tonoka1
26.08.16,09:34
Táto sitácia trvá ca tento mesiac. Ona u neho bola aj na viac ako jeden deň u jeho rodičov. Chodia na rozne zábavy, kde evidentne požíva alkohol, čoho je dokazom už druhý rozbitý mobil.
ivka70
26.08.16,07:37
Ak uz ma dievca 15 rokov, nie je to trestne, rozbity mobil je tazko dokazom pozivania alkoholickych napojov. Daslia vec je ,co na to jej rodicia, ked dcera cele noci nie je doma.

Zákon č. 300/2005 Z. z.Trestný zákon
Sexuálne zneužívanie
§ 201
(1) Kto vykoná súlož s osobou mladšou ako pätnásť rokov alebo kto takú osobu iným spôsobom sexuálne zneužije, potrestá sa odňatím slobody na tri roky až desať rokov.
afrikánka
26.08.16,09:26
Trestné to nie je. Ani pre chlapca, ani pre dievča, teda pre zákonom. Iné je to v rodine, v prípade telesných trestov-zákrokov je možné sa pri neopatrnosti dopracovať aj ku nejakým §. Dnes je to medzi mladými "in", aby rodičov zbrzdili týmto spôsobom. Na sexualite je postavené zachovanie akéhokoľvek živočíšneho druhu. Každý rodič sa stretne so zistením, že jeho dieťa začalo sexuálne žiť. Rozbúrené hormóny nemožno zastaviť...15 rokov je trochu zavčasu, pre históriu ani nie-sobáše boli prípustné i vo veku dievčaťa 12 rokov (u niektorých etník to pretrváva dodnes). Zostáva zachovať sa rozumne...zabezpečiť dievčaťu antikoncepciu, aby sa predišlo ešte väčším problémom a pokúsiť sa na dievča vplývať výchovne, aby udržala prijateľné hranice morálnosti a neupadla do promiskuity.
buchač
26.08.16,10:35
Pre dilina, čo nevie čítať a dal hodnotenie "komentár" som upravil text a zvýraznil podstatné.
Dotyčného považujem za dzignutého hejtera !!!
Tweety
26.08.16,10:36
buchi, trocha slušnosti by ti nezaškodilo
afrikánka
26.08.16,11:01
Twenty, ale veď buchi je celkom slušný...v tomto prípade...ale možno sa dočkáme i peprnejšieho?
buchač
26.08.16,11:02
Hm...
To akože som neslušný ?
To potom nepoznáš moje horšie ja...teraz som ešte príliš jemný.
Tweety
26.08.16,11:10
dzignutého, nie je to práve najslušnejšie, či? Ale každý sa prezentuje tým, čím vie.
buchač
26.08.16,21:22
Chcem sa touto cestou spýtať či ni je protizákonné, aby 15 ročné dievča spalo...
=======================
Nie, nie je to protizákonné.
Nebolo by to protizákonné, ak by malo aj trebárs 13 rokov...

Spať predsa musí každý.
Nespia len insomnici...
afrikánka
27.08.16,06:04
.....a takí, čo o tejto Dg, fantazírujú,....doporučujem cukrík na búvanie....
Soňa K
30.08.16,09:25
Doma mame nechýba ? Ktovie, či dokáže poumývať okná, keď prostné cviky už zvláda ......
duves
30.08.16,09:33
:-)