Rekuracz
21.08.16,18:21
Text Changes
-
Moja mačičku niekto otrávil jedom a už 4 dni nejedla a nepila a má malé a nechce ich kŕmiť lebo vie že by ich tým zabila aj dnes sme ich kŕmili prosím ako by sa to dalo vyliečiť?
+
Ďakujem všetkým kto mi dali radi moja mačka je z toho von vyzerá že to asi nebol jed ale je veľmi zdravá a už kŕmi malé
lujza.j
21.08.16,16:32
Veterinar?!
afrikánka
21.08.16,16:42
Čo to znamená - niekto otrávil jedom? Mačka je veľmi obozretná, nedá sa otráviť ako pes! Aký je vek mačky? Vyzerá to nedobre, keby aspoň pila...Jedine k vetovi, a to čo najskôr.
Terezia13
21.08.16,16:43
zbytočná otázka a zbytočná strata času, ak je skutočne otrávená bolo v prvom rade potrebné ísť veterinárovi, otrava sa nedá vyliečiť, je ťažké trafiť aj lieky, pretože veterinár musí najprv v krvi zistiť o akú otravu išlo, ak sa otrávila jedom na hlodavce, to je na princípe zriedenia krvi až do tej mieri, že hlodavec vykrváca, tak isto to pôsobí aj na mačky a na psov, preto - ak vám na mačke záleží - volať veterinárovi a konzultovať s ním
Rekuracz
21.08.16,16:50
Áno otrávil jedom viete u mojej babky kde máme naše mačky už dlhé roky niekto orehadzuje cez plot otravu na hlodavce a už nám zomrelo desať mačiek susede tri a sused mal dvoch psov a cez plot prehodili jed a fenka umrela
afrikánka
21.08.16,17:16
Keď si toto vedela a máš takéto skúsenosti, bolo nutné okamžite vyhľadať veta. Mačičke držím "palce"!
alaya1
21.08.16,19:03
Aj ked asi neskoro, mozno inym sa zide rada. Treba okamzite pouzit Entero Zoo gel.
kopretinka
21.08.16,22:20
po 4 dňoch jej akurát tak môžeš vykopať hrob.
arizona
22.08.16,06:52
Ja nechapem otazky tohoto typu. Ved kazdy rozumny clovek vie, ze pri podozreni na otravu su rozhodujuce hodiny, ci minuty!

Takze namiesto sedenia pri PC zoberiem macku a letim okamzite k veterinarovi.
Ked sa pride vcas, je aka-taka sanca na zachranu zivota. Inak macka zomiera v krutych bolestiach...
afrikánka
28.08.16,18:16
dobrá správa a pekné od teba, že si dala vedieť ako to skončilo