inuska19
22.08.16,14:38
Dobry den kolegyna ma krivo obvinila že som jej povytiahla z penaženky bankomatovú kartu a že som jej chcela vybrat peniaze .Obvinila ma týžden po udajnom zisteni.Ked jej bolo povedane čo to neriešila hned a ci ma videla povedala že nie, ale že určite som to bola ja a stala si na tom.Ked som jej povedala že ma krivo obvinuje že to neni pravda stale tvrdila že ano,Ja som to chcela riesit s nadriadenym ale momentalene nebol tam a potom som isla na PN a mala tyžden dovolenku.A dnes som to ja navrhla nadriadenej ,aby sa to doriešilo a doriešilo sa to za zatvorenymi dvermi s tym že sa mi ospravedlnila chcela som to dat vysie na vedenie a aj na policiu nik ma predsa nebude obvinovat s niečoho co som neurobila ale udajne to ospravedlnenie že mi staci povedala nadriadena .Chcem aby to takto neostalo može obvinit v buducnosti inu kolegynu a tiež jej to prajde s tym že sa ospravedlni.Poradte mi co mam robit ci to mam riešit cez policiu lebo už mala isty incident a asi by mala problem ma totiž pred dochodkom tak poradte dakujem
Tweety
22.08.16,12:47
Ospravedlnila sa ti, už to nerieš. Ak sa to zopakuje u inej kolegyne, určite to bude riešiť tiež . Chceš riešiť, pretože už mala incident? A čo konkrétne? Či len tak ju vyštvať z práce?
inuska19
22.08.16,13:22
nejde tu o vyštvanie s prace to nikto nechce ale je to trestne niekoho krivo obvinovať nemysliš???
ivka70
22.08.16,13:32
A co povies policajtom? Boli ste tam vy dve a je to slovo proti slovu. Nadriadeny pritomny pri utokoch nebol, takze vlastne nemas ani co dokazat.
Tweety ma pravdu, ospravedlnila sa ti, tak to povazuj za uzavrete.
branislavp
22.08.16,13:35
Prijala si ospravedlnenie, nerieš to. Som toho názoru preto, keď sa Ti ospravedlnila pred nadriadenou. Máš svedka. Inuška, ale závisí od Teba, ako sa rozhodneš.
afrikánka
22.08.16,13:49
Tvoje "čisté svedomie" a jej ospravedlnenie by ti malo stačiť. Keďže už došlo z jej strany v minulosti k podobnému obvineniu, nemalo by ťa to kompromitovať. Možno sa to už nezopakuje....nerieš situáciu, ktorá sa neudiala. A ani neviem, či by tento konkrétny prípad riešila polícia.
inuska19
22.08.16,19:53
Pekne vám tu dakujem.....no mne dali nutenu dovolenku aby nebola napeta situácia a ide sa dalej nie?ven sa nič ani nestalo aspon oddychnem a pokracuje sa dalej....nic neprajem zle tej dotycnej len nech je zdravá aa nebudem to dalej riešiť ....dakujem za komenty pekny večer...
inuska19
22.08.16,20:07
vdaka za ss a asi je to to čo si napisala maj sa pekne