solide
17.08.16,15:20
ahoj, ospravedlnujem sa za laicku otazku . Moja starsia mama dostala Nokiu Lumia 610 /windows mobile 7/. Potreboval by som jej cez pocitat upravit polozky v telefonnom zozname, nakolko sa mi tieto po prenose zo starej Nokie 3100 na kartu a nasledne do Lumie 610 znasobili. T.j.matka mala pod jednym menom viac telefonnych cisiel /do starej Nokie sa dala pod jednu polozku, napriklad turisti ulozit viacero mien s tel.cislami, kde bolo mozne dat aj meno a aj cislo/. Toto sa ale preklopilo do novej Nokie uz bez mena ako turisti 1 , turisti 2, turisti 3, turisti ...... Kedze mala skoro kazde cislo takto viacpolozkove, a cisiel ma vela, ma z toho teraz uplny chaos a potrebujem jej cez pocitac upravit tento zoznam v Lumii. Skusal som vselico, aktualizoval jej Windows Live ID , neviem vsak ako exportovat cez toto konto telefonne cisla z mobilu na windows live id , do konta sa prihlasim, je takisto zaregistrovane aj v mobile, neviem tam vsak pridat mobil matky. Takisto som skusal program MobilEdit 8.1.0, spojil som matkin mobil cez kamaratov notebook v ktorom ma plnu verziu tohoto programu. .Program mobil vidi, ale adresar v pocitaci ostane stale prazdny. Terz som zistil ze tento program Lumie nepodporuje. Neporadi prosim niekto sposob, ako sa dostak cez PC ku kontaktom v mobile, zbytocne kontakty zrusit? Dakujem za kazdu, dobru radu. J
ivka70
17.08.16,14:36
solide
17.08.16,14:39
velmi pekne dakujem, pozriem sa na to. J
solide
17.08.16,18:39
to je zial odkazy na PC suite, ktore ale s Nokia Lumia nekomunikuju -:(
buchač
17.08.16,19:02
solide
17.08.16,19:12
Kua..a s Lumiami to PROSTE NEJDE !!! Ak si si isty opakom, posli mi presne, ktoy PC Suite to podporuje a nie ze mi posles vseobecny link -:(
misoft
17.08.16,19:26
No hádam nechceš, aby sa ti vyhľadávalo ešte podľa tvojho ID a výrobného čísla telefónu. Alebo si snáď myslíš, že to tu dostaneš všetko ako na striebornom podnose? A čo takto aj trochu tvojej snahy a námahy?
solide
17.08.16,19:29
preto to pisem takto, lebo na Nokia Lumia PC Suite a ani iny program na management nefunguje okrem Windows live ID. Chces povedat ze vlastnis Lumiu 610 a tebe to ide?
buchač
17.08.16,19:45
solide (Dnes 21:12) Kua..a s Lumiami to PROSTE NEJDE !!! Ak si si isty opakom, posli mi presne, ktoy PC Suite to podporuje a nie ze mi posles vseobecny link
-----------------------------
solide (Dnes 21:29) Chces povedat ze vlastnis Lumiu 610 a tebe to ide?
==================
1. Kua...presný link ? Kua...veľa by si chcel !
Kua...veď to je o skúšaní viacerých softov.
Nie raz som sa takto (pri iných programoch) realizoval...a to bol internet ešte len v plienkach, nie každý ho mal.

2. Nokia Lumia v mojom vlastníctve ?
Nesranduj...Samsung a Nokia nie je práve moja šálka kávy...;)

3. Ak by som vedel na 100% čo a ako, tak by som niečo dal do pľacu...to mi ver.
========================

ALE skús iný postup.
Daj SIMku nazad do starého mobilu, kde upravíš tie mená cez pripojený počítač.
Následne SIMku dáš - prekopíruješ do Lumie.
solide
17.08.16,19:48
skoda ze davas do placu veci o ktorých si si nie isty ze pojdu. Zo simkou som to ksusal, ved som o tom pisal na zaciatku -:(
buchač
17.08.16,20:32
How can i transfer contacts from nokia 3100 to pc? I want to transfer my contacts from nokia 3100 to my computer, to secure them. i have a data cable but don`t know how to utilize it.

Read more: How can i transfer contacts from nokia 3100 to pc? - I want to transfer my contacts from nokia 3100 to my computer, to secure them. i have a data cable but don`t know how to utilize it.

http://www.askmefast.com/How_can_i_transfer_contacts_from_nokia_3100_to_pc-qna1769607.html
--------------------------------------

Určite to zvládneš !!!
solide
17.08.16,20:47
uz som si preniesol kontakty z mobilu Lumia 610 do Google na svoje konto, tam som si ich vytriedi a vymazal duplicitne . neviem vsak ako tie, upravene kontakty preniest naspt do mobilu bez toho aby mi nevznikli duplicitne konzakty.