lacoo1234
17.08.16,13:43
Poprosím o radu ako vyrobiť tvaroh, ktorý kysne. Kedysi keď som kúpil v obchode sladký tvaroh voľne nasypaný v sáčku a ak som ho nedal hneď do chaldničky veľmi rýchlo skysol. Ak kúpim hocijaký tvaroh teraz tak po otvorení neskysne ale začne smrdieť alebo zaplesnie. Skúšal som vyrobiť tvaroh z mlieka z mliečneho expresu ale tiež nekysne ale kazí sa. Viete mi poradiť ako na to ? Ďakujem.
faro1
17.08.16,12:40
Receptov do aleluja :https://www.google.sk/search?q=recept+na+kravsk%C3%BD+kysl%C3%BD+tvaroh&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=9Vq0V7CyCPLt8wfUnYHYCw
Doplnenie : Pri všetkej činnosti pri výrobe tvarohu je potrebné dodržať maximálnu čistotu, bez ktorej sa výsledný produkt môže nakaziť plesňou. Gázu, prípadne plátno používané na stečenie tvarohu by malo byť prežehlené na vyššiu teplotu, aby sa zabili nežiadúce baktérie. Pri kysnutí tvarohu na izbovej teplote asi tri dni treba zlikvidovať v miestnosti všetku pleseň, aj napr. plesnivé ovocie,atď. pretože mytotoxíny plesne sa šíria vzduchom. Všetky pomôcky pri výrobe tvarohu vyvariť vo vriacej vode.
buchač
17.08.16,12:52
Kyslý tvaroh vznikne po skvasení baktériami.
Na výrobu sladkého tvarohu je potrebné vyzrážať mlieko enzýmom chymozínom.
arizona
17.08.16,13:12
Problem je pravdepodobne v tej bielej tekutine, co sa teraz predava pod nazvom mlieko.

Kup si ozajstne,prave mlieko z mliecnych automatov,alebo priamo od chovatela a urcite sa ti tvoj zamer podari :-)
ivka70
17.08.16,13:54
Pise: Skúšal som vyrobiť tvaroh z mlieka z mliečneho expresu ale tiež nekysne ale kazí sa.
viktorviktor
17.08.16,14:50
Charakteristickým znakom kyslomliečnych výrobkov je prítomnosť živých mikroorganizmov. Kyslomliečne výrobky vyrobené za dodržania prísnych hygienických opatrení majú dlhú dobu spotreby (napr. 21 dní ),
skús po spracovaní do tvarohu pridať /primiešať pravý jogurt,.......a pod/, alebo znížiť teplotu a čas pri spracovaní na minimum,

z netu
Zuzana M. (anaxamon) ID 18400 (9.6.2012, 14:34)
ahoj, ospravedlnujem sa ze som nereagovala na prvy dotaz, ale nejak nobol cas
co sa tyka toho syru, zda sa ze neboli na kysnutie dobre podmienky, asi chladno v byte ci dome kde ste ho mali a namiesto dobreho kysnutia resp. podkysnutia na tahanie len nakysol a okorel na hrudky a teda uz z neho korbaciky nebudu avsak je moznost ho nadrobit rukami ci mlyncekom na maso pomlet, nasolit a bude brydza. Do buducna odporucam sledovat teplo v byte a nech neklesne pod 20 stupnov, plus syr musi kysnut v tej vode a najlepsie pod pokrievkou dajakou....drzim paste aby sa nabuduce vydaril
Dáša_
17.08.16,15:48
experimentovala som s rôznym mliekom z rôznych chovov. Štyri rôzne chovy, dve rôzne družstvá.jeden SHR, jeden domáci chov Informovala som sa na kŕmenie, obe družstvá žiaľ miesto pasenia kŕmia zmeskami, aby vraj zaručili, že mlieko je stále rovnako "kvalitné". Družstvo č. 1 neskysne nikdy, vždy zosmradne. Družstvo č.2 striedavo oblačno. Potom som skúšala shr, chová vo veľkom, tam nie je problém nikdy, mlieko vždy v pohode skysne. No a nakoniec mlieko od chovatela jednej kravy, aj to bolo úplne v pohode. takže treba hľadať správne mlieko, potom skysne aj bez kultúr.
fortunka
17.08.16,15:58
kupujem tvaroh na gazdovskom trhu (ten v sacku) a aj ked nechcem tak mi zkysne :D tak neviem... :))) ja by som rada keby mi nie.. ale asi som off topic :D
sosak
17.08.16,16:02
No z kyslého tvarohu sa robia nite a z nich korbáčiky, čo asi bude robiť pýtajúci si radu.
fortunka
17.08.16,16:08
aha, to som nevedela.. si nastudujem, budem robit aj ja :D dakujem
arizona
18.08.16,12:22
priznam sa, netusim, co je mliecny expres. Asi nieco ako mliecne automaty predpokladam. Ale aj tam je rozdiel v kvalite,zalezi, kto ho dodava.
ivka70
18.08.16,12:48