vev45
24.08.16,12:25
Mohla by som vás poprosiť o vyplnenie dotazníka mojej diplomovej práce? Veľmi by ste mi tým pomohli nakoľko potrebujem ešte veľmi veľa respondentov. Ďakujem Vám. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf8QRI4cLxnWNw3V4jkY8Yv6Ls2hTe1-sCMeJZly7yVED9Bew/viewform
ivka70
24.08.16,11:06
Bolo by strasne fajn napisat uz v ziadosti, ze ten dotaznik je LEN pre obyvatelov Trnavskeho kraja a aj to, na co je zamerany.
Nech ho z bytocne nemusi otvarat niekto ,kto ho nakoniec nema vyplnat.

Názory obyvateľov Trnavského kraja na sociálnu prácu

A ak chces len Trnavsky kraj, asi by bolo vhodne umietnit dotaznik na nejaku stranku krajskeho/regionalneho dennika.
vev45
24.08.16,11:33
Som nevedelala že kliknúť na jeden link dá toľko namahy:D
ivka70
24.08.16,11:36
Som nevedelala že kliknúť na jeden link dá toľko namahy:D

Prepac, ale to, ze si o tom nedala ziadne informacie ako aj tato reakcia hovori velmi vela o tebe.
Pises diplomovku, to znamena, ze koncis vysoku skolu, nejaka inteligencia by sa skutocne ocakavala. Alebo ides len potvrdzovat vseobecnu mienku o studentoch socialnej prace?
kn-alka
24.08.16,11:36
vev45, ja uvažujem opačne, neklikla som na tvoj odkaz práve preto, lebo si nenapísala, čoho a koho sa ten dotazník týka. Neklikám na žiadne neviem aké odkazy.
vicktor
24.08.16,11:52
Ja som klikol a vyplnil bars nie som z Trnavy. :)
Chobot
24.08.16,11:57
Ivka, veď kto vie, z akého si kraja? Nech to vyplní aj niekto z KE, je to len štatistika, keď potrebuje veeeľmi veľa respondentov.
vev45
24.08.16,13:18
Pozrite všade skoro všade kde dotazník dám píšem aj cely názov.nie v každej diskusii formulujem príspevok rovnako.no prosím nenutim nikoho ved keď dotyčný zistí že nie je z tt kraja môže dotazník zavrieť a nevyplnovat. hoc by si neverila koľko ľudí mimo tt kraja ho vyplnia milá inteligentna ivka
ivka70
24.08.16,13:27
Pozrite všade skoro všade kde dotazník dám píšem aj cely názov.nie v každej diskusii formulujem príspevok rovnako.no prosím nenutim nikoho ved keď dotyčný zistí že nie je z tt kraja môže dotazník zavrieť a nevyplnovat. hoc by si neverila koľko ľudí mimo tt kraja ho vyplnia milá inteligentna ivka

Potom ale statisticky ten dotaznik je uplne nanic.
Ked ti to nevadi. Tvoja praca, tvoja vizitka.
eronika1
25.08.16,12:20
Chcela som Vám pomôcť a vyplniť dotazník, keďže potrebujete veľa respondentov. Žiaľ, štýl Vašej arogantnej komunikácie s iným účastníkom (s dobrou radou) tejto debaty ma od toho odradil. Predpokladám, že končíte štúdium sociálnej práce, a práve preto si dovoľujem napísať tieto riadky. Ako budúcemu sociálnemu pracovníkovi, by vám rešpekt, úcta, empatia, poskytnutie spätnej väzby (nie negatívnej), vedieť prijímať kritiku mali byť známe nielen ako slová, ale aj ako vzory správania. Vy neviete, kto je na druhej strane Vašej komunikácie (aký má vek, zamestnanie, vzdelanie) a aj napriek tomu si dovoľujete ironické atakujúce formulácie. Skúste prehodnotiť svoje správanie a postoj, pretože "nevidím, neznamená, že nemôžem uraziť, ublížiť, ponížiť".
Oliwa
25.08.16,17:50
Prekvapil ma "termín dotazníka" - diplomovka v auguste, lebo obyčajne sa to tu nimi hemží inokedy, a nie cez prázdniny, ale budiž, možno diaľkárka...
Zaujímalo by ma, aká je vzorka respondentov, lebo "veľmi veľa" je žiadne číslo...
Aj som chcela pomôcť, ale... absolut súhlas s eronikou1. Pod to sa možno len podpísať.
A pani/slečne študentke - budúcej absolventke vysokej školy by prospelo oprášiť si základy slovenského jazyka a komunikácie, lebo toto je naozaj hrôza, milá inteligentná vev45:

"Som nevedelala že kliknúť na jeden link dá toľko namahy:D"

"Pozrite všade skoro všade kde dotazník dám píšem aj cely názov.nie v každej diskusii formulujem príspevok rovnako.no prosím nenutim nikoho ved keď dotyčný zistí že nie je z tt kraja môže dotazník zavrieť a nevyplnovat. hoc by si neverila koľko ľudí mimo tt kraja ho vyplnia milá inteligentna ivka".
korela
25.08.16,20:30
Som nevedelala že kliknúť na jeden link dá toľko namahy:D
O námahu nejde, ale mohla by si si vážiť čas druhých ľudí.
vicktor
26.08.16,12:37
Co sa do nej obuvate? Nic zle nespravila, resp. nebola prva kto zacal ostrejsie.
Vev poziadala a kto si vazi svoj cas (nema cas) vyplnat nemusi.
Inak nerozumiem preco vyskum je aktualny iba v TT kraji.
lubko6394
26.08.16,12:48
Co sa do nej obuvate? Nic zle nespravila, resp. nebola prva kto zacal ostrejsie.
Vev poziadala a kto si vazi svoj cas (nema cas) vyplnat nemusi.
Inak nerozumiem preco vyskum je aktualny iba v TT kraji.
Lenže ten čas čo strávim s tým aby som zistil že to vypĺňať nemám mi nevráti nik. Dva- tri krát sa mi to stane a štvrtý raz už nekliknem - a práve vtedy tam bude niekto koho zaujíma celá SR. Keď nás bude viac takto konať tak ten štvrtý vôbec nedostane všetky odpovede ktoré by inak mohol mať.
taiko
26.08.16,13:46
Ja som klikol a vyplnil bars nie som z Trnavy. :)
:D:D:D:D:D