Marian386
05.09.16,12:53
Dobry den,chcel by som sa spytat na takuto vec.Pri zbere urody bola trochu znecistena cesta slamou,nic moc.Cesta na dedine okrajova malo vyuzivana.Uroda sa isla odviezt domov a potom sme sa chceli vratit ju pozametat.No jeden zo susedov to ihned odfotil a dal na facebook s dost osocujucim komentarom kde uviedol aj nase mena.Napriek tomu ze cesta sa pozametala prispevok nezmazal a stale si ho moze kazdy precitat lebo je aj na facebooku obce.Chcel by som sa spytat aky mate na jeho postup nazor ci moze takto verejne osocovat?Popripade da sa takyto prispevok nahlasit adminovi facebooku ze by ho vymazal?Dakujem.
ivka70
05.09.16,11:00
Samozrejme, ze sa da nahlasit akykolvek prispevok na FB ako osocujuci.

Co sa tyka samotneho prispevku a vasich mien, v podstate sused neklamal, boli ste povodcami znecistenia. Najjednoduchsie by bolo doplnit fotku upratanej cesty s komentarom, ktory by suseda tiez moc nepotesil (napriklad o tom, ci len striehne, aby inych popisal negativne, ked cesta bola upratana do hodiny po znecisteni).
buchač
05.09.16,11:01
1. Každé čudo tri dni trvá.

2. Odfoť očistenú cestu a pridaj foto na stránku obce s patričným komentárom.

3. ....aby si sa nezbláznil z toho osočovania....si Ty ale blbec, keď si to takto berieš k srdcu. ;) :D :D :D
Nasrať predsa na debilného suseda...a pekne zvysoka.

4. Zažaluj toho hajzla jedného ohováračského....:rolleyes:





POZNÁMKA :

Mať ja také problémy a Onasisove love....kúúúwa, sveta mi žiť.
Ale mne nejak nedrbe, takže nemám ani také debilné problémy. :):cool:
Marian386
05.09.16,11:43
Vdaka za odpoved.
fortunka
05.09.16,12:00
Ja by som mu teda tiez napisala nieco pekne :) niektori ludia uz sa ani nevytoto bez fotaka a facebooku len nech su doleziti a ukazuju na ineho :D