viktora
31.08.16,20:37
dnes sme chceli zasilikonovat boky na vani a zistili sme ze murar vanu primuroval aj s ochrannou foliou- pravdepodobne ten silikon nebude drzat.. Kedze je to natesno nejde to moc dole... Co s tym?
buchač
31.08.16,18:47
To by chcelo vidieť...
afrikánka
31.08.16,19:09
...ja by som najprv na kúsku igelitu vyskúšala, či silikón drží, ak áno, tak by som to riskla. Nie, blondína som neni...
lujza.j
31.08.16,19:18
Murar je kde?! Nech to pride strhnut.....
sosak
01.09.16,04:04
Keď už je vaňa primurovaná aj s ochrannou fóliou, tak rezákom :https://www.google.sk/?client=firefox-b-ab#q=n%C3%B4%C5%BE+cut&gfe_rd=cr
tesne pri stene ochrannú fóliu narezať a potom strhnúť. Na čistú plochu potom naniesť silikón. Bežne sa to tak robí. Určite by ste neboli radi, keby murár poškodil vaňu.
lujza.j
01.09.16,06:35
Rezakom to snad skusal?!a murar je retardovany,ze by poskodil vanu....neviem o tom,ze by som si napr.folie z platovych okien davala dole ja....aj ked v mojom pripade by to nebol problem...
sosak
01.09.16,07:04
Pri zahladzovaní omietky by po kontakte hladítka spolu s omietkou, prípadne s montážnym lepidlom došlo k poškriabaniu vane. preto tam murár nechal ochrannú fóliu. Je to úplne bežná prax a neurážaj, retardovaný je niekto iný a nie murár.
lujza.j
01.09.16,09:06
Ja som napisala...ze to mal davat dole skor....dokonci robotu...uschne a da dole....ja som napisala ,ze to poskodi ale ty?!och...