iika
26.06.06,12:56
1. Zamestnanec ide ako doprovod so svojou manželkou na ambulantnú operáciu do vzdialeného mesta. Môže požiadať lekára o potvrdenie priepustky na celý deň. Patrí mu náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

2. Dôležité osobné prekážky v práci- návšteva lekára- zamestnanec so sebou: prinesie v priebehu júna 4 potvrdené priepustky, z ktorých vyplýva, že bol na vyšetrení 8 hodín. Rátať ako 1 deň. V predchádzajúcich mesiacoch nebol u lekára. Teda do konca roka mu zostáva 6 dní.

Alebo inak???:confused:
Tweety
26.06.06,10:58
1. Zamestnanec ide ako doprovod so svojou manželkou na ambulantnú operáciu do vzdialeného mesta. Môže požiadať lekára o potvrdenie priepustky na celý deň. Patrí mu náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku.

2. Dôležité osobné prekážky v práci- návšteva lekára- zamestnanec so sebou: prinesie v priebehu júna 4 potvrdené priepustky, z ktorých vyplýva, že bol na vyšetrení 8 hodín. Rátať ako 1 deň. V predchádzajúcich mesiacoch nebol u lekára. Teda do konca roka mu zostáva 6 dní.

Alebo inak???:confused: 1.Môže, patrí mu náhrada
2. 4 priepustky, podľa počtu hodín z pracovnej zmeny pri každej priepustke.
Zuzanečka
26.06.06,11:00
Presne ako si to napisala. :)
iika
26.06.06,11:00
Ďakujem. Teda treba zrátavať hodiny z každej priepustky.
Tweety
26.06.06,11:03
Ďakujem. Teda treba zrátavať hodiny z každej priepustky.
Takto po hodinách je to správne.:cool:
iika
26.06.06,11:04
Ešte raz vďaka.:) :) :)
Dana K.
26.06.06,11:09
2. Dôležité osobné prekážky v práci- návšteva lekára- zamestnanec so sebou: prinesie v priebehu júna 4 potvrdené priepustky, z ktorých vyplýva, že bol na vyšetrení 8 hodín. Rátať ako 1 deň. V predchádzajúcich mesiacoch nebol u lekára. Teda do konca roka mu zostáva 6 dní.

Alebo inak???:confused:

Ja len tak na upresnenie, netreba to rátať ako jeden deň, ale ako 8 hodín. Lebo ten súčet by mohol byť aj 7 alebo napr. 10 hodín za mesiac.
iika
26.06.06,12:17
Vďaka. Spravila som si tabulečku, kde mi to odrátava po hodinách.