Zuzana+íýá
31.08.16,12:24
Dobrý deň!
od apríla 2016 mám živnostenský list. Momentálne platím len zdravotné podnikanie. Predtým som bola nezamestnaná. Ako živnostník od 5.9.2016 budem zamestnávať zamestnankyňu. Ak na budúci rok by som odišla na materskú resp. rodičovskú dovolenku, naďalej môžem pokračovať v podnikaní a naďalej môžem zamestnávať zamestnankyňu? Alebo musím ukončiť podnikanie, aby my bola vyplatená suma? Zdravotné poistenie počas materskej resp. rodičovskej dovolenke som povinná platiť alebo štát bude za mňa platiť?
Ďakujem za odpoveď
veronikasad
31.08.16,10:39
Pre vznik nároku na materské potrebuješ 270 dní nem.poistenia v posledných dvoch rokoch. Túto podmienku nesplňaš, preto ti nárok na dávku nem. poistenia MATERSKÉ nevznikne. Budeš mať nárok na rodičovský príspevok z titulu starostlivosti o dieťa od mesiaca, v ktorom sa dieťa narodí.

Počas RD môžeš prevádzkovať živnosť, teda aj zamestnávať zamestnancov. Do mesiaca, v ktorom sa dieťa narodí budeš platiť z minimálneho vymeriavacieho základu. Ak sa narodí do konca roku 2017, do 31.12.2017 si môžeš určiť vymeriavací základ nula a preddavky platiť nebudeš. Od 1.1.2018 budeš ako poistenec štátu platiť preddavky na zdr.poistenie z neupraveného vymer.základu, ktorý ti vypočíta zdr. poisťovňa v RZZP za rok 2016.