pracovný pomer sa ukončil.. Stravné lístky dávame dopredu.. Aby som mu mohla uplatiť stravné, potrebujem, aby mi za tie dva dni vrátil stravné lístky, čo on odmietol, lebo by mi ich musel poslať poštou - ide mu o poštovné :) Môžem mu tieto stravné lístky (vrámci vyrovnania stravných lístkov pri skončení pracovného pomeru) nechať namiesto stravného a môžem to považovať za vyrovnané?

Ďakujem!
ivka70
11.08.16,08:50
Nemozes, ale mozes mu celu sumu tych 2 stravnych listkov, co dostal navyse, strhnut z poslednej mzdy (mate asi podpisane, ze listky sa vyrovnavaju cez zrazky zo mzdy).
Nesedelo by ti vyuctovanie prispevku zamestnavatela, zamestnanca atd., okrem toho ,ze to nepovoluje zakon o cestovnych nahradach, kde stravne je vyplacane cele, bez prispevku zamestnanca.
To by ste museli tu pracovnu cestu zrusit (ako by vobec nebola)
Tweety
11.08.16,08:58
AK SL, na ktoré nevznikol nárok nevráti, zrazíš mu celú sumu SL zo mzdy. Na stravné počas PC má nárok.
Emik27
11.08.16,10:29
Áno, jasné, som si aj myslela :) Zrážka v celej sume lístkov mi je jasná.. Ale čo sa týka ostatnej evidencie (príspevku zamestnávateľa/zamestnanca...) - tam dám počet bez tých dvoch stravných lístkov, ako keby mi ich fyzicky vrátil? Ale potom mi nebude sedieť inventúra resp. ks...
ivka70
11.08.16,10:30
Bude ti sediet inventura, lebo tie 2 listky zauctujes ako vydane v celej sume voci tomu pracovnikovi (voci tomu ,co mu strhnes z cistej mzdy).
Emik27
11.08.16,11:10
Aha.. Takže počet stravných lístkov bude nižší ako celková suma zrážky za stravné lístky, však? A ten rozdiel zaúčtujeme ako ste napísali...