Emik27
17.08.16,07:48
Dobrý deň,
prosím Vás o info.. Študent u nás pracuje počas prázdnin na DoBPŠ.. Môže odrobiť 20 hodín (v priemere).. Jeho pracovný čas je 7,75 hodín denne.. Na výplatnej páske však mám počet skutočne odrobených hodín/počet hodín v mesiaci - ale tu mi dáva tých 20 hodín týždenne.. To asi nie je v poriadku, či? Resp. ako mám nastaviť pracovný kalendár študenta? Na tých 20 hodín v priemere alebo tak ako v skutočnosti pracuje ??? :/ (pracovný čas v priemere je samozrejme dodržaný)
Ďakujem!
Tweety
17.08.16,08:28
Na páske má mať skutočne odpracovaný čas a ten je potrebné sledovať za celú dobu DoBPŠ.
§ 227
(2) Na základe dohody o brigádnickej práci študentov možno vykonávať prácu v rozsahu najviac 20 hodín týždenne v priemere; priemer najviac prípustného rozsahu pracovného času sa posudzuje za celú dobu, na ktorú bola dohoda uzatvorená.
anazu
17.05.17,12:01
Dobry den, moze mat brigadnik uzatvorene 2 DoBPŠ a zaroven u obidvoch odpracovat v priemere 20 hod/tyzdenne, cize dokopy odpracuje u obidvoch v priemere 40 hod/tyzdenne? Dakujem za informaciu.
ivka70
17.05.17,12:04
otazky sa nezadavaju cez komentáre, zaloz si vlastnu otazku, ked sa chces nieco spytat.