trtka
31.08.16,11:18
nocne tazko znasam

Doplnene zadavatelkou:
Ked pracujem v noci tak nikedy odpadavam ,navrhla mi to veduca ze ked to nezvladam tak mam doniest papier o tom, ze na nocne chodit nemozem
ivka70
31.08.16,09:31
Potvrdenie odborneho lekara o tom, ze nesmies pracovat v noci (co ak sa neliecis a nemas chorobne nasledky po praci v noci, len ich zle znasas, asi tazko niekto napise), nasledne ziadost zamestnavatelovi o preradenie na ine pracovne miesto, kde sa nocne nevykonavaju a ak to vsetko vybavis, tak pocitat aj s moznostou, ze zamestnavatel take miesto nema a ukonci s tebou zo zdravotnych dovodov PP.
Tweety
31.08.16,09:31
Ak máš zdravotné problémy, potom potvrdenie od odborného lekára.
avalik
31.08.16,09:38
hmmm, zaujimavy nick - a nocne ... niekto sa nudi v posledny oficialny den prazdnin?
Tweety
31.08.16,09:40
veru veľa ním o sebe už prezradil
terezamaria
31.08.16,09:42
Jedna vec je to, že Ty nechceš pracovať v noci a druhá vec, že zamestnávateľ má trojsmennú prevádzku a bude vyžadovať ju dodržať. Išla by som za šéfom a povedala mu o svojich problémoch a podľa toho, ako zareaguje, až potom by som na tvojom mieste oslovila odborného lekára, aby ti po vyšetrení dal potvrdenie o tom, že nemôžeš pracovať v nočnej smene. Lebo sa ti môže stať, že nebudú súhlasiť aby si pracovala len na dve smeny a bude pokračovať skončenie pracovného pomeru.