Wotan
11.08.16,12:31
V jednom byte maju psa. Majitelia su cely den prec, a za ten cas, od rana az do ich prichodu v popoludnajsich hodinach ten pes v jednom kuse steka.

Bez jedinej prestavky, od ich odchodu az do ich prichodu. To som este nevidel, ze bez prestania moze pes takto dlho stekat a opakuje sa to kazdy jeden den.

Pocut to aj do inych bytov, neda sa pracovat doma, ani spat po nocnej, uz je to na nervy.

Ze nezachripne alebo nestrati hlas ten pes. Kedze nie je noc, ani policiu nemozeme volat, lebo nerusi nocny klud, ale je to trapenie aj pre toho psa a aj ludi naokolo.

Ako to riesit?
alaya1
11.08.16,10:34
Wotan
11.08.16,11:14
nuz, ist na sud kvoli stekaniu ? Pozname slovenske sudy... :)
jslancik
11.08.16,11:22
čo už, keď guľovnicu (resp. gule) na iné riešenie nemáš :)
zk24
11.08.16,11:28
Co na to majitelia? Vedia vôbec o tom že šteká? ja mam tiež psa, a netuším čo robí ked som preč. Preto som sa pýtala susedov, či nevystraja. Povedali, že si nevšimli že nejakeho mam. Ale chcem tým povedať, že možno ani nevedia, kym im to niekto nepovie... Ak su normálni, budu sa to snažiť vyriešiť.
judit.esam
11.08.16,13:45
Tiež si myslím, že by ste sa mali, s majiteľmi nijako dohodnúť. Normálnou cestou, a nie s nervami.. väčšine psíkov sa dá tento zlozvyk odnaučiť.. ale možno majiteľ ozaj nevi, že ten pes šteká.. treba byť ľudský a skúsiť sa porozprávať.. :)