Archy24
03.09.16,19:30
dobry vecer,
podotazka k teme http://www.porada.sk/t288093-moze-kupec-vratit-auto.html#
dnes mi volala, jeho pravnicka, ze ak sa do zajtra nedohodneme o odstuppeni od zmluvy, tak to da na sud, argumentuje tym, ze kedze sme do kolonky ci ma auto vady nenapisali nic, tak je zmluva lahko napadnutelna a my na sude prehrame.
Je to mozné? za odpovede vam dakujem
arizona
03.09.16,17:46
a ako vies, ci to bola naozaj pravnicka a nie nejaka nastrcena znama? Myslim, ze pravnicka by sa neobtazovala telefonovanim,ale zacala by konat...s vidinou penaznej odmeny...podla mna to je len finta. Clovek, co kupuje auto za 1800 € urcite nema penazi na rozhadzovanie a na drahych pravnikov :-)
willma
04.09.16,09:33
takých "právničok" nakreslím do rána 10. Na mňa takú fintu tiež skúšali jedni vychcanci. Pár správne položených otázok, okamžite preverených odpovedí na príslušných zodpovedajúcich stránkach a bolo po právničke :)
misoft
04.09.16,09:50
Češi na to majú svoje: Co jest psáno, to jest dáno! Ak by "otravovala" - pošli ju do hája, pretože papier je papier.
A v kolonke o tých vadách -.stačí malá pomlčka a je to napísané....:D
dmc
04.09.16,14:37
Ak by to bola pravnicka a bolo by to realne - tak by sa okamzite chopila prilezitosti a vypracovala by do 1 hodiny pisomnu vyzvu -za ktoru by samozrejme inkasovala od zadavatela peniazky - pretoze iba takato vyzva - pisomna a dorucena do vlastnych ruk je releventna aj pred sudom.

Je to iba skusanie - s kludnym svedomim jej odkaz ze nemas vedomost o ziadnom dovode na to aby si vratil peniaze za vozidlo a nic vracat nebudes a pokial ma dojem ze pred sudom kupec dokaze uniest dokazne bremeno nech poda zalobu na sud.
bjuty smis
04.09.16,15:38
ak je to tak, ako si písal, nemáš sa čoho báť....